Swipe (SPX)

1 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Swipe (spx) ile işletmeler, markalı sanal ve fiziksel kartlar oluşturabilir, yönetebilir ve dağıtabilirken aynı zamanda müşteri programlarını bankacılık ortakları ve doğrudan lisanslarla hızlı bir şekilde başlatmak için tüm düzenleyici, uyumluluk ve ağ sorumluluklarını yönetmektedir. Swipe, işletmelerin fiat destekli kart programlarına hızlı bir şekilde dijital para birimi oluşturmasını sağlamak için bağlanarak büyük ödeme ağlarıyla ortaklı kurmaktadır. Swipe Ramps, herhangi bir varlık sınıfına giren ve çıkan ödemeler için tam bir itibari para kaynağı sağlamaktadır. Apple Pay, Google Pay ve Samsung Pay ile erişim sağlayan Swipe destekli banka/kredi kartlarıyla temassız bir deneyim için kartınıza jeton yüklemektedir. Yabancı işlemleri etkinleştirme, kartı kilitleme, kayıp kartları yeniden düzenleme, MM kısıtlamaları, PIN kontrolleri ve daha fazlası gibi eksiksiz bir kontrol paketine sahip kartlar yayınlanmaktadır. Bu sayede firma kullanıcılarının isteğe bağlı olarak erişmesi istenilen bilgilerin özelleştirilmesi yapılmaktadır. 

Dijital ödeme ve NFC desteği ile firma logolarının bulunduğu özel markalı bir fiziksel kartın postaya gelmesini beklerken firma kullanıcıları için anında bir Sanal Kart verilmektedir. Hepsi sadece birkaç satır kodla kaplı kartlar olmaktadır. Swipe, müşteriye tek bir API çağrısıyla birlikte verilen tüm KYC ve kimlik doğrulama gereksinimlerini bölge başına ele almaktadır. Müşteriler, başlatmak için ihtiyaç duydukları tüm erişime sahip olmak için şirketin lisanslarından veya bankacılık ortaklarından yararlanabilmektedir. Gerçek zamanlı yetkilendirme çözümü ile sunulan işlemlerin tam kontrolü müşterilerin hizmetine verilmektedir. Kart işlemleri ve yetkilendirme akışlarının tam kontrolü ile uygun görülen senaryoları onaylamak veya reddetmek için bir mantık oluşturarak bu sayede her ücretlendirmede gerçek zamanlı kararlar almak mümkün hale gelmektedir. 

https://www.youtube.com/watch?v=i5IJWrm7Tu0

Swipe (SXP)

Swipe (SXP) Yorumlar

Swipe (SXP) yorumlar müşteriler tarafından oldukça olumlu şekilde yapılmaktadır. Şirket yönetimi müşterileri adına şikayet sitelerini ve forumlarını sürekli olarak taramakta, bu konuda elde edilmiş bütün detaylar incelemekte ve analiz etmektedir. Hiçbir şekilde platform ile alakalı bir sorun yaşanmadığı ön plana çıkmaktadır. Özellikle dijital para birimi şikayet konusunda en çok açılan başlık finansal konulardadır anca Swipe için bu şekilde bir sorun bulunmamaktadır. Müşterilerin yaşadıkları sorunlar 7/24 hizmet veren canlı destek birimi sayesinde çok kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Şikayet forumlarında ya da şikayet sitelerinde müşteriler tarafından herhangi bir olumsuz yorum ya da şikayet yapılmamaktadır. Aksine sürekli olarak olumlu yorumlar yapıldığı görülmektedir. Bu da şirket yönetiminin müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kullanıcılarının isteklerini ya da sorunlarını hızlı bir şekilde yerine getirdiğini göstermektedir. 

Hangi gün ve saat olduğu fark etmeksizin müşteri hizmetleri ile her an iletişim kurulabilmektedir. Dijital para birimleri konusunda oldukça teknik ve donanımlı bilgiye sahip olan şirket kadrosu, bu noktada müşteri isteklerini en iyi şekilde analiz ederek herhangi bir sorun yaşanmaması adına sürekli olarak hizmet vermektedir. Swipe platformunun verdiği kaliteli hizmet sonucunda ise hakkında olumsuz yorumların ya da şikayetlerin yapılmadığı durumu ortaya çıkmaktadır. 

Swipe (SXP) Analiz ve Grafik Tablosu

Swipe (SXP) analiz ve grafik tablosu incelendiğinde oldukça iyi bir seyir izlediği görülmektedir. Swipe, büyümekte olan Merkeziyetsiz Firma (DeFi) ekosisteminin bir parçası olarak kullanıcılarına farklı birçok ürün ve hizmet sunmaktadır. Swipe’in Visa banka kartı ve çoklu varlık DeFi uygulaması; dijital paralar, itibari para birimleri ve sabit coinler arasında anında çevrim yapılması noktasında müşterilerine imkan tanımaktadır. 2020 yılının Aralık ayı itibarıyla uygulama, dört sabit coini  (USDT, USDC, BUSD ve DAI) ve iki itibari para birimini (USD ve EUR) desteklemeye başlamış bulunmaktadır. 

Swipe’ın Visa banka kartı hizmeti, şu an için Avrupa’da kullanıma açıktır ve yakında ABD banka kartının da hizmete sunulması planlanmaktadır. Swipe’in tüm ürünleri, merkeziyetsiz bir dijital para birimi olarak müşterilere hizmet eden yerel SXP tokenla desteklenerek kullanılmaktadır. Bu yerel para birimi, Swipe ekosisteminde çok geniş bir kullanım alanına sahip bulunarak müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Bu kullanım alanlarından bazıları token sahiplerini ödüllendirmeye yönelik olmaktadır. Fakat aynı zamanda token arzı aracılığıyla zaman içinde düşürülmesi ihtimaller arasında gözükmektedir. 

Swipe (SXP) Güvenilir Mi?

Swipe (SXP) güvenilir mi sorusuna verilecek cevap “Evet, güvenilirdir” olmaktadır. Şirket yönetimi yasal olması nedeniyle müşterileri tarafından güvenilmektedir. Gerek yatırım yaparken gerekse de finansal işlemlerde bir sorunla karşılaşılmamaktadır. Şirket yönetimi aynı zamanda müşterilerine yüksek oranlar sağlayarak daha fazla kazanmalarını sağlamaktadır. Yatırımcıların Swipe’ı seçmesinin en önemli nedenlerinden birisi de güven detayı olmaktadır. Herhangi bir sorunla karşılaşıldığı takdirde ise 7/24 hizmet veren canlı destek birimi aracılığıyla sorunun kısa sürede halledildiği görülmektedir. Müşteriler hiçbir şekilde şirketten kaynaklanan bir sorunla karşılaşmamaktadır. Şirket için öncelik her zaman müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktır. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Aion Coin

Aion Coin , açık uygulama ağlarında ulaşım sorunlarını gidermek amacıyla 2018 yılında kullanılmaya başlanan Aion Coin sistemi, Kanada merkezli bir kuruluşa aittir. Açık uygulama ağının ulaşım…

13 Gün Önce
0 Yorum

DASH COİN

DASH COİN , kripto para birimleri arasında yer alan Dash Coin (DASH) finansal işlemler sırasında kullanılır. Düşük maliyetli olması ile dikkat çeken bu para birimi de…

13 Gün Önce
0 Yorum

Lite Coin

Lite Coin açık kaynaklarla kodlanmış diğer kripto paralar gibi bir merkeze sahip olmayan para birimlerinden biridir.  Böyle olmasından dolayı sıfır maliyete sahiptir ve sıfır maliyetle ödeme…

1 Ay Önce
0 Yorum