TikToker Begüm Polat Kamyon Kasasında Konser Verdi! Sosyal Medya Karıştı!

3 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

TikTok’da 1.7 milyon takipçisi olan ve yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekmeyi başaran Begüm Polat bu sefer farklı bir durumla gündem oldu. Tokat’ta düzenlenen Gökbel Yaylası Çiçek Festivaline davet edilen ünlü fenomen kamyon kasasında verdiği konser ile sosyal medyanın diline düştü. 

Fenomen giydiği beyaz kıyafet ile sahnede yer alırken, konser sırasında izleyicilerin tepkileri ve aynı anda yağmur yağması da dikkat çekti. Giydiği kıyafetler, güzel paylaşımlar ve açıklamaları ile dikkat çeken güzel isim bu son paylaşımlarıyla ilginç tepkiler aldı.

Kamyon Kasasında Çiçek Festivali Konseri 

Begüm Polat konser sırasında daha çok türkü söylemeyi tercih ederken, söylediği şarkıları klip halinde TikTok hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi. Çok sayıda yorum alan paylaşımların altında en çok dikkat çeken “bedavaya gittiğim konser” olmasıysa dikkat çekti. 

Ünlü fenomenin bazı yorumların altına cevap vermesi de dikkat çekti. Paylaşımını “Tokat sana doyulur muuğ? Başka hangi şehire geleyim?” şeklinde atması dikkat çekti. 

Cesur ve ilgi çekici paylaşımlarıyla da dikkat çeken ünlü isim, yeni paylaşımlarının ve konserlerinin geleceğinin de haberini bu şekilde vermiş oldu. Ancak sesine çok sayıda kötü söylüyorsun tepkisi almasına rağmen izleyicilerin durumdan hiç şikayetçi olmadan konseri takip etmelerinin de görülmesi bunların boşa yapılmış tepkiler olduğunun düşünülmesine neden oluyor.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Bir Gönderiye En Çok Kazanç Sağlayan TikTok Fenomenleri

Sosyal medyaya olan ilgi giderek artıyor. Çünkü bu platformlarda sadece paylaşım yaparak zengin olmak bir hayal değil. Bu da ilgiyi otomatik olarak arttırıyor. Son yılların en…

2 Ay Önce
0 Yorum

Enes Batur Uzun Süredir Video Paylaşımı Yapmıyor! Ünlü Fenomen Şu An Nerede?

Enes Batur, 2012 yılından bu tarafa Youtube ve diğer sosyal medya siteleri üzerinden içerik paylaşımı yapıyor. 1998 Ankara doğumlu olan Batur, 31 Ocak 2022 tarihinden bu…

2 Ay Önce
0 Yorum

Tiktok’un En Çok Takipçisi Olan Kişi Khaby Lame Oldu!

Son dönemin en ilgi çeken sosyal medya sitelerinden birisi olan TikTok’da en çok takipçisi olan kişi değişti. Bilindiği gibi bu platformda zirvede 142,3 milyon takipçi sayısıyla…

3 Ay Önce
0 Yorum