Taşıyıcı Annelik Yapan Fenomenden İlginç Açıklamalar

8 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

İnstagram’da 400 bin takipçisi bulunan fenomen Samantha Mathwes ilginç bir haber ile gündem oldu. İnternet üzerinden hiç tanımadığı bir çift tarafından taşıyıcı annelik yapması için teklifte bulunan fenomen bu yaşadığı olayları takipçileri ile paylaşması dikkat çekti. 

400 bin takipçisi bulunan fenomen yapılan bu ilginç teklifi kabul etti. Bu dönemde hamilelikte yaşadığı tüm olayları takipçileri ile paylaşmayı da ihmal etmedi. 

İlk olarak aldığı teklife anlam veremediği ancak, bir süre düşündükten sonra çifte bu konuda yardım etmeye karar verdiğini aktardı. Taşıyıcılık annelik sürecinin çok ilginç geçtiğini ve eşiyle birlikte bu durumun onlar için maceracı bir dönem olduğunu aktardı.

Taşıyıcılık Annelik Yaptı 40 bin Dolar Kazandı 

Mathews bu ilginç sürecin tüm detaylarını sosyal medya hesabından aktardı. Tiktok paylaşımında bu hamilelik sürecini çok sevdiğini ve garip bir şekilde bu dönemi çok sevdiğini aktardı. Ailenin ona mesaj atmasının sebebi olarak bir sefer bu şekilde bir paylaşım yaptığını aktardı. Çiftin buna ihtiyaç duyduğunu ve bu konuda onlara yardımcı olduğunu aktardı.

Çocuğun dünyaya gelmesinin ardından açıklama yapan fenomen bunun çok ilginç bir deneyim olduğunu aktardı. Çocuk doğduktan sonra 24 saat geçene kadar gerçek annesiyle temas etmediğini aktaran fenomen ertesi günü çocukla temas ettiğini aktardı. 

Bu ilginç deneyim karşılığında kendisine bu teklifi yapan aileden 40 bin dolar aldığını da açıklayan fenomen bu konunun çok ilginç olduğunu aktardı. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Fenomen Mika Raun Yaptırdığı Sayısız Estetik ile Gündem Oldu!

TikTok sosyal medyanın gündemini belirlemeye devam ediyor. Her ülkede çıkan farklı ünlü fenomenler yaptırdıkları ve yaptıkları ile gündemi belirliyorlar. Mika Raun isimli fenomen son dönemde en ilgi…

8 Ay Önce
0 Yorum

Tiktok’un En Çok Takipçisi Olan Kişi Khaby Lame Oldu!

Son dönemin en ilgi çeken sosyal medya sitelerinden birisi olan TikTok’da en çok takipçisi olan kişi değişti. Bilindiği gibi bu platformda zirvede 142,3 milyon takipçi sayısıyla…

9 Ay Önce
0 Yorum

Merve Yalçın Dekoltesiyle Dikkat Çekti!

TikTok’un genç fenomenlerinden birisi olan Merve Yalçın paylaşımlarıyla öne çıkmaya devam ediyor. Özellikle bazı paylaşımları genç fenomenin takipçilerinin yakından takip etmesine neden oldu. Bu durum sürekli…

8 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al