Sıfır Bir Film Oyuncuları ve Konusu

9 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 1

Sıfır Bir film oyuncuları ve konusu son zamanların en çok araştırılan konuları arasında yer aldı. Herkesin hayatına kısa sürede etki etmeyi başaran sinema filmi hem dram hem de aksiyon kategorisi ile herkesin hayatında büyük bir yankı uyandırmayı başardı.

Yerli film kategorisinde yer alırken 1 saat 38 dakika boyunca herkesi ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Bir yandan oyuncu kadrosu bir yandan da konusu ile çok farklı etkiler bırakılırken herkesin hayatında farklı izler bırakmayı başardı.

Sıfır Bir Film Oyuncu Kadrosu

Sıfır Bir Film oyuncu kadrosu genel olarak incelenecek olursa birçok farklı detayı içerisinde barındırıyor. Genel olarak oyuncu kadrosuna bakılacak olursa hem oyuncular hem de karakterler;

Sıfır Bir Film Oyuncuları ve Konusu
 1. Savaş Satış: Savaş
 2. Onur Akbay: Cihat
 3. Hakan Aydın: Samet
 4. Mehmet Elmas: Azad
 5. Cengizhan Yurdutek: Cengo
 6. Burak Akyüz: Burak
 7. Furkan Melih Konuş: Bilo
 8. Vedat Karahan: Vedo
 9. Emrullah Sürmeli: Emrullah
 10. Salih İnci: Salih gibi isimler ile de dikkatleri çekmeye devam ediyor. 

Sıfır Bir Film Konusu

Sıfır Bir Film konusu incelenecek olduğu zaman Adana sınırlarında suç dolu olan hayatları arkalarına bırakması ardından İzmir’e yerleşen Savaş, Cihat ve Azad’ın en baştan en sona kadar başlarına gelen durumları ele alıyor. Adanalı olan çete lideri Savaş, Cihat ve Azad beraber şiddet dolu olan geçmişlerini arkalarında bırakmak için yola çıkar. Verdikleri karar neticesinde başlarına gelen olaylar sırası ile ele alınır.

Sıfır Bir Film Özeti 

Sıfır Bir Film özeti incelenecek olurken gören herkes büyük tutku ile izlemeye devam ediyor. Adana sınırlarına suç dolu hayatlarını arkalarında bırakmayı seçerek İzmir sınırlarına yerleşen üç arkadaş herkesi şaşkına çeviriyor. Üç arkadaş artık hayatlarında yeni bir başlangıç yapmayı seçerek Adana sınırlarından ayrılarak İzmir sınırlarına yerleşirler. Burada kendileri için silahları geride bırakarak silahlardan uzakta yeni bir hayat kurarlar. Bir oto yıkamacı açarak farklı bir konuma gelirler.

Melek isminde bir kız çocuğu başlarına gelen o kadar kötü şeyin ardından Savaş ile arkadaşlarının yanına gelerek sığınırlar. Ekip de bu durum karşısında sessiz kalamaz. Melek’e taviz ederek annesinin organlarını alarak ölüme mahkum eden adamların peşine düşen Savaş, Cihad ve Azad kendilerini bir anda dönüşü olmayan yol içerisinde bulacaklardır. Melek için her şeye yeniden giriş yapacak ve hayatlarında farklı anlar gözlenecektir. 

Sıfır Bir Film Senaryosunu Kim Yazdı?

Sıfır Bir Film senaryosunu kim yazdı sorusu da bir hayli merak edilen konular arasında yer almaya devam ediyor. Hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile herkesi kendisine hayran bırakmayı başaran Sıfır Bir Film senaryosu Kadri Beran Taşkın’a aittir. Sadece senaryo hazırlık aşamaları ile sınırlı kalmamış bir de filmin yönetmen koltuğunda yer almayı da başarmıştır. 

Sıfır Bir Filmi Kaç Kişi İzledi?

Sıfır Bir Film kaç kişi izledi sorusu büyük yankı uyandırmayı başaran konular arasında yer almaya devam ediyor. 2020 yılının ocak ayı içerisinde ilk olarak beyaz perdede yerini alan Sıfır Bir Filmi pandemi ardından beyaz perdeye gelen ilk filmler arasında oldu. Aynı isimli dizinin sinem filmi olarak ilk üç günlük sürede dahi 325 salonda izleyici ile bir araya gelirken 280 bin 711 kişi izlemişti. Listenin ilk ikinci sırasına yerleşmeyi başaran bir film olarak yer alırken herkes tarafından büyük bir merak edilen yapımlar arasında yerini aldı. 

Yorum Yapın
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Harry Potter Film Serisi Oyuncuları ve Konusu

Harry Potter film serisi oyuncuları ve konusu analizi yapılacak oluğu zaman birçok kişi tarafından merak edilen seçenekler arasında yerini korumaya da devam ediyor. Harry Potter film…

9 Ay Önce
0 Yorum

Yerli Korku Filmleri

Yıllar önce ilkel yöntemlerle yapılan yerli korku filmleri yerini artık gelişen teknoloji sayesinde daha gerçekçi yapımlara bıraktı. Sektörün izlenme oranı oldukça yüksek olan korku filmleri yapımları…

2 Yıl Önce
0 Yorum

Netflix’teki En İyi 15 Klasik Film

Ah, işte buradasın: salgının ortasında başka bir kış Cuma gecesi. Sadece tasfiye işinizi bitiriyorsunuz ve ardından bir filme karar vermeden önce çok uzun süre gezinmek için…

2 Yıl Önce
0 Yorum
valorant vp satın al