Taşıyıcı Annelik Yapan Fenomenden İlginç Açıklamalar

4 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

İnstagram’da 400 bin takipçisi bulunan fenomen Samantha Mathwes ilginç bir haber ile gündem oldu. İnternet üzerinden hiç tanımadığı bir çift tarafından taşıyıcı annelik yapması için teklifte bulunan fenomen bu yaşadığı olayları takipçileri ile paylaşması dikkat çekti. 

400 bin takipçisi bulunan fenomen yapılan bu ilginç teklifi kabul etti. Bu dönemde hamilelikte yaşadığı tüm olayları takipçileri ile paylaşmayı da ihmal etmedi. 

İlk olarak aldığı teklife anlam veremediği ancak, bir süre düşündükten sonra çifte bu konuda yardım etmeye karar verdiğini aktardı. Taşıyıcılık annelik sürecinin çok ilginç geçtiğini ve eşiyle birlikte bu durumun onlar için maceracı bir dönem olduğunu aktardı.

Taşıyıcılık Annelik Yaptı 40 bin Dolar Kazandı 

Mathews bu ilginç sürecin tüm detaylarını sosyal medya hesabından aktardı. Tiktok paylaşımında bu hamilelik sürecini çok sevdiğini ve garip bir şekilde bu dönemi çok sevdiğini aktardı. Ailenin ona mesaj atmasının sebebi olarak bir sefer bu şekilde bir paylaşım yaptığını aktardı. Çiftin buna ihtiyaç duyduğunu ve bu konuda onlara yardımcı olduğunu aktardı.

Çocuğun dünyaya gelmesinin ardından açıklama yapan fenomen bunun çok ilginç bir deneyim olduğunu aktardı. Çocuk doğduktan sonra 24 saat geçene kadar gerçek annesiyle temas etmediğini aktaran fenomen ertesi günü çocukla temas ettiğini aktardı. 

Bu ilginç deneyim karşılığında kendisine bu teklifi yapan aileden 40 bin dolar aldığını da açıklayan fenomen bu konunun çok ilginç olduğunu aktardı. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Sibil Çetinkaya Yeşil Kıyafetiyle Sosyal Medya’da Gündem Oldu!

Fenomen Sibil Çetinkaya her zaman giydiği kıyafetler ve paylaşımları ile gündem olmayı başarıyor. Son paylaşımlarından bir tanesinde yeşil bir kıyafet giymiş ve bunu sosyal medya hesabından…

4 Ay Önce
0 Yorum

Karısını Öldüren Fenomen İdam Edildi!

Çin’de geçtiğimiz aylarda eşine az rastlanacak bir olay yaşanmıştı. Tiktok’ta fenomen olan çift anlaşamadıkları için boşanmışlardı. Fenomen Tang Lu ve eski eşi Lamu uzun mücadelelere rağmen…

4 Ay Önce
0 Yorum

Fenomen Ece Ronay Hem Anne Oldu Hem Klip Çıkardı!

TikTok uygulamasının en dikkat çeken ünlülerinden birisi olan Ece Ronay, dün itibariyle oğlunu kucağına aldı. Miran ismini verdiği oğlunu dünyaya getirdiği anlarda aynı zamanda “Vay Vay”…

4 Ay Önce
0 Yorum
takipçi satın al