Yılan Oyunları

1 Yıl Önce
Admin
0 0 0 0 0

Yılan Oyunları , senelerden beri en çok oynanan oyunların başında gelen yılan oyunları eski model telefonlarda, akıllı telefonlarda ve diğer bütün teknolojik aletlerde büyük bir ilgi ile oynanmaktadır. Geçmişten günümüze çok değişkenlik gösteren yılan oyunlarının şuan da birçok oyun çeşidi bulunmaktadır. Yılan oyunları apk olarak indirilmesine gerek olmamaktadır.

Slither.io

Çok oyunculu, tarayıcı tabanlı bir oyun olan Slither.io oyunu sürükleyici bir oyundur. Aynı zamanda sadece 2016’da geliştirilen nispeten yeni bir oyundur. Bununla birlikte, popülerlik tablolarına erişmek, oyunun ne kadar bağımlılık yaptığının iyi bir kanıtıdır. Her oyuncunun bir yaratığı yılan gibi kontrol etmesi gerektiğinden kurallar basittir. Yılan onları tükettikçe boyut olarak büyüyen renkli alanlar da vardır. Yılan ne kadar büyükse, oyun o kadar heyecan verici hal almaktadır. En iyi yılan oyunları kategorisine giren bir oyun olmaktadır.

Yılan vs Blok!

Top kullanarak yılan yapma oyunudur. Ancak zorluk, yarattığınız yılanı tuğlaları kırmak için kullanmaktır. Ne kadar çok kırılmış tuğlalarınız varsa o kadar çok puan kazanırsınız. Daha fazla top alabilir ve daha büyük yılanlar yapabilirsiniz, böylece daha fazla tuğla kırabilirsiniz. Genel olarak basit bir oyundur ancak oynamaya başladığınızda farklı hissedebilir. Sonuçta, yüksek bir puana ulaşmak o kadar kolay olmayabilir.

Agar.io

Başka bir çok oyunculu çevrimiçi oyun. Soğurucu bir nesnenin boyutu büyüdükçe, işler basit hücrelerle başlar. Ancak burada önemli olan ikiye bölünebilmesidir. Düşmanlarla ve iki yönlü saldırılarla başa çıkmada yardımcı olma yeteneği, genellikle migren ataklarından üstündür. Milyonlarca çevrimiçi oyuncuyu Agar.io’nun yılan dünyasına çekecek kadar heyecan verici.

250.000 Yılan

Vücudunuzu büyütmek için yiyecek bloklarını tüketme klasik prensibine dayanan modern bir yılan oyunu. Şimdiye kadar iyi, ama yılanın kafası vücudunuza çarptığında biter ve kaybedersiniz. Genellikle basit bir oyundur ancak eğlence büyüdükçe başlar.

Yılan Saldırısı

İlginç ilkelere dayanan çevrimiçi oyun olan Yılan saldırısı oyunu başka bir yılana dokunmak oyunu havaya uçuracak ve oyunu bitirecektir. Tek yapmanız gereken diğer yılanlarla temastan kaçınmak olacaktır. Aynı zamanda, size dokunan herkes patlayacak, bu yüzden kendinizi başkaları için bir hedef olarak tanıtmalısınız. Daha sonra vücudunuzu genişletmek için artıkları tüketebilirsiniz. Bu şekilde yılan oyununda ne kadar uzun süre hayatta kalırsanız, o kadar çok oyun puanı kazanırsınız.

Snake Attack’ın bir başka ilginç özelliği de, küçük olsa ve yeni başlasa bile ölümcül olabilmesidir. Vücudunuz ne kadar büyük olursa olsun, bir başkasının bu problemle başka birine vurması veya vurması önemli değildir.

Yılan Slither.io

Bu, temel prensipleri aynı tutmak ve yılanı büyüten nesnelerin boyutunu artırmak için kullanılan bir başka retro tarzı oyundur. Snake Slither ile başlayarak, küçük yılan olmaları anlamında biraz farklıdırlar. Bununla birlikte, yılanlar da ilk başta çok sağlıklıdır ancak büyüdükçe sakar hale gelirler. Yemek yiyen ve büyüyen küreler var, ancak bu süreçte yüzlerce başka yılanla da rekabet ediyorlar.

Buradaki zorluk, yiyecek ararken engellerden kaçınmaktır. Ancak yılan reflekslerini kaybettiğinde büyür ve başka bir zorluk çıkarır. Yılan oyunu büyüme oldukça oyun daha da bağımlılık yapabilmektedir.

Yılan Munch

Bu, ekrana yapışma eğiliminde olan başka bir yılan oyunudur. Kurallar basit, ancak yılanı saat yönünde veya saat yönünün tersine çevirerek yolu bulabilirsiniz. Engellerden kaçarken olabildiğince çok meyve yenmesi gerekebilmektedir. Ancak uzun bir kuyruğu olacağından onu ısırmamaya dikkat edin. Isırıldığı zaman oyun o an bitmektedir.

Yılan Avı

Bu, klasik yılan oyununun başka bir klonudur ancak bir bükülme ile gerçekleşmektedir. Engeller rastgele oluşur. Bu, çok zor görevleri yerine getirmenize izin verir. Ek olarak, hayatta kalmak ve büyümek için düzenli olarak avlanması gereken hareketli farelere çok dikkat edilir. Genel olarak, bir süredir meşgul olan ilginç bir oyun olmaktadır. Bütün yılan oyunları hemen hemen bu şekilde olmaktadır.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Valorant Sıkça Sorulan Sorular

Uzun zamandır beklenen PC oyunu Valorant artık ücretsiz olarak mevcut olmaktadır. Riot Games, tanıdık beta ve oyunları ücretsiz olarak sunmaktadır. Oyuncular oyun ile ilgili bir çok…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Slither io Oyna

Slither io Oyna , bağımlılık yaratan oyunlardan biri olan Slither io 2020 yılının patlayan oyunları arasında yer aldı. Agar.io ’nun değişerek Slither.io adını almasıyla oynayanların sayısı…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Steam Tarayıcıda Açılmıyor Sorunu ve Çözümü

İnternetin hayatımızda çok önemli bir noktaya gelmesiyle birlikte oyun satış platformları daha fazla ilgi görmeye başladı. Bu ilgiyle birlikte platformların kullanıcılarına sunduğu oyunların çeşitliliği de artışa…

1 Yıl Önce
0 Yorum