Valorant Karakter Taktikleri

4 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Valorant Karakter Taktikleri en basit olanları uygulayarak oyun kazanmak ister miydiniz? Çok basit taktikleri uygulayarak rakibiniz sinirlendirebilir ve takımınıza oyun kazandırabilirsiniz. Valorant karakter taktiklerinden önce iyi bir oyuncu olmak istiyorsanız kendi main( iyi olduğunuz ve çok sevdiğiniz ajan) dışında karakterleri de oynamayı öğrenek bu Valorant karakter taktiklerini daha kolay oynayabilirsiniz. Hatta sevmediğiniz bir karakteri daha çok sevmenizi sağlayabilir. Rakibi ise bu karakterden soğutabilirsiniz. O halde lafı daha fazla uzatmadan ilk karakterimizle başlayalım:

SAGE;

Sage duvarını sadece bir yeri kapatmak için değil ayrıca yüksek bir yere çıkmak içinde kullanabilirsiniz. Kendinizi duvarla gizleyebilirsiniz. Ayrıca Sage duvarını maplere göre spike kapatmak için kullanabilirsiniz tam kapatması ve arada boşluk bulunmamasına dikkat edin. Özellikle Icebox mapinde hem çokça işe yarayabilir. Bir yer kapatmada tepelerde pusup kendini saklamaya ve spike korumada çok işe yarayacaktır.

BRİMSTONE

Brimstone ile spike çözümüne engel olmak çok kolay özellikle yakıcı özelliği ve ultisi bunun için biçilmiş kaftan niteliğindedir.Bir yere pusup rakip spike çözmeye başladıktan kısa bir süre sonra ultiyi kullanabilirsiniz böylelikle ultinin süresiyle çözemeyip patlayacaktır. Savunma tarafında ise spike alınmasını engellemek için de kullanılabilir.

Brimstone

OMEN

Omen özellikle tp özellikleriyle sahte tp numarası yapılabilir öncelikle tp kısmına duman atılması gerekilir yoksa rakip takım gitmediğinizi görebilir veya Omen ultisi ile spike çözen bir rakibi korkutabilirsiniz eğer spike çözerken rakibin yakınına ulti atarsanız rakip spike çözmeyi bırakacaktır ve saldırmaya çalışacaktır bu sırada da spike patlayacaktır. Omen körü ile emin olamadığınız küçük köşelere kör atarak girebilirsiniz. Bu sayede rakip size pusu kuramaz.

Valorant karakter taktiklerindeki son ajanımız ise;

KİLLJOY

Killjoy ile spike üstüne bombaları atıp rakip takım çözerken aktif ederek hem rakibe hasar verip hem de spike çözmesine engel olabilirsiniz. Ultisi ile de spike çözmesine engel olabilirsiniz. Ayrıca başka bir bölgeye geçiş yaparken eğer alarm botunuz kalmamışsa tareti o bölgede bırakıp gidebilirsiniz. Böylelikle rakip takım eğer tareti yok ederse size rakip takımın nerede olduğuyla ilgili bilgi verecektir.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Steam (8:00:00) GMT Tarihinden Sonra Takas Edilebilir Ne Demek? 8:00:00 GMT Kaç Oluyor?

Steam (8:00:00) GMT Tarihinden Sonra Takas Edilebilir Ne Demek? 8:00:00 GMT Kaç Oluyor? son zamanlarda yaptığı güncellemelerle birlikte oyun dünyasına mükemmel yenilikler kazandırdı ve kazandırmaya da…

1 Yıl Önce
0 Yorum

İki Kişilik Oyunlar

İki Kişilik Oyunlar , İnternetin ve bilgisayarın hayatımıza girmesi ile oyunlar da girmeye başlamıştır. Eğlendiren, öğreten oyunlar olduğu kadar vakit geçirmenize yardımcı olacak oyunlar da bulunmaktadır.…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Bedava Discord Nitro Kodları [2021]

Bedava Discord Nitro Kodları, söz konusu platformun son zamanlarda fazlasıyla popülerlik kazanmasıyla birlikte birçok kişi tarafından aranmaya başladı. Bu kodlar genel olarak platform içerisinde kanal sahiplerinin…

1 Yıl Önce
0 Yorum