Tuvalet Dekorasyon Modelleri

1 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Tuvalet Dekorasyon Modelleri , evlerinde yenilik ve modern görünüm isteyenlerin uzun uzun bakıp karar vermeye en yakın oldukları ürünlerdir. Çeşitliliğinin  çok fazla olması da tasarımların seçiminde oldukça zorlayıcı olabiliyor.

Tuvalet Dekorasyon Modelleri

Tuvalet dekorasyonlarında modern görünümün yanında renklerin gücünü de kullanan firmalar ortaya resmen bir eser çıkarmış durumda. Bakıldığında tuvalet olduğuna inanamayacağınız bazı görsellerin püf noktalarını sizlere sunuyoruz. 

Tuvalet Dekorasyon Modelleri

Tuvalet dekorasyonlarında siyah renginin gücünü kullanmak en etkili dekorasyon modellerindendir. Duvarlarından tutun da duşakabine kadar uzanan bu renk tuvaletlerinize ayrı bir hava katacaktır. Siyah rengi tuvaletlerinizin her bölümünde kullanacağınız gibi sadece duvarlarda kullanmanız da vurucu bir etki yaratacaktır. Tarzınız ile siyahın sadeliğini ön plana çıkararak görenleri şaşkına çevirebilirsiniz. 

Dekoratif tuvalet modellerinde aksesuar seçimleri ile ön planda olacaktır. Şık sarkıt aydınlatmalar ile otellerdeki gibi lüks tuvaletlere sahip olabilirsiniz. Aksesuarlarda farklı şekillerde sabunluk ve havlu askılıklarıyla da dekorasyonunuzu güçlendirebilirsiniz. 

Tuvalet Dekorasyon Modelleri

Sadeliği sevenler için iddialı tek renk seçimleri ve metal aksesuarlarla da şıklığı yakalayabilirsiniz. Büyük ayna seçimleri ve ayna etrafındaki süslemelerle tuvaletinizde star parçalar yaparakta bütünlük sağlayabilirsiniz.

Bambu ve ağaç dekor ürünleri ile de tuvaletlerinize natural görünümler kazandırabilirsiniz. Ahşap dolaplar ve kovukların içinde sabunluklarla tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Natural bir hava katmak isteyenler için sarkıtmalı bitkiler de dekorasyonları destekleyecek niteliktedir.Halı olarak hasır kullanmak ve odun kokulu mumları da eklemeyi unutmayın.

Tuvalet Dekorasyon Modelleri

Tuvaletimde hareket istiyorum diyenler içinde farklı geometrik şekiller kullanılarak dekore edilen tuvalet modellerini de inceleyebilirsiniz. Duvarlarınızda kabartmalı üçgen motifleri ile tuvaletlerinizin havasını değiştirebilir,farklı kesim aynalar ile de alan içinde derinlik sağlayabilirsiniz. Şerit şeklinde aydınlatmalar da tasarımlarınızı destekleyecektir. Bu tür dekorasyonlar yaparken yaratıcılığınızı ve renklerin gücünüzü kullanarak eşsiz tuvalet tasarımları yapabilirsiniz. 

Geleneksellikten pek de uzaklaşmak istemiyorum diyenler için varaklı dolap ve kapı tercihleri de uygun olacaktır. Altın veya yaldız renklerinin beyazla uyumunu artık hepimiz biliyoruz. Oyma işçilikleri ile altın renklerin gücünü gösterebilir,aksesuarlarınız ve aydınlatmalarla tuvaletlerinizde  şıklığın rüzgarlarını estirebilirsiniz. 

Alan derinliği yaratmak için 2 renk kullanarak tuvaletinizin duvarlarını ikiye ayırıp farklı tonlarda boyayabilirsiniz. Yatay bir ayrım tuvaletlerinize ayrı bir hava katacaktır. Bu tarz tuvalet dekorasyon modelleri ile misafirlerinizi şaşkına uğratabilirsiniz.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Çocuklar İçin Gerçekten Faydalı 10 Mobil Uygulama

Çocuklar İçin Gerçekten Faydalı 10 Mobil Uygulama.Dijital çağda çocuklarımızın telefon ve tablette uzun süren vakitler geçirmesine bakarsak onlar için bu durumu fırsata çevirebiliriz. Çünkü piyasada çocukların gelişimi…

1 Ay Önce
0 Yorum

Azawakh

Köpekler birçok kişi tarafından seviliyor. Azawakh da sevilen köpek türlerinden biri olarak görülüyor. Bu hayvanlarının sevilmesinin birçok sebebi bulunuyor. İnsanlara yakın olması ve şefkatli hayvanlar olması…

2 Ay Önce
0 Yorum

Klavyede Çukur Sembolü (<•••>) Nasıl Yapılır, Çukur İşareti Kopyala

Ay Yapım tarafından Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi son zamanlarda popülerliğini arttırmıştır. Bu dizinin ana hikayesini ortaya çıkaran çukur işareti birçok kişi tarafından sosyal medyada…

1 Yıl Önce
0 Yorum