Yemek Videolarıyla Ünlenen Fenomen Taha Duymaz Estetik Yaptırdı!

10 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Sadece 17 yaşındayken evinin mutfağında çektiği ve yayınladığı yemek videolarıyla kısa sürede ünlenen Taha Duymaz, son haliyle görenleri şaşkına çevirdi. TikTok, İnstagram ve Youtube kanallarında videolar bulunan fenomen estetik ameliyat olmasıyla bu sefer gündeme oturdu. 

Ameliyatın ardından paylaşım yapan fenomen, burun başta olmak üzere yanak, çene, dudak ve kulaklarında değişikler yaptığı net bir şekilde görüldü. Taha Duymaz video çekmeye annesinin ve babasının çalışamaması nedeniyle ailesine yardımcı olmak için başladığı biliniyordu. 

Birçok ünlünün de destek olması sebebiyle kısa sürede bir milyonun üzerinde takipçiye ulaşan isim son yaptığı paylaşımla yine gündem olmayı başarmış oldu. 

Taha Duymaz Estetik Ameliyat Oldu!

Evinin mutfağında yemek videoları çeken Duymaz’a birçok yardım yağdığı biliniyor. Mutfağını yaptırmak isteyen birçok kişinin iletişime geçtiği, ancak bazılarından mutfak yerine direk parasını istediği söylenen fenomene tepkiler de gelmişti. Ancak bu seferki gündem olma sebebi olduğu estetik ameliyat oldu. 

Geçtiğimiz aylarda burundan estetik ameliyatı olan Duymaz, bu sefer başka bir ameliyat ile gündeme geldi. Çene, dudak, kulak ve yanak kısımlarının da değiştiği görünen fenomen neredeyse yüzünün tamamını değiştirmesiyle gündem olmayı başardı. 

Bu değişim sonrası insanlar tarafından birçok ilginç tepki gelmeye başladı. Parayı buldu diyenler, yeni görüntüsünü beğenmeyenler, beğenenler paylaşımlarının altına yorum atmaya başladı. Sizce de yemek videoları ile gündem olan fenomenin bu değişimi sizce nasıl olmuş? 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Ebru Polat Takipçisinden Gelen Yoruma Çok Kızdı!

Ebru Polat, sık sık sosyal medya sitelerinde yaptığı paylaşımlar ile gündem olmayı başarıyor. Yaptığı paylaşımlar kadar güzel şarkıcı takipçiler ile sürekli olarak iletişim halinde olmasıyla da…

11 Ay Önce
0 Yorum

Ünlü Yayıncı Levent Balım’ın Hapis Cezası Onandı

Twitch üzerinden yayın yaparak ünlenen Levent Balım, geçtiğimiz günlerde bir dosyadan dolayı hapis cezası aldığı biliniyordu. Ancak bu cezaya itiraz edildiği ve büyük ihtimal ile geri…

10 Ay Önce
0 Yorum

Tiktok’un En Çok Takipçisi Olan Kişi Khaby Lame Oldu!

Son dönemin en ilgi çeken sosyal medya sitelerinden birisi olan TikTok’da en çok takipçisi olan kişi değişti. Bilindiği gibi bu platformda zirvede 142,3 milyon takipçi sayısıyla…

11 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al