TikToker Begüm Polat Kamyon Kasasında Konser Verdi! Sosyal Medya Karıştı!

9 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

TikTok’da 1.7 milyon takipçisi olan ve yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekmeyi başaran Begüm Polat bu sefer farklı bir durumla gündem oldu. Tokat’ta düzenlenen Gökbel Yaylası Çiçek Festivaline davet edilen ünlü fenomen kamyon kasasında verdiği konser ile sosyal medyanın diline düştü. 

Fenomen giydiği beyaz kıyafet ile sahnede yer alırken, konser sırasında izleyicilerin tepkileri ve aynı anda yağmur yağması da dikkat çekti. Giydiği kıyafetler, güzel paylaşımlar ve açıklamaları ile dikkat çeken güzel isim bu son paylaşımlarıyla ilginç tepkiler aldı.

Kamyon Kasasında Çiçek Festivali Konseri 

Begüm Polat konser sırasında daha çok türkü söylemeyi tercih ederken, söylediği şarkıları klip halinde TikTok hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi. Çok sayıda yorum alan paylaşımların altında en çok dikkat çeken “bedavaya gittiğim konser” olmasıysa dikkat çekti. 

Ünlü fenomenin bazı yorumların altına cevap vermesi de dikkat çekti. Paylaşımını “Tokat sana doyulur muuğ? Başka hangi şehire geleyim?” şeklinde atması dikkat çekti. 

Cesur ve ilgi çekici paylaşımlarıyla da dikkat çeken ünlü isim, yeni paylaşımlarının ve konserlerinin geleceğinin de haberini bu şekilde vermiş oldu. Ancak sesine çok sayıda kötü söylüyorsun tepkisi almasına rağmen izleyicilerin durumdan hiç şikayetçi olmadan konseri takip etmelerinin de görülmesi bunların boşa yapılmış tepkiler olduğunun düşünülmesine neden oluyor.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Dan Bilzerian Evlendiğini Duyurdu!

Sosyal medyanın en ünlü isimlerinden birisi olan Dan Bilzerian her zaman yaptığı paylaşımlar ve yaptığı çapkınlıklar ile ünlenen bir isimdi. İnstagram hesabında 33 milyondan fazla takipçisi…

8 Ay Önce
0 Yorum

Yemek Videolarıyla Ünlenen Fenomen Taha Duymaz Estetik Yaptırdı!

Sadece 17 yaşındayken evinin mutfağında çektiği ve yayınladığı yemek videolarıyla kısa sürede ünlenen Taha Duymaz, son haliyle görenleri şaşkına çevirdi. TikTok, İnstagram ve Youtube kanallarında videolar…

8 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al