Ünlü Yayıncı Levent Balım’ın Hapis Cezası Onandı

4 Ay Önce
Rıdvan Ünal
1 0 0 0 0

Twitch üzerinden yayın yaparak ünlenen Levent Balım, geçtiğimiz günlerde bir dosyadan dolayı hapis cezası aldığı biliniyordu. Ancak bu cezaya itiraz edildiği ve büyük ihtimal ile geri döneceği aktarılmıştı. Ancak istinaf başvurusundan gelen haber ile LEVOBALIM kullanıcı adına sahip olan Levent Balım’ın hapis cezasının onandığı duyuruldu.

Levent Balım, bu açıklamayı Twitter hesabı üzerinden kendisi yaptı. Mahkeme kararından sonra istinaf başvurusu yapıldığını ancak bu kararın normalde 1-1.5 yılda geri dönüş yapması beklenirken, 20 gün gibi bir sürede bu kararın döndüğünü aktarmıştı. 

Bu konuda avukatları ile görüştüğü ve onların dahi bu durum karşısında şaşkın olduklarını aktardı. Bu konuyla ilgili olarak çok kısa bir sürede geri dönüş yapacağının duyurusunu yaptı. 

Levent Balım Neden Hapis Cezası Aldı!

Levent Balım “LEVOBALIM” Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada bu cezayı Kişisel Verileri Koruma Kanunu yüzünden yediğini aktardı. Garip şeyler paylaşmanın bir anlamı olmadığını ve cezayı 2020 yılında Facebook’ta katıldığı bir yayın yüzünden yediğini aktardı. İkili bir diyalog sebebiyle bu cezanın onandığını aktardı. 

Avukatların bu dosya üzerinde çalıştıklarını ve hatalı bir karar olup olmadığını ortaya çıkarmaya çalıştıklarını aktardı. Bu konuyla ilgili olarak yakın bir zamanda detaylı bir açıklama yapacaklarını da aktardı. 

2014 yılından bu tarafa Twitch üzerinden yayın yapan ve aynı zamanda Youtube kanalında paylaşımlar yapan ünlü yayıncının hapse girip girmeyeceği merak ediliyor. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Enes Batur Uzun Süredir Video Paylaşımı Yapmıyor! Ünlü Fenomen Şu An Nerede?

Enes Batur, 2012 yılından bu tarafa Youtube ve diğer sosyal medya siteleri üzerinden içerik paylaşımı yapıyor. 1998 Ankara doğumlu olan Batur, 31 Ocak 2022 tarihinden bu…

4 Ay Önce
0 Yorum

Çılgın Dondurmacı Lakaplı TikTok Fenomeni Yeni Videoları ile Gündem Oldu!

Antalya’da dondurma satarken bir anda söylediği şarkılar ve yaptığı şovlar ile fenomen olmayı başaran Mehmet Dinç sosyal medyanın bir numaralı gündemi olmaya devam ediyor. Söylediği şarkılardan…

4 Ay Önce
0 Yorum

MasterChef ile Ünlü Olan Eslem Sena Yurt Verdiği Kilolarla Dikkat Çekiyor!

4 yıl önce katıldığı yarışma programıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Eslem Sena Yurt, kısa sürede sosyal medyada en çok takip edilenler arasına girmeyi başarmıştı. 2018 yılında…

4 Ay Önce
0 Yorum
takipçi satın al