Teknoloji Mağazaları

5 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Teknoloji Mağazaları, teknolojik ürünlerin sergilenip satıldığı pazar yerleridir. Ülkemizde ve dünya üzerinde çok sayıda teknoloji mağazası bulunur. Gelişen teknolojik sistem sayesinde firmalar kendi teknolojik ürünlerini üretir. Ürettikleri ürünleri de yine kendi teknoloji mağazalarında alıcı ile buluşturur.

Türkiye de insanlar tarafından sıklıkla alışveriş yapılan ve en uygun fırsatları sunan Teknoloji Mağazalarını sizler için derledik. Teknoloji Mağazaları zaman zaman internet siteleri üzerinden sadece online olarak indirim yaparlar. Bu indirimleri takip ederek almak istediğiniz ürünü daha uygun bir şekilde alabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar

Bilgisayar konusunda ağırlıklı olmak üzere bütün teknolojik ürünlerin pazarlandığı markettir. Türkiye’nin farklı noktalarında hizmete açılmış mağazaları bulunur. Elmadağ, Bostancı ve Cevizli şubeleri kendi bilgisayarınızı oluşturma fırsatını size verir. Mağazalara giderek bilgisayar parçalarınızı kendiniz seçebilirsiniz. Seçtiğiniz parçalar ile size bir bilgisayar yapılır. Oyun alanına ilgi duyanlar için bilgisayar toplamak olarak adlandırılan bu hizmet, çok fazla ilgi görür.

Teknosa

13 ilde kurulan ve hizmet veren Teknosa tamamen yerli sermaye ile çalışan bir firmadır. Toplamda 65 farklı mağazası bulunur. Bütün markaların her teknoloji ürününün pazarlaması Teknosa da yapılır. Beyaz eşya, bilgisayar, cep telefonu, kameralar, küçük ev aletleri gibi ürünlerin yanı sıra ürün parçaları da müşterilere sunulur.

Bimeks

15 mağazası ile hizmet veren Bimeks, 1990 da ilk şubesini açtı. Bilgisayar donanım ve yazılım ürünleri, eğitim, eğlence programları, dijital fotoğraf makinesi ve kameralar, projektör, ev sinema sistemleri, tüketici elektroniği, DVD player, MP3 player ve cep telefonuna kadar tüm teknoloji ürünlerini satışını yapıyorlar.

Hızlı Sistem

2001 yılında kurulan mağaza şu an da 28 farklı şubesi ile hizmet veriyor. Bilgisayar, fotoğraf makineleri, kamera gibi farklı ürünler satan firma, aynı zamanda parça satışı da yapıyor.

Formnet

Yeni kurulmasına rağmen ilgiyi üzerine çeken mağaza, İstanbul Kadıköy’de bulunuyor. 3 katlı bir yapıda hizmet veren firma müşterilerine Apple dahil her ürünün satışını yapıyor. Aynı zamanda Apple yetkili servisidir. Düzenli olarak teknik servis desteği sayesinde bilinen ve tercih edilen bir mağaza haline geldi.

MediaMarkt

Yıllardır ülkemizde hizmet veren kaliteli bir teknoloji mağazası MediaMarkt, aklınıza gelebilecek bütün ürünlerin bulunduğu bir pazar yeridir. Mağazanın internet sitesinden almak istediğiniz ürünlerin özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf ederken aynı zamanda ürün tercihini de hızlandırmış olursunuz.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Irql not less or equal hatası çözümü windows 10

Irql not less or equal hatası bir sürücü hatasıdır. Sistem yadad herhangi bir sisteme ait donanıma gelmiş olan güncellemenin yüklenmesi sırasında internet bağlantınızın kopuk tekrar bağlanması…

1 Yıl Önce
0 Yorum

TikTok Reklam Modelleri ve TikTok Reklam Maliyeti

TikTok Reklam Modelleri ve TikTok Reklam Maliyeti konusunun yanı sıra son zamanlarda gerek ülkemizde gerekse global alanda en çok kullanılan mobil uygulamalardan biri haline geldi. Bu…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Samsung Galaxy A53 Ön İnceleme!

Satışa çıkardığı telefonlar ile uzun süredir hayatımızda olan Samsung, Galaxy akıllı telefon serisinin yeni telefonu olan Galaxy A53’ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Galaxy serisinin orta segment telefonları…

2 Ay Önce
0 Yorum