Valorant Sıkça Sorulan Sorular

1 Yıl Önce
Admin
0 0 0 0 0

Uzun zamandır beklenen PC oyunu Valorant artık ücretsiz olarak mevcut olmaktadır. Riot Games, tanıdık beta ve oyunları ücretsiz olarak sunmaktadır. Oyuncular oyun ile ilgili bir çok sorulara yanıt aramaktadır.

Valorant Oyunu Hakkında Merak Edilenler

Valorant oyunu kaç kişi ile oynanmaktadır?

Riot Games, Valorant adlı yeni bir RPS oyunu yayınladı. 2020’nin başlarında kapalı beta ile test edilen bu beta sürümünü çok az kişi ücretsiz oynayabilir. 5’e 5 oynanabilen oyunda çeşitli karakterler yer almaktadır.

Valorant oyunu bilgisayarlara nasıl indirilir?

Binlerce kişi Google Trendler’de 1. sırada yer alan bir oyun aramaktadır. Valorant’ı indirmek için önce sitesinde oturum açılması gerekmektedir. Oyuncu daha sonra oyunu bilgisayarına indirmek için sitede Valorant Hesabı Oluştur yazısına tıklamaktadır. İndirdikten sonra Valorant oynanabilir hale gelmektedir.

Valorant oyunu nasıl bir oyundur ve oyunun içinde neler vardır?

Valorant oyunu, silah oyunlarının aksine deneyimli atıcıların bir adım önde olmalarını sağlayan bir stil oyundur. Oyunda çeşitli karakterler yer almaktadır ve bu karakterlere ajanlar denilmektedir. Öte yandan, bu ajanların kendi farklı yetkileri ve özellikleri vardır. Harita üzerinde fark yaratan oyunlar yüksek düzeyde rekabet ortamı sağlar. 5v5’te oynanan oyunda iki takım vardır ve bu takımlar hücum takımı ve savunma takımıdır. En yüksek puana sahip takım, toplam 24 tur savaş kazanır.

Valorant oyunu için system gereksinlerimi ve bilgisayar özellikleri nasıl olmalıdır?

Tüm yeni oyunların en önemli konusu, oyunu oynamak için gereken sistem özellikleridir. Riot Games, Valorant oyununun ücretsiz hizmeti ile herkesi cezbetmek için sistem gereksinimlerini olabildiğince düşük tutmaktadır. Riot Games, birçok bilgisayarda oynamak için Valorant oyununun en üst düzeyde optimize edilmiş uygulamasını sürdürüyor gibi gözükmektedir.

Valorant

Valorant

Teslim olma seçeneği Valorant oyununa getirilecek mi?

Bildiği üzere, bir takım oyuncusu Valorant oyununa benzer başka bir oyun ile oyundan ayrıldığında teslim olma işlevi açılır. Bir sonraki Valorant güncellenmesi durumunda, bu soru ile ilgili en hızlı bir şekilde çözümlerin yapılacağını duyurdu ancak herhangi bir ayrıntı verilmedi.

Derecesiz maçlar neden dengesiz bir şekilde oynanmaktadır?

Valorant yaptığı açıklamada, bunun istikrarsız bir grup düzensiz gruptan kaynaklandığını söyledi. Kısacası, bu tür dengesizlikler, düşük seviyeli oyuncu arkadaşlar yüksek seviyelerde olduğunda ortaya çıkar. Valorant oyunu rekabetçi modu ortaya çıkarmak için çok çalıştıklarını ve oyuna mod eklemenin iki sıra oyuncuya yardımcı olacağını söylemektedirler.

Valorant Oyununda Ajanlar ve Özellikleri Nedir?

Phoenix: Düellocu bir karakterdir. Düşmanın görüşünü sınırlayabilir ve ayrıca kendi sağlığını yenileyebilir.

Jet: Düellocu bir karakterdir. Oyundaki en sert karakter olabilir ama hem oyuncular hem de seyirciler için çok ilginç bir ajan. Reina: Düellocu bir karakterdir. Beceri setlerini görmek diğer ajanlara göre daha kolaydır, ancak bunlar silah olmadan kolayca elde edilemeyen karakterlerdir. Daha fazla silah eğitiyor.

Raze: Kapalı betada hasar veren yumuşak bomba ajanları biraz dengeli, ancak yine de güçlü ajanlardır. Raze, el bombalarının rakibinizin takımına çok fazla zarar verebileceği, oynaması kolay bir ajandır.

Sova: Bu karakterin en bilinen özelliği, kim olduğunuzu belirleyebilecek çeşitli özelliklere yönelik oklara sahip olmasıdır. Dereceli bir maça katılması gereken bir menajeri oynamak zordur.

Cypher: En sinir bozucu ajandır. Oyunun başında atılan kafesler, tuzaklar ve kameralarla savunma yaparken kale görevi görüyor.

Breach: Ana karakterdir. Breach, düşmanları kör etmek, hareket ettirmek ve kullanmak için en profesyonel ajandır ve hem savunma hem de saldırı ekipleri için büyük faydalara sahiptir.

Brimstone: Görme engeli fps oyunlarında duman çok önemlidir. Takviye ihtiyacı olan bir ajan olduğunu düşünülmektedir.

Viper: Duman bulutlarına ve attığı zehire karşı koruyan bir et duvarı gibidir. Saldıran ekibin zehir duvarı ile birlikte harika olabilir.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Watch Dogs 2 Sistem Gereksinimleri

Watch Dogs 2 Ubisoft Montreal tarafından güncellenip, geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanmış ve selefine de benzer şekilde gizli unsurlar dahilinde mevcut bulunan aksiyon, macera oyunudur. 2014…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Hırsız Polis Oyunu Nasıl Oynanır?

Hırsız Polis Oyunu Nasıl Oynanır? Hayatımızın daha eğlenceli hale gelmesi için hepimizin bir uğraş içerisinde olduğu oyunlar vardır. Bunlardan kimi az kişiyle olan oyunlarken, kimisi de…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Son 20 Yılda Pes Oyunları

Pes oyunları arasında PES 2021’in satışa sunulmasıyla birlikte oyunda her ne kadar fazla bir gelişim göremiyor olsak da ara sıra geçmişe bakıp özlem duymak bizleri biraz…

4 Ay Önce
0 Yorum