Son Yılların En Yenilikçi 5 Ürünü

2 Yıl Önce
Admin
0 0 0 0 0

Teknolojinin son yıllardaki gelişimi baş döndürücü hızda olmaktadır. Bunun meyvelerini de hayatın kolaylaşması olarak almaktayız. Her gün hayatımıza yeni bir ürün girmesinin yanında piyasaya sürülen bazı ürünler var ki hayatımızda büyük değişiklikler yapmasının yanı sıra son derece bu yenilikçi olmaktadır. Bunların en ilgi çeken 5 ürünü ise şunlar olmaktadır:

Hydraloop Su Dönüşüm Cihazı

Son yılların en yenilikçi ürünü arasında ilk sırayı sürdürülebilir teknolojilerinden birisi olan Hydraloop su dönüşüm cihazı almaktadır. Evlerde kullanılan atık suların geri dönüştürülmesinde kullanılan bir ürün olarak kullanılmaktadır. Kullanılan atık sularının %85’ini geri dönüştürebilen cihaz çevrenin korunmasına büyük katkı sağlamaktadır.

Hydraloop Su Dönüşüm Cihazı

Hydraloop Su Dönüşüm Cihazı

Drone

Son yıllarda hayatımıza giren ve belki de en çok talep edilen ürünlerden birisi de drone olmaktadır. Her yaştan insana hitap eden drone, birçok özel kullanım alanı da bulmaktadır. Hd kameralı ve uzaktan kumandalı olan dronelar özellikle yönetmenlerin sıklıkla kullandıkları ekipmanlardan biri olma yolundadır.

Hareketli Yastık

son yılların en yenilikçi ürünü arasında sağlık alanında yenilikçi bir girişim olan hareketli yastık, özellikle horlama problemine çözüm olarak üretilmiştir. Cihazın çalışma mantığı ise şu şekilde olmaktadır. Komidine konulan bir cihaz tüm gece boyunca sesleri kaydediyor. Daha sonrasında bu bilgiler akıllı telefona yönlendiriliyor. Daha sonrasında telefonda bulunan uygulama horlama başladığı zaman yastığı çeşitli yönlerde şişirerek başın pozisyonun değişmesini dolayısıyla da horlamanın kesilmesini sağlıyor.

Gravity Suit

Gravity tarafından geliştirilen ürünlerden birisi olan Gravity Suit, insanların uçma hayallerine en büyük desteği sağlamaktadır. 1050 beygir güçlerine sahip olan kostüm aynı zamanda 4 mini jet bulunmaktadır. Kullanıcıları 80 km/s hıza kadar çıkarabilen kostüm uçmanın en kolay deneyimini sunmaktadır.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Windows 10 Ses Sorunu 2021

Windows 10’da en sık karşılaşılan sorunlardan bir tanesiyse ses sorunu. Kullanıcılar genellikle kısık ses probleminden ya da ses gelmemesinden şikayetçi olmaktalar. Elbette ki bu durumun birçok…

2 Yıl Önce
0 Yorum

Windows 10 Kendiliğinden Uyku Moduna Geçiyor, Çözümü Nedir?

Windows 10 işletim sisteminde güç tasarrufu her zaman en ön sıralarda geliyor. Bu sebeple kullanım esnasında aşırı performans gerekmediği durumlarda güç tasarrufu ön plana çıkar ve…

2 Yıl Önce
0 Yorum

Google Hakkında İlginç Bilgiler

Google hakkında ilginç bilgilerden size bir kaçını derledik. Günümüzde herhangi bir şeye ihtiyacınız mı var, bir yazım yanlışından bir yemek tarifine kadar, edebiyat ödevlerinden ucuza bilet…

9 Ay Önce
0 Yorum
takipçi satın al