Yüzünün Yarısı İle Fenomen Olan Didomido Yüzünü Gösterdi!

2 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Birkaç yıl önce Youtube hesabı üzerinden paylaştığı “Nimet” isimli şarkı ile bir anda ünlenen Didomido hesaplı fenomen, yıllar sonra yüzünü takipçileri ile paylaştı. 10 Temmuz 2022 tarihinde Youtube hesabı üzerinden EGLO G ile yaptıkları Nimet isimli paylaşımı yapan fenomen bu şarkının bir anda popüler olmasıyla fenomen olmayı başardı.

Aradan geçen 2 yılda şarkısı Youtube üzerinden 200 milyon izlenme rakamına ulaşan fenomen, insanların giderek merak ettiği bir isim haline geldi. Bunda sadece şarkısı değil aynı zamanda paylaşımların da yüzünün yarısını her seferinde gizlemesinin de bunda etkisi oldu. 

Tüm Paylaşımlarında Yüzünün Yarısını Gösteriyordu! 

Kullanıcı adı didomido olan fenomen, şimdiye kadar yaptığı tüm paylaşımlarında yüzünün yarısını gizleyerek takipçilerine içerikler sunuyordu. Ancak son çıkardığı “Arka Bahçe” isimli şarkısının klibinde yüzünün tamamını takipçilerine ve sevenlerine gösterdi. 

İnstagram, TiktTok ve Youtube hesaplarından yayınlanan bu klipte çok fazla merak edilen yüzünün tamamını görmek mümkün oluyor. Güzel bir kullanıcı olduğunu da bu paylaşımıyla kanıtlamış oldu. 22 Temmuz tarihinde yayınladığı “Arka Bahçe” isimli şarkısında Ersin Gürler Akan ile çalıştığını aktarıyor. Birlikte güzel bir düet yapan ikili 4 gün içerisinde 250 bin izlenmeye ulaştı.

Tüm hesaplarında ortalama 500 bine yakın takipçisi bulan fenomenin bu şarkısı da Nimet gibi dillere fenomen olup olmayacağı şimdilik bilinmiyor. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Bilal Hancı ve Esin Çepni boşandı!

Kafalar Youtube kanalı ile bilinen Bilal Hancı, Mustafa Ceceli ile seslendirdiği müzik ile bir hayli tanınmıştı. Eğlenceli kişiliğe sahip olduğu bilinen Hancı geçtiğimiz senelerde kalbini İşte…

4 Ay Önce
0 Yorum

İzdivaç Programıyla Ünlü Olan Hanife Gürdal, Sosyal Medya’da Şov Yapıyor!

Ülkemizde bir dönem çok popüler olmaya başlayan evlilik programlarından bir tanesine çıkarak ünlü olan Hanife Gürdal, sosyal medyada ünlü olmayı başardı. Evlendikten sonra başını açan Gürdal,…

2 Ay Önce
0 Yorum

Trans TikTok Fenomeni Afet Duru’yu Daha Yakından Tanımak İster misiniz?

Ülkemizde birçok tartışmaya neden olan TikTok, bu tartışmalara rağmen kendi içerisinde özel fenomenler yaratmaya devam ediyor. 1 milyona yaklaşan kullanıcı sayısı ile özel içerikler paylaşan Afet…

3 Ay Önce
0 Yorum