Yaratıcı Banyo Tasarımları İle Tarzınızı Gösterin

1 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Yaratıcı Banyo Tasarımları İle Tarzınızı Gösterin . Farklı ve iyi tasarlanmış, yapılmış dekorasyonlarda kalbinizin araba almış gibi heyecanla çarpmasını ister misiniz ? İyi tasarlanmış dediğimiz dekorasyon biçimi için mükemmel ve pahalı parçalar olmasına gerek yoktur. Bu tür dekorasyonlar, doğru ve kullanışlı mobilyalardır. Aynı zamanda estetik görünüme sahip olmalıdır.

Yaratıcı Banyo Tasarımları İle Tarzınızı Gösterin

Mağazada gezerken gözünüze çarpan , daha ön planda gördüğünüz parçalar gibidir. Estetik detayları kastediyoruz. Yani iyi tasarım  göze hoş gelen ve ben burdayım diyen parçalarla hazırlanmış dekorasyon biçimleridir.

Bu tür parçalar size farklı bir bakış açısıda sunacaktır. Genellikle aynı dekorasyon biçimleri ile hazırlanan banyolarda, sadece uyum gözetilir. İşlevselliği ve görselliği ile ön plana çıkan mobilyalarda tarzınızı gösterebilirsiniz. Evin bir çok odalarında biblosundan tutun da duvar kağıtlarına kadar yaptığınız dekorasyonları banyolarınıza da taşımaya hazır mısınız? Tasarım mobilyalar veya aksesuarlar denildiğinde genellikle yüksek fiyatlar akla gelir.

Yaratıcı Banyo Tasarımları İle Tarzınızı Gösterin

Sezon sonu indirimlerinde yada kendinizde ufak eklemeler yaparak bütçenizin dostu haline getirebilirsiniz. Banyo dekorasyonlarını yenileyenler genellikle hazır mobilya ve aksesuarlar kullanır. Var olan mobilyalarınıza ufak dokunuşlar uygulayarak da çok az bir bütçe ile banyolarınızı dekore edebilirsiniz. Önemli olan nokta her fikre açık olmak ve yeni bakış açıları kazanmaktır. 

Yaratıcılığınızı Gösterin 

Genellikle beyaz,kahverengi ve tonlarında dekore edilen banyolardan artık sıkılmadınız mı ? Genellikle renkli fayans ve dolap çeşitleri tercih edilmiyor. Bu konuda daha cesur olabilirsiniz. Yaptığınız her dekorasyonu değiştirme şansınızın olduğunu unutmayın .

Yaratıcı Banyo Tasarımları İle Tarzınızı Gösterin

Günümüzde artık bir çok çeşitlere sahip banyo dekorasyonları ile banyonuzu yeni dünyaya açabilirsiniz. Karışık görünümden veya çok renkli tasarımlardan korkmanıza gerek yok. Perdeler nasıl evi ev yapan dekor ürünleri ise banyolarınızda renklerin dans etmesi de içinizde huzur yaratacaktır.

Banyolar genellikle karanlık ve kapalı ortamlar olduğu için yeni dünya yaratmanız oldukça kolaydır. Kullanacağınız aydınlatmaların da yardımıyla tarz bir banyoya sahip olabilirsiniz. 

Renklerin Gücü

Beyaz, kahverengi ve bej tonlarından artık kurtulun. Banyonuza farklı bakış açıları getirmekten korkmayın. Klasik yada modern banyonuzu renklerin gücü ile yaratabilirsiniz. 

Yaratıcı Banyo Tasarımları İle Tarzınızı Gösterin

Modern zamanlarda banyo dolaplarında kullanılan renkler genellikle yeşil ve tonlarındadır. 

Farklı renklerde fayanslarla döşenilen banyolarda dekorasyon uyumluluğu ile kullanılmıştır. 

Yeşilin huzur verici etkisi ile mavinin de içinizi açacak,heyecan verecek etkisini de kullanabilirsiniz. 

Küvet veya lavabolarda da farklı renkler kullanmanız tarzınızı öne çıkaracaktır. Eskitme tarzlarını da kullanabilirsiniz. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Dikdörtgen Salon Dekorasyonları

Dikdörtgen Salon Dekorasyonları , evlerde dekore etmesi zor gibi görünen kolay odalar içinde yer almaktadır. Gelen misafirler ile keyifli vakitler geçirmek isteyenlerin salonlarda bazı ufak değişiklikler…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Yeni Moda : Yatak Odasında Mermer Dekorasyonu

Yeni Moda : Yatak Odasında Mermer Dekorasyonu , her dönem renkleri ve modelleri ile değişiklik göstermektedir. Moda trendleri artık yaşam alanlarımızın her alanında olmaya başladı. Evleri…

24 Gün Önce
0 Yorum

En İyi Drama Filmleri

En iyi drama filmleri bunları izlerken kimi zaman gerilecek kimi zamanda göz yaşlarınızı tutamayacaksınız. İçlerinde Türk ve yabancı yapımın olduğu filmleri sizin için eledik.MucizeMucize filmi 2015…

2 Ay Önce
0 Yorum