Xiaomi Arayan Kayıtlı Olduğu Halde Görünmüyor Hatası ve Çözümü

2 Yıl Önce
Admin
3 0 1 0 4

Xiaomi Arayan Kayıtlı Olduğu Halde Görünmüyor Hatası ve Çözümü , telefonlar son zamanlarda gerek fiyatı gerekse fiyatına göre performansı açısından birçok kişi tarafından tercih edilen telefonlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Her ne kadar fiyatına göre performansı çok yüksek olsa da telefonların bazı kronik sorunları bulunuyor. Bu sorunlar genellikle sorunun türüne göre kritik bir hâl alarak, telefonun ana amacı olan telefon görüşmelerini engelleyebiliyor. Bir kişi sizi aradığında Xiaomi arayan kayıtlı olduğu halde görünmüyor ya da Xiaomi arayan kişinin ismi görünmüyor gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu içeriğimizde Xiaomi kullanıcısı olarak karşılaşacağınız muhtemelen hataların çözümleri hakkında sizlere gerekli bilgilerin aktarımını sağlayacağız.

Xiaomi Arayan İsmi Görünmüyor Sorunu Nasıl Çözülür?

Xiaomi arayan ismi görünmüyor sorunuyla karşılaştığınızda sorunu ortadan kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken bazı adımlar bulunuyor. Bu adımlar genellikle çözüm odaklı olmakla beraber arayan kayıtlı olduğu halde ismi görünmüyor sorununu çözmeniz için sizlere yardımcı olacaktır.

Telefonunuzu Yeniden Başlatın

Her cihazda olduğu gibi herhangi bir sesli görüşme sorunuyla karşılaştığınızda yapmanız gereken en önemli işlem telefonu kapatıp – açmaktır. Telefonun hafızasında ortaya çıkan sorunlardan kaynaklı olarak rehberinizde kayıtlı olan kişiler sizi aradığında isimleri görünmeyebilir. Bu durumda öncelikle telefonunuzu yeniden başlatmalısınız.

Numarayı Rehberinizden Silip Tekrar Kaydedin

Xiaomi Telefon Numarası Silme

Telefonunuzu yeniden başlatıp açtığınızda arayan kişinin isminin görünmemesi sorunu halen daha devam ediyorsa bu durumda kaydettiğiniz numarayı rehberinizden silmeli ve tekrardan kaydetmelisiniz. Herhangi bir çoğul numara kaydedilmesi durumunda aynı isimle kayıtlı olan tüm numaraları telefonunuzdan silerek ismi görünmeyen kişiye ait tek numara bırakabilirsiniz.

Telefonunuzun Hafızasını Boşatın

Xiaomi cihazlar telefona kaydedilen her türlü bilgiyi hafızasında tutmakta ve gerek olduğu durumlarda sizlere sunmaktadır. Bu sebeple cihazınızda yerleşik olarak gelen “Hafıza Temizleme” uygulamasını kullanabilir ve ardından biri aradığında numaranın gözükmemesi sorununun çözüme ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

Xiaomi Markalı Telefonunuzu Sıfırlayın

Xiaomi markalı cihaz kullanan kişilerin arayan kişinin isminin görünmemesi gibi durumlarda çözüm yolu olarak telefonunu sıfırlaması gerekiyor. Bu işlemin hemen ardından cihazınıza temiz bir kurulum yaparak numaraları tek tek tekrardan kaydedebilirsiniz.

Xiaomi Resmi Forumundan Destek Alın

Xiaomi markası dünyanın her yerinde ülke bazlı olarak resmi forumlar açarak kullanıcıların cihaz deneyimine katkı sağlayarak karşılaştıkları sorunları çözmeye çalışmaktadır. Bu sebeple eğer ki Türkiye’de yaşıyorsanız markanın kendine ait olan forumuna girerek sorununuzu en ince ayrıntısına kadar anlatan bir konu açmanız yeterli olacaktır.

Yorum Yapın
  • İdris Aydoğan
    8 Ay Önce

    Rehberimdeki kayıtlı kişilerin bazıları arama kayıtlarında isimsiz sadece numara olarak görünüyor

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Göz Makyajında Yapılan En Sık Hatalar

Göz makyajında bir hata olduğu zaman tüm makyajda hata varmış gibi gözükür. Bundan dolayı da göz makyajı çok önemli bir nokta. Kirpiklere iyi gelecek bakımlar Göz…

2 Yıl Önce
0 Yorum

Instagram Palyaço Resminden Kapanan Hesabı Açma

Instagram, her geçen gün kullanıcıları için yeni özellikler getirmeye devam ederken bununla birlikte en yeni güvenlik önlemlerini de alıyor. Bu güvenlik önlemlerinin başında bir kullanıcının diğer…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Atom Coin Nedir, Nasıl Satın Alınır?

Atom coin, Cosmos ağına ait kripto para birimi olarak bilinmektedir. Kendi içerisinde kuralları olan ve blockchainlerin etkiletişim kurmasını sağlayan para birimidir. Atom coin, Cosmos (Atom) ağının…

2 Yıl Önce
0 Yorum
valorant vp satın al