Tiktok’un En Çok Takipçisi Olan Kişi Khaby Lame Oldu!

9 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Son dönemin en ilgi çeken sosyal medya sitelerinden birisi olan TikTok’da en çok takipçisi olan kişi değişti. Bilindiği gibi bu platformda zirvede 142,3 milyon takipçi sayısıyla Charli D’Amelio bulunuyordu. Ancak 24 Haziran 2022 itibariyle zirve el değiştirdi.

TikTok’un en çok takipçisi olan üyesi 142.9 milyon takipçisi ile Khaby Lame oldu. Senegal asıllı İtalya’lı fenomen yaptığı taklitler, basitçe olayları göstermesi ile bu mecrada kendisini tanıtmayı başarmıştır. Kısa sürede ilgi çeken isim birçok özel hareket ve reklam içerisinde kısa sürede yer almayı başardı. 

142.9 Milyon Takipçi İle Zirvede Khaby Kame Var!

Çin merkezli sosyal medya platformu TikTok, birçok kişinin tepkisini almakla birlikte giderek büyümeye devam ediyor. Kısa süreli eğlenceli videolar paylaşıldığı sitede en çok takipçisi olan fenomen değişti. 

22 Haziran 2022 tarihinde yapılan güncelleme ile birlikte Lame zirvenin yeni sahibi olmayı başardı. Her ne kadar videolarına gelen beğeni de hala zirvede Charlie D’Amelio bulunsa da en çok takipçi sayısında zirvede Lame bulunuyor. 

Khabane Lame, 9 Mart 2000 yılında Dakar’da dünyaya geldi. Buradan ailesi ile birlikte Torino’ya taşınan fenomen burada bir fabrika da CNC operatörü olarak çalıştı. 23 Nisan 2021 yılında ilk TikTok paylaşımı yapan işi bu paylaşımla kısa sürede dikkatleri üzerine topladı. İlk videosunun üzerinden 1 yılı yeni geçmişten 150 milyona yakın takipçiye ulaşan isim bu rakamla TikTok platformunun en ünlü insanı olmayı başardı. 

BOSS firması ile önemli bir sponsorluk anlaşması imzalanan fenomen, 75. Cannes Film Festivalinde TikTok Kısa Film Yarışmasında jüri koltuğuna oturmuştu. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Aleyna Tilki Direk Dansı Yaptı!

Sosyal medyada en çok eleştirilen aynı zamanda en çok ilgi çeken isimlerden birisi olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Çıkardığı şarkılar…

9 Ay Önce
0 Yorum

Fenomen Melodi Erbirliler ile Ünlü Şef Arda Türkmen Bebek Bekliyor!

Ekranların en çok sevilen şeflerinden birisi olan Arda Türkmen ile sosyal medya fenomeni olan Melodi Erbirliler geçtiğimiz yıl görkemli bir törenle dünya evine girmişti. Arandan bir…

8 Ay Önce
0 Yorum

Onur Tuna Kimdir?

Onur Tuna kimdir sorusu özellikle FOX TV ekranlarında önce mucize doktor ardından da mahkum dizileri ile ön plana çıkan yapımları ile dikkatleri çeken bir soru haline…

5 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al