<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> [removed][removed] [removed] window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-199368033-1'); [removed]

Yemek Videolarıyla Ünlenen Fenomen Taha Duymaz Estetik Yaptırdı!

6 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Sadece 17 yaşındayken evinin mutfağında çektiği ve yayınladığı yemek videolarıyla kısa sürede ünlenen Taha Duymaz, son haliyle görenleri şaşkına çevirdi. TikTok, İnstagram ve Youtube kanallarında videolar bulunan fenomen estetik ameliyat olmasıyla bu sefer gündeme oturdu. 

Ameliyatın ardından paylaşım yapan fenomen, burun başta olmak üzere yanak, çene, dudak ve kulaklarında değişikler yaptığı net bir şekilde görüldü. Taha Duymaz video çekmeye annesinin ve babasının çalışamaması nedeniyle ailesine yardımcı olmak için başladığı biliniyordu. 

Birçok ünlünün de destek olması sebebiyle kısa sürede bir milyonun üzerinde takipçiye ulaşan isim son yaptığı paylaşımla yine gündem olmayı başarmış oldu. 

Taha Duymaz Estetik Ameliyat Oldu!

Evinin mutfağında yemek videoları çeken Duymaz’a birçok yardım yağdığı biliniyor. Mutfağını yaptırmak isteyen birçok kişinin iletişime geçtiği, ancak bazılarından mutfak yerine direk parasını istediği söylenen fenomene tepkiler de gelmişti. Ancak bu seferki gündem olma sebebi olduğu estetik ameliyat oldu. 

Geçtiğimiz aylarda burundan estetik ameliyatı olan Duymaz, bu sefer başka bir ameliyat ile gündeme geldi. Çene, dudak, kulak ve yanak kısımlarının da değiştiği görünen fenomen neredeyse yüzünün tamamını değiştirmesiyle gündem olmayı başardı. 

Bu değişim sonrası insanlar tarafından birçok ilginç tepki gelmeye başladı. Parayı buldu diyenler, yeni görüntüsünü beğenmeyenler, beğenenler paylaşımlarının altına yorum atmaya başladı. Sizce de yemek videoları ile gündem olan fenomenin bu değişimi sizce nasıl olmuş? 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Sibil Çetinkaya Yeşil Kıyafetiyle Sosyal Medya’da Gündem Oldu!

Fenomen Sibil Çetinkaya her zaman giydiği kıyafetler ve paylaşımları ile gündem olmayı başarıyor. Son paylaşımlarından bir tanesinde yeşil bir kıyafet giymiş ve bunu sosyal medya hesabından…

6 Ay Önce
0 Yorum

Jahrein, Cemaat Lideri Hakkında Konuşmaya Devam Ediyor!

İsmailağa Cemaati Lideri, Mahmut Ustaosmanoğlu geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetmiş ve kalabalık bir grup tarafından defnedilmişti. Birçok kişi tarikatın ne kadar büyük olduğunu konuşurken, sosyal medya fenomeni…

7 Ay Önce
0 Yorum

Selin Denizli Kimdir?

Mustafa Denizli’nin kızı olduğu bilinen Selin Denizli kimdir sorusu da son zamanlarda magazin dünyasının en çok araştırılan konuları arasında yer almaktadır. Attığı her adım ve yaptığı…

4 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al