Steam Hesabından Faceit Hesabı Öğrenme

1 Yıl Önce
Admin
10 1 0 0 0

Steam Hesabından Faceit Hesabı Öğrenme , Faceit adı verilen uygulama CS: GO dibi oyunlarda rekabete yönelik işlem yapabilmek için geliştirilen bir platformdur. Bu PUG platformu aynı zamanda Dota2 gibi oyunlarda da kullanılır. Steam hesabından Faceit hesabı öğrenme oyuncuların merak ettikleri bilgiler arasında yer alır ve Faceit platformu ile oyuncu rekabetçi bir sistemde eşleşme sağlar.

Oyuncunun Faceite kaydolabilmesi CS: GO ’ya ait bir steam hesabı ile mümkündür. Faceit kullanarak level atlamak isteyen oyuncunun elo adı verilen puanları kazanması gerekirken bu puanı alabilmenin yolu da maç kazanmaktır. Oyuncu Faceita girdiğinde 3 maç atmak zorundadır ve bu sayede de seviyesini belirlemek mümkündür.

Kullanıcıların faceitstats adlı siteye girmesi sonucunda level atlamasına ne kadar kaldığını öğrenmesi mümkün olurken bu siteye girebilmek için kullanıcı adı ile kayıt yapılır. Siteye doğru giriş yapan oyuncuların kendilerine ait olan istatistikleri ve seviyesini görmesi mümkündür. Feceitta yer alan seviyeler 0-10 arasındadır. Bu seviyeden sonra karşılaşılan ranklar farklı isimlerle adlandırılır.

Steam Faceit Kaldırma 

Faceit 2012 yılında kurulmuş bir web sitesidir ve bu site aracılığı ile dünya genelinde yaygın olarak çevrimiçi oyun oynanır. Oyuncu bu hesabını kapatmak istediğinde ya da kaldırmaya çalıştığında bu mümkün olmamaktadır. Steam Faceit kaldırma hesabın devre dışı bırakılması ile olur.

Şirket kullanıcılara hesabı web sitesinden silme seçeneği sunmaz ama hesabı devre dışı bırakmaya izin verir. Faceit ile level atlamak için elo puanlara sahip olmak gerekir ve bunun için de maç kazanmak zorunludur. Faceit dijital bir platform olarak hizmet verirken kullanıcı hesaplarının silinmesi söz konusu olmamaktadır. Şirket politikasının bir gereği olan bu durum hesabın devre dış bırakılmasıyla ancak mümkün olur.

Steam Faceit Hesabı Bulma

Steam kullanıcıları faceit hesaplarına erişim bilgilerini kaybettiklerinde steam hesaplarına bir telefon numarası eklerlerse kendilerine mesaj gönderilerek hesaplarına erişim sağlayabilirler. Oyuncuların steam hesabı oluştururken hesaplarına bu numarayı eklemesi gerekirken steam mobil uygulamasını kullanmaları gerekir. Steam Faceit hesabı bulma işlemi için kullanıcının steam üzerinden faceit hesabı açmış olması gerekir.

Faceit dijital bir platformdur ve kullanıcılar bu kanal sayesinde çeşitli oyunları oynama şansı yakalar. Faceit sayesinde birçok oyuna tek başına ya da takım halinde katılım gerçekleştirmek mümkün olur. Faceitte kazanılan puanlarla CS: GO skinleri almak mümkündür ve oyuncu bu skinleri alarak dilediği gibi kullanabilir.

Steam Faceit Link Ekleme

Steam Faceit link ekleme gerekli olduğunda kullanıcının bunu yapabilmesi için hesabına giriş yapması gerekir. Ayarlar kısmında iletişim bilgileri girilerek buraya telefon numarasına gelecek olan şifre ile istenilen link eklenebilir.

Kullanıcılar steam Faceit hesabı oluştururken Faceit kayıt sayfası üzerinden ilerler. Öncelikle oyuncunun bir steam hesabı açması gerekirken buradan faceit kayıt sayfasına giriş yapılır. Kayıt sayfasında yer alan sağ üstteki Sign up butonu tıklandıktan sonra ise kişinin e-posta adresini girmesi istenir.

Daha sonraki aşamada ise kullanıcının detaylı bilgilerinin yer aldığı sayfaya geçilir ve kullanıcı adı ya da şifre gibi bilgiler bu sayfadaki bölümlere doldurulur. Oyuncunun bu bilgileri eksiksiz doldurması sonucunda kendisinden bir onay istenir ve daha sonra da katılımcının karşısına oynayabileceği çeşitli oyunlar çıkarılır.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Steam Leveli Nasıl Kasılır?

Steam Leveli Nasıl Kasılır? oyun oynamak ve kazanılanları takas etmek ya da satmak oyun kartlarına sahip olmakla mümkün olurken level atlamak isteyen oyuncular bu kartlara sahip…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Zula Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

Zula Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır? Şifreler oyun hesaplarımızı korumak için konulur. Ancak bazen bu şifreleri unutabiliyoruz. Unuttuğumuz için de değişimi gerekebiliyor. Zula adlı oyunun şifre değiştirme…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Heats of Iron 4 Hileleri

6 Haziran 2016 senesinde piyasaya sürülen Hearts of İron savaş oyunu severlerin oldukça ilgisini çekmiş bir oyundur. Yüksek görsel kalitesi ve oyunun ana hikayesi kişilerin kendini…

1 Yıl Önce
0 Yorum