Ünlü Fenomen Niece Waidhofer’in Neden İntihar Ettiği Merak Ediliyor!

9 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

En ünlü İnstagram fenomenlerinden birisi olan Niece Waidhofer, geçtiğimiz günlerde yaklaşık 4 milyon takipçisinin bulunduğu hesabında ki birçok içeriği kaldırması dikkat çekmişti. Bu hareketinden çok kısa bir süre sonra ünlü manken ve modelin intihar ettiği haberi geldi. Birçok kişinin imrendiği bir hayat yaşamasına rağmen bu acı kararı neden aldığı takipçileri tarafından merak edildi. 

Ünlü fenomen hesabından bir anda tüm içerikleri silmesi ve sadece 3 tane içerik bırakması dikkat çekti. Fotoları arasında bir selfie, 2015 yılında kimliği bilinmeyen bir erkekle çekildiği fotoğrafı ve bir tane de köpeği ile videosu ondan geriye kalanlar oldu. 

Ailesi Merak Etti, Evinde Ölü Buludu!

Hesabında yaptığı bu hareketlerin ardından insanların onun hakkında endişe edildiği fenomen hakkında kısa bir süre kötü haber geldi. Ailesinin Waidhofer’i evinde ölü bulduğu aktarıldı. Bu üzücü olayın neden yaşandığıysa ailesi tarafından yapılan açıklama ile ortaya çıktı.

 “Ne yazık ki, Niece zihinsel sağlık sorunlarıyla uzun bir savaşın ardından intihar etti.” Açıklaması dikkat çekti. 

Ailesi bu üzücü olayın ardından onun anısına kar amacı gütmeyen bir akıl sağlığı bilinci merkezi kuracaklarını ve akıl hastalıkları için hibe vermeye devam edeceklerini aktardı. 

2019 yılında ünlü fenomen babasını kanserden dolayı kaybetmişti. O andan sonra her ne kadar paylaşımlarını yapsa ve neşeli pozlar verse de yakın çevresi modelin zihinsel sorunlar yaşadığının farkında olduğu biliniyordu. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Beyazıt Öztürk Kaç Yaşında?

Beyazıt Öztürk kaç yaşında sorusu ünlü şovmen hakkında sıklıkla merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaktadır. Son olarak Tv8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye isimli…

6 Ay Önce
0 Yorum

Ebru Polat Takipçisinden Gelen Yoruma Çok Kızdı!

Ebru Polat, sık sık sosyal medya sitelerinde yaptığı paylaşımlar ile gündem olmayı başarıyor. Yaptığı paylaşımlar kadar güzel şarkıcı takipçiler ile sürekli olarak iletişim halinde olmasıyla da…

9 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al