Trans TikTok Fenomeni Afet Duru’yu Daha Yakından Tanımak İster misiniz?

11 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Ülkemizde birçok tartışmaya neden olan TikTok, bu tartışmalara rağmen kendi içerisinde özel fenomenler yaratmaya devam ediyor. 1 milyona yaklaşan kullanıcı sayısı ile özel içerikler paylaşan Afet Duru, ilk anlarının ardından aslında trans bir birey olduğunu açıklamıştır. 

Bulgaristan göçmeni olan bir ailenin çocuğu olan Afet, Gebze’de çocukluğunu geçirmiş 42 yaşında bir birey olarak biliniyor. Çok genç yaşta annesini kaybeden fenomen, bunun ardından üvey annesi ile birlikte çok zor bir çocukluk geçirdiğini aktarıyor. Bu zor günlerde odasına kapatılmaktan, dayağa kadar birçok şey olduğunu da aktarıyor. 

Evden Kaçarak Bursa’ye Yerleşiyor! 

Yaşanan bu zulmün ardından ablası ile evden kaçarak Bursa’ya yerleşme kararı alıyor. Burada benzin istasyonları ve fıstık fabrikalarında çalışarak hayatını geçindirmeye çalışıyor. Bursa macerasının ardından İstanbul’a geçen isim burada yeni bir hayat kurmak için çalışmaya başlıyor. Ancak bu dönemde çok sevdiği birisini kaybediyor. 

Afer Duru, hiçbir yerde çalışmadığını ve tek gelir kaynağının TikTok olduğunu açıkça söylüyor. Ailesiyle görüşmediğini ve onlar tarafından hiç sevilmediğini de aktarıyor. Bu duruma üzüldüğünü de gizlemiyor. Hayatı boyunca insanlar tarafından dolandırıldığını ve kandırıldığını söyleyen trans bireyin hayatı TikTok üzerinden ilgi çekmeye devam ediyor. 

Yayınlarında devamlı olarak küfür eden ve buna tepki gören fenomen, bu konuyla ilgili olarak “ya küfür edecem, ya da beddua, ben küfürü terccih ettim” diyerek açıklamasını yapıyor. Afet Duru gündeme Armağan Çağlayan ile yaptığı program ile oturmayı başarmıştı. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Ünlü Fenomen Niece Waidhofer’in Neden İntihar Ettiği Merak Ediliyor!

En ünlü İnstagram fenomenlerinden birisi olan Niece Waidhofer, geçtiğimiz günlerde yaklaşık 4 milyon takipçisinin bulunduğu hesabında ki birçok içeriği kaldırması dikkat çekmişti. Bu hareketinden çok kısa…

11 Ay Önce
0 Yorum

Fenomen Ece Ronay Hem Anne Oldu Hem Klip Çıkardı!

TikTok uygulamasının en dikkat çeken ünlülerinden birisi olan Ece Ronay, dün itibariyle oğlunu kucağına aldı. Miran ismini verdiği oğlunu dünyaya getirdiği anlarda aynı zamanda “Vay Vay”…

10 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al