TikTok Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?

8 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

TikTok, son zamanların yükselen yıldızları arasında yer alıyor. Her kesimden kullanıcıya hitap etmesi özellikle kullanıcı çeşitliliği açısında başarılı olmasına sebep oldu. Bu sebeple de neredeyse günlük hayatta karşılaştığınız birçok insanın ilgili platformda içerik oluşturduğunuz görebilirsiniz. Bu platformda da kullanıcılar hesap oluştururken diğerlerinde olduğu gibi cep telefonu numarasını girmesi gerekiyor. Bu numarayı girdikten sonra sadece giriş yaparken kullanıyor ve numara asla ve asla diğer kullanıcılarla açık bir şekilde paylaşılmıyor.

Bkz: Tiktok’ta Jeton Nasıl Kazanılır?

TikTok’da üyeliğinizi oluşturdunuz, oluşturduğunuz üyelik sayesinde çok büyük kitlelere ulaştınız ve kısa süre sonra cep telefonu numaranızı herhangi bir sebepten dolayı değiştirdiniz. Tam olarak bu noktada hesabınıza giriş yapmak için kullandığınız telefon numarasını değiştirmek için içeriğimizde sizlerle paylaştığımız adımları değerlendirmeniz gerekecektir. Bu içeriğimizde TikTok Numara Değiştirme işlemleriyle ilgili tüm hususları sizlerle paylaşacağız.

TikTok Numara Değiştirme Adımları

TikTok numara değiştirme işlemini gerçekleştirmeden önce özellikle söz konusu hesaba giriş yapmalısınız. Bu da eski numaranızı aktif halde bekleterek mümkün olacaktır. Bu durumun en önemli sebebi hesabınıza giriş yaparken cep telefonu numaranıza doğrulama kodu gönderimi yapılıyor olmasıdır. Eğer ki anlatılan işlemi gerçekleştirdiyseniz artık diğer işlem adımlarına geçiş yapabilirsiniz.

  1. TikTok uygulamasını açın.
  2. Sağ üst köşedeki “Üç Nokta” simgesine tıklayın.
  3. “Destek” başlığına tıklayın.
  4. “Bir Problem Rapor Et” seçeneğine dokunun.
  5. “Hesap ve Profil” kategorisini seçin.
  6. “E-posta ve Telefon Numarası” butonuna basın.
  7. “Hesaba Bağlı Telefon Numarası Değiştirme” seçeneğine tıklayın.
  8. “Sorununuz çözüldü mü?” sorusuna “Hayır” olarak cevap verin.
  9. Bu adımda mesaj kutusuna aşağıdaki metni eksiksiz olarak yazıp gönderin.

”Eski telefon numaram iptal edildi , hesap bilgilerimi güncelleyemiyorum , bu yüzden yeni telefon numaramı eklemek istiyorum , bana yardım etmenizi istiyorum.”

İngilizcesi:

”My old phone number has been canceled, I cannot update my account information, so I want to add my new phone number, I want you to help me.”

Bu mesajın ardından destek talebiniz yanıtlanacak ve sizden aşağıda yer alan formu doldurarak kendilerine iletmeniz istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmaya özen göstermelisiniz.

FORM:

Username: Kullanıcı Adınızı Yazın. (@ işareti kullanarak)  

Sign-up Date (month/year): Hesabınızı ne zaman açtığınızı Ay ve Yıl olarak yazın.

Recent Login Location (City and Country): Buraya en fazla hangi şehirden oturum açıyorsanız onu yazın.

Registered Device (Phone Model): En çok oturum açtığınız cihazın modelini yazın.

Bound/Old Phone Number : Hesabınızda kayıtlı görünen numarayı yazın.

Bu işlemlerin ardından TikTok numara değiştirme adımlarını başarılı bir şekilde sonlandıracak ve değişikliği kolayca yapabileceksiniz. Bu formun doldurulmasındaki en önemli amaç hesap hırsızlığı ve buna benzer olumsuz durumlar önüne geçmektir. İlgili önlemler tamamıyla TikTok tarafından alınıyor.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

TikTok Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?

TikTok, son zamanların yükselen yıldızları arasında yer alıyor. Her kesimden kullanıcıya hitap etmesi özellikle kullanıcı çeşitliliği açısında başarılı olmasına sebep oldu. Bu sebeple de neredeyse günlük…

8 Ay Önce
0 Yorum

Instagram Remix Özelliği Nedir?

Günümüz sosyal medya yaşamının ve alışkanlıklarının en popülerlerinden biri olan Instagram, yepyeni özellikleri ve uygulamaları ile kendini daha da güncelledi. Sunduğu özellikler ve yeni hizmetler arasında…

9 Ay Önce
0 Yorum

Twitter Bahşiş Özelliği Açma Nasıl Yapılır?

Twitter, son zamanlarda diğer sosyal medya platformlarına nazaran birçok özelliğinin eksik olması sebebiyle arka planda kaldı. Her ne kadar durum böyle olsa da birçok kişi halen…

8 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al