Taşıyıcı Annelik Yapan Fenomenden İlginç Açıklamalar

12 Gün Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

İnstagram’da 400 bin takipçisi bulunan fenomen Samantha Mathwes ilginç bir haber ile gündem oldu. İnternet üzerinden hiç tanımadığı bir çift tarafından taşıyıcı annelik yapması için teklifte bulunan fenomen bu yaşadığı olayları takipçileri ile paylaşması dikkat çekti. 

400 bin takipçisi bulunan fenomen yapılan bu ilginç teklifi kabul etti. Bu dönemde hamilelikte yaşadığı tüm olayları takipçileri ile paylaşmayı da ihmal etmedi. 

İlk olarak aldığı teklife anlam veremediği ancak, bir süre düşündükten sonra çifte bu konuda yardım etmeye karar verdiğini aktardı. Taşıyıcılık annelik sürecinin çok ilginç geçtiğini ve eşiyle birlikte bu durumun onlar için maceracı bir dönem olduğunu aktardı.

Taşıyıcılık Annelik Yaptı 40 bin Dolar Kazandı 

Mathews bu ilginç sürecin tüm detaylarını sosyal medya hesabından aktardı. Tiktok paylaşımında bu hamilelik sürecini çok sevdiğini ve garip bir şekilde bu dönemi çok sevdiğini aktardı. Ailenin ona mesaj atmasının sebebi olarak bir sefer bu şekilde bir paylaşım yaptığını aktardı. Çiftin buna ihtiyaç duyduğunu ve bu konuda onlara yardımcı olduğunu aktardı.

Çocuğun dünyaya gelmesinin ardından açıklama yapan fenomen bunun çok ilginç bir deneyim olduğunu aktardı. Çocuk doğduktan sonra 24 saat geçene kadar gerçek annesiyle temas etmediğini aktaran fenomen ertesi günü çocukla temas ettiğini aktardı. 

Bu ilginç deneyim karşılığında kendisine bu teklifi yapan aileden 40 bin dolar aldığını da açıklayan fenomen bu konunun çok ilginç olduğunu aktardı. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Reynmen ile Esra Bilgiç Aşk mı Yaşıyor?

Sosyal medyanın en ünlü fenomenleri arasında yer alan Reynmen kullanıcı adını kullanan ünlü şarkıcı Esra Bilgiç ile aşk yaşadığı yönünde dedikodular ile gündem oldu. Esra Bilgiç’in gelecek…

22 Gün Önce
0 Yorum

Taha Durmaz Soru-Cevap Etkinliğinde Kafaları Karıştırdı!

Geçtiğimiz günlerde yaptırdığı estetik ile gündem olan ünlü fenomen Taha Durmaz, bu sefer İnstagram hesabı üzerinden yaptığı soru cevap etkinliği ile gündem olmayı başardı.Sosyal medya hesapları…

22 Gün Önce
0 Yorum

Fotoğraflarını Satarak Futbol Kulübü Satın Alacak!

Sosyal medyada son dönemin en ilgi çekici fenomenlerinden birisi olan Daniella Chavez, yaptığı açıklamayla gündeme geldi. Yetişkin insanlar için video ve fotoğraf çekerek paylaşan güzel fenomen…

10 Gün Önce
0 Yorum