Üvey Oğluyla Evlenen Rus Fenomen İkinci Çocuğuna Hamile!

2 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Rus fenomen Marina Balmasheva adını dünyaya üvey oğluyla evlendikten sonra duyurdu. 37 yaşında ki isim ilk olarak üvey oğluyla ilişki yaşadığını açıklamış ardından da oğlundan hamile olduğunu paylaşımını yapmıştı.

Fenomen Balmasheva, oğlu Vladimir Shavyrin ile evlendiği açıklaması ile birlikte takipçilerini bir anda şaşkına çevirmeyi başarmıştı. İnsanlar bunun şokunu üzerlerinden atamadan bu seferde üvey oğlundan bir kız çocuğu dünyaya getirdiğini paylaştı. 

Marina Balmasheva bu paylaşımlarına devam ederken, bu sefer de takipçilerini şaşırtan bir paylaşımla da dikkat çekti. Rus fenomen bir kez daha hamile olduğunu ve evliliğinden ikinci çocuğunu beklediğini aktardı.

Balmasheva Sosyal Medyayı İkiye Böldü 

İnstagram hesabında 600 binin üzerinde takipçisi bulunan fenomen çocuğu, eşi ve kendisinin yer aldığı bir pozda doğum kontrol çubuğunu takipçileri ile paylaştı. 

Bu paylaşımlar kimileri tarafından takdir edilirken aynı zamanda destek mesajları geldi. Ancak bazı insanlar da bu durumu tepkilerini dile getirdi. Üvey oğluyla bir ilişkiye başladığını aktardıktan çok kısa bir süre sonra evlenen, ardından birinci çocuğunu dünyaya getiren fenomen, şimdide ikinci kez hamile olduğunu takipçileri ile paylaştı. 

Eşiyle evlendiğinde 22 yaşında olan fenomen, adeta kendi çocuğu gibi yetiştirdiği üvey oğluyla 7 yaşından 22 yaşına geldiğinde evlendi. Aralarında 15 yaş farkı olması, birlikte çocuğu büyütmesi gibi birçok detay sosyal medyada yorumların farklı yönlerden gelmesine neden oldu. Sadece sosyal medyada değil dünyanın birçok ana akım yayın organında bu paylaşımlar dikkat çekti. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

İnstagram Fenomeni Merve Taşkın Verdiği Pozlarla Dikkat Çekti!

İnstagram’da 574 bin takipçisi bulunan ve geçtiğimiz günlerde bakirelik konusuyla ilgili açıklamalarda bulunan Merve Taşkın bu sefer başka bir hareketiyle gündeme gelmeyi başardı. Sosyal medya sitelerini aktif…

2 Ay Önce
0 Yorum

Hümeyra Şahin Kaç Yaşında?

Hümeyra Şahin kaç yaşında sorusu özellikle de Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile evliliğinin ardından pek çok kişi tarafından en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Kültür…

2 Gün Önce
0 Yorum

Ünlü Fenomen Niece Waidhofer’in Neden İntihar Ettiği Merak Ediliyor!

En ünlü İnstagram fenomenlerinden birisi olan Niece Waidhofer, geçtiğimiz günlerde yaklaşık 4 milyon takipçisinin bulunduğu hesabında ki birçok içeriği kaldırması dikkat çekmişti. Bu hareketinden çok kısa…

3 Ay Önce
0 Yorum