Ünlü Yayıncı Levent Balım’ın Hapis Cezası Onandı

8 Ay Önce
Rıdvan Ünal
1 0 0 0 0

Twitch üzerinden yayın yaparak ünlenen Levent Balım, geçtiğimiz günlerde bir dosyadan dolayı hapis cezası aldığı biliniyordu. Ancak bu cezaya itiraz edildiği ve büyük ihtimal ile geri döneceği aktarılmıştı. Ancak istinaf başvurusundan gelen haber ile LEVOBALIM kullanıcı adına sahip olan Levent Balım’ın hapis cezasının onandığı duyuruldu.

Levent Balım, bu açıklamayı Twitter hesabı üzerinden kendisi yaptı. Mahkeme kararından sonra istinaf başvurusu yapıldığını ancak bu kararın normalde 1-1.5 yılda geri dönüş yapması beklenirken, 20 gün gibi bir sürede bu kararın döndüğünü aktarmıştı. 

Bu konuda avukatları ile görüştüğü ve onların dahi bu durum karşısında şaşkın olduklarını aktardı. Bu konuyla ilgili olarak çok kısa bir sürede geri dönüş yapacağının duyurusunu yaptı. 

Levent Balım Neden Hapis Cezası Aldı!

Levent Balım “LEVOBALIM” Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada bu cezayı Kişisel Verileri Koruma Kanunu yüzünden yediğini aktardı. Garip şeyler paylaşmanın bir anlamı olmadığını ve cezayı 2020 yılında Facebook’ta katıldığı bir yayın yüzünden yediğini aktardı. İkili bir diyalog sebebiyle bu cezanın onandığını aktardı. 

Avukatların bu dosya üzerinde çalıştıklarını ve hatalı bir karar olup olmadığını ortaya çıkarmaya çalıştıklarını aktardı. Bu konuyla ilgili olarak yakın bir zamanda detaylı bir açıklama yapacaklarını da aktardı. 

2014 yılından bu tarafa Twitch üzerinden yayın yapan ve aynı zamanda Youtube kanalında paylaşımlar yapan ünlü yayıncının hapse girip girmeyeceği merak ediliyor. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Merve Yalçın Dekoltesiyle Dikkat Çekti!

TikTok’un genç fenomenlerinden birisi olan Merve Yalçın paylaşımlarıyla öne çıkmaya devam ediyor. Özellikle bazı paylaşımları genç fenomenin takipçilerinin yakından takip etmesine neden oldu. Bu durum sürekli…

8 Ay Önce
0 Yorum

Ebru Polat Takipçisinden Gelen Yoruma Çok Kızdı!

Ebru Polat, sık sık sosyal medya sitelerinde yaptığı paylaşımlar ile gündem olmayı başarıyor. Yaptığı paylaşımlar kadar güzel şarkıcı takipçiler ile sürekli olarak iletişim halinde olmasıyla da…

9 Ay Önce
0 Yorum

Selin Denizli Kimdir?

Mustafa Denizli’nin kızı olduğu bilinen Selin Denizli kimdir sorusu da son zamanlarda magazin dünyasının en çok araştırılan konuları arasında yer almaktadır. Attığı her adım ve yaptığı…

6 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al