Steam Leveli Nasıl Kasılır?

1 Yıl Önce
Admin
0 0 0 0 0

Steam Leveli Nasıl Kasılır? oyun oynamak ve kazanılanları takas etmek ya da satmak oyun kartlarına sahip olmakla mümkün olurken level atlamak isteyen oyuncular bu kartlara sahip olduklarında kolayca bunu yapabilirler. Steam leveli nasıl kasılır? Kullanıcıların merak ettikleri konular arasındadır ve oyuncuların level atlamak için badge denen rozetlere sahip olması gerekir.

Oyuncu bir oyunda yaklaşık olarak 7 tane badge elde ettiğinde steam her oyun rozetine 100XP verirken ayrıca oyun arka planı ve çeşitli oyunlarda kullanılacak hediyeler verir. Steamde seviye atlandığında arkadaş listesinin kapasitesinde artış yaşanır. Bunun yanında hızlandırma paketi elde etme şansı yakalanır. Level atlayan kullanıcı için 10 seviyede bir olarak profile sergilenen vitrini ekleme hakkı tanınır.

Steam Level Atlama

Kullanıcı steamde hesap açtığında bu platformda oyuna başlarken 0 level sahibidir. Steam leveli olarak adlandırılan durum hesapta gözüken seviyeyi tanımlar. Oyuncu steam levelini yükseltince avantaj elde eder ve steamde oyun alan kullanıcı kendisine verilen görevleri yerine getirmek zorundadır. Bu görevler yapıldığında da level atlanır. Steam level atlama için oyuncunun görevleri tam olarak yapması gerekir.

Steame giriş yapan kullanıcı önce bu hesaba para yatırır. İsminin yer aldığı bölümden rozetler kısmına giriş yaparak buradan kendisine tanımlanan görevleri yaparak level yükseltme şansını yakalar. Level yükselten kullanıcı bazı şanslar yakalar.

Steam Level Bot

Steamde level atlamaya çalışan oyuncuların kendisine verilen görevleri yapması gerekirken steam level bot profil seviyesini yükseltmek için gerekli olan sisteme verilen isimdir. Kullanıcı bu botlar sayesinde kart setlerini tek tek toplama sıkıntısından kurtulur. Steam üzerinde oyuncular açısından en hızlı level atlama yöntemi steam level botlardır.

Steamde yer alan koleksiyon kartlarının özelliği sanal olmalarıdır. Steam kartlarına sahip olan oyuncular yeterli sayıya ulaştığında bunları oyun rozetine dönüştürebilir. Aynı zamanda da steam topluluğu öğelerine dönüşüm sağlamak için de bu kartlara gerek duyulur. Oyuncu kart setini tamamlayabilirse bunu oyun rozeti işlemede kullanabilmektedir. Bu rozetlerin özelliği hesaba işlenerek oyuncu profilinde gösterilmeleridir.

Steam Level Nasıl Kasılır?

Steamde çoğu oyunda rozet işlenebilir ve oyuncu kart düşürüp rozet işledikten sonra bunları satabilir. Kart düşürmek için de kullanıcıların oyun oynaması gerekir. Her oyunda belirli oranda kart düşürme hakkı oyuncuya verilirken bunu yapabilmek için oyun oynanmalıdır. Steam level nasıl kasılır? Araştırılır ve yanıtları merak edilir.

Kartlar düşürüldükten sonra rozet işlenmesi gerekir yeterince kart düşürüldüğünde ise seviye atlamak oldukça kolaydır. Steamde oyuncu çeşitli görevleri yerine getirerek XP kazanırken temel olarak rozet işçiliği yapar ve yeterince XP kazanılınca da level atlayabilir.

Steam Level Atlama 2021

Steamde en hızlı şekilde XP kazanmanın yolu rozetleri hazırlamak olurken rozet oluşturmak için oyun oynanır. Oyunlar vasıtasıyla ticaret kartları toplanırken satın almak ya da takas yapmak mümkün olur. Level atlamak için bu XP’lerin belli bir sayıya ulaştırılması gerekir. Steam level atlama 2021 için her seviyede kullanılacak XP’lere gerek duyulur. Bu sayede oyuncu seviye atlamayı kolayca yapar.

Oyuncunun yapması gereken rozet kazanmayı teşvik eden bir oyun bulmaktır. Steam koleksiyon kartı değiştiricili filtre kullanıldığında bunlar bulunurken bir tane oyun satın alınmalı ve oynanmalıdır. Bu sayede kart düşmesi gerçekleştirilir. Oyuncu bundan sonra level atlamayı gerçekleştirebilir.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Cs Go Rütbeler

Counter Strike Go oyununu oynamaya başladığınızda rütbe yoktur. Tabii ki bu sıralama sistemi yeni oyunculara biraz değişik bir şekilde görünebilir. Ancak ileride oyunu daha iyi tanıdıkça…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Pasta Oyunu

Pasta Oyunu , içerisinde yer alan ve pek çok kişinin yeteneği dahilinde oyun oynamasına imkan veren pasta oyunları; kız ya da erkek çocuklarına aşçılık konusundaki yeteneklerini…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Steam Yüklemeleri Nasıl Hızlandırılır?

Steam yükleme hızından hoşnut değil misiniz? Bilgisayar ve internet teknolojisinin gelişmesi ile birlikte dijital oyun sektöründe de büyük değişimler yaşanmaya başlandı. Bilgisayar oyunları için önceden cd/dvd…

6 Ay Önce
0 Yorum