Vücut Yapısına Göre Etek Tercihleri

5 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Vücut yapısına göre etek tercihleri , Kadınların vazgeçilmezi etekler yaz ve kış aylarında kullanılıyor. Her kadının gardrobunda tamamlayıcı bir parça olarak bulunan etekler, farklı boy ve kesimlerde kullanılıyor. Bu yıl son derece moda olan eteklerde binlerce renk ve desen çeşitleriyle rafları süsledi. Vücut yapısına göre etek tercihleri nasıl yapılır, nelere dikkat edilmedilir? diye merak edenleri yazımızı okumaya davet ediyoruz.

Etek Modelleri

Armut Vücut Tipine Göre Etek Tercihleri

Üst beden bölgesinin alt tarafına göre daha küçük olması armut vücut olarak adlandırılır. Armut vüct tipine göre etek tercihleri arasında midi etekler ve çan etek modellerini tercih edebilir. Bu sayede boylarını ön plana çıkararak daha orantılı vücut hatlarının görünmesini sağlarlar.

Elma Vücut Tipine Göre Etek Tercihleri

Elma vücut tipi alt bölgenin üst bölgeye oranla daha kalın olduğ vücut proporsiyonudur. Bu tip vücuda sahip hanımların midi boy etek tercihleri yaparak ideal görünüme kavuşabilir. Elma vücut tipine göre etek tercihleri arasında pileli etekler uzun ve kısa boyları ile tercih edilebilir.

Kum Saati Vucüt Tipine Göre Etek Tercihleri

En ideal fizik görünümü olarak bilinen kum saati vücut tipi her kadının hayalidir. Kum saati vücut tipine göre etek tercihleri tamamen kişinin tercihine kalmıştır. Her türlü eteği giyerek kendisine yakıştırabilir.

Etek Modelleri

Dikdörtgen Vücut Tipine Göre Etek Tercihleri

Dikdörtgen vücut tipine göre etek tercihleri arasında kemerli etekler yer alır. Vücudun alt ve üst bölgesinin birbirine çok yakın olması nedeniyle kemerler ayırıcı özellik taşır. Etek tercihlerinde kemer kullanan hanımlar daha güzel bir görünüme kavuşacaktır.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Japon Kadınları Güzellik Sırrı: Pirinç Suyu

Japon kadınların güzellik sırrı: pirinç suyu. Japon insanlarda güzel bir cilt çok önemlidir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin güzelliğe önem verilir. Genel olarak Japon kadınların…

2 Ay Önce
0 Yorum

Sarışın Kadınlarda Mükemmel Görünüm 5 Renk

Sarışın Kadınlarda Mükemmel Görünüm 5 Renk. Bayanlarda sarı saç rengi vazgeçilmeyen bir saç rengi olmaktadır. Herkes sarışın kadınlarda mükemmel görünen 5 renk nedir çok araştırmaktadır. Sarışın…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Feminizm Nedir Neden Feminizmi Kötü Olarak Görürler

Feminizm nedir Neden feminizmi kötü olarak görürler Feminizm akımı Charles Fourier tarafından sosyal olarak gelişmek için öncelikle kadınlara daha fazla özgürlük verilmesi ile başlanacağına inandığı için…

2 Ay Önce
0 Yorum