The Sims 4 Nedir

4 Ay Önce
Admin
0 1 1 1 1

The Sims 4 nedir Sims 4 bir gerçek hayata dayalı oyundur. Bu oyunda bir sims karakteri oluşturarak başlıyorsunuz. Karakter tasarımını yaparken sizlere oldukça geniş seçenekler sunuluyor. Karakteri siyahi, beyaz, asyalı, küçük bir çocuk, genç, yetişkin, yaşlı yapma seçenekleri ve bir çok ten rengi seçeneği var. Ten rengi, göz rengi, kıyafet ve takı seçenekleri de çok fazla. Sims 4’ün size verdiği imkanlarla kolayca hayalinizdeki hayatı oluşturabilirsiniz. İstediğiniz gibi bu aileyi yönetebilirsiniz. Aileyi oluşturduktan sonra size sunulan biomları ve size sunulan hazır evler veya boş arazileri seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Eğer bir ev satın aldıysanız arta kalan para ile evin sevmediğiniz eşyaları satıp yerine başka dekorasyonlar koyabilirsiniz. Boş arazi aldıysanız evi oluşturup sonra evi dekorasyonlarla süsleyebilirsiniz.

Sims 4

The Sims 4 oyunu sunduğu bu imkanlar dışında aynı zamanda oyunda iş imkanları sunuyor. Oyunda istediğiniz mesleği yapabiliyorsunuz. Her ne kadar oyundaki diğer simsler başka bir oyuncu tarafından yönetilmese de oldukça güzel programlanmış bir oyun. Ayrıca yaptığınız evleri çevrimiçi bir şekilde paylaşabilirsiniz. Aynı şey tasarladığınız karakterler içinde geçerli.

Oyun güncel olduğu için farklı mod paketleri de çıkartıyorlar. Oyundaki eksik olan şeyleri maalesef satın almak zorundasınız. Eğer daha iyi bir oyun deneyimi istiyorsanız. Tabi bu paketlerin hepsinin pahalı olduğu anlamına gelmiyor. Bazı paketler ucuz bazıları ise pahalı ama paketlerin hepsi kalite işler çıkartmış durumda. Bu yüzden oyunda en çok olmasını istediğiniz bir paketi satın aldıktan sonra pişman olmayacağınıza eminim.

The Sims 4 oyununda çocuk yetiştirebilirsiniz. Bu çocuğun başarılımı olacağını ya da asi bir çocuk olacağını mı seçebilirsiniz. Oyunda para kazanıp evinize yeni eklemeler yapabilirsiniz. Oyunda para kazanmanın pek çok yolu var. Bunlardan bazıları ressamlık, aşçılık, heykelcilik, veterinerlik vb. işler. Tabi her güzel hayatın bir sonu vardır. Sims karakterinizin ölmesine izin veremezsiniz. Eğer sims karakterinizi çok iyi korursanız da bu sefer de yaşlılıktan ölecektir. En azından oyunun daha gerçekçi olmasını sağlıyor.

Bu oyun yabancı bir yapım olduğu için oyunu satın almak için yaklaşık olarak 300 tl vermeniz gerekiyor. Bazen de indirime girebiliyor.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

PUBG Mobile 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

PUBG Mobile 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu , son zamanların en popüler oyunlarından birisi olan PUBG mobile her geçen gün yeni eklentileriyle hem mobilde hem de…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Kızma Birader Nasıl Oynanır?

Kızma Birader Nasıl Oynanır? Denildiği zaman bu oyun birçok kişinin aklına gelir. Ancak oyun nasıl oynanır sorusu da akıllarda yer edinir. Bu oyun masa kategorisi oyunları…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Redball Oyna

Redball Oyna , oyun başarılı olursa bir devamı daha olacaktır. Peki daha fazla devam Redball filmi olan bu oyun hakkında ne söyleyebilir? Red Ball oyunu serisi,…

1 Yıl Önce
0 Yorum