Sibil Çetinkaya Tesettüre Girdi, Sosyal Medya Çalkalandı!

10 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

İnstagram’ın en çok dikkat çeken fenomenleri arasında bulunan Sibil Çetinkaya neredeyse her paylaşımıyla gündem olmayı başarıyor. 508 bin takipçisi bulunan güzel fenomen son olarak tesettürlü paylaşımıyla dikkat çekti.

Birçok takipçisi göğüs dekoltesinden nereye diyerek yorumlarını esirgemedi. Bunun tamamen kapanma olmadığı bir firma için yaptığı çekimler sırasında başını şal ile örttüğü de öğrenildi. Birçok kişinin beğenisi kazanan Çetinkaya, bu paylaşımıyla da takipçilerinin beğenisi almayı başardı. 1994 doğumlu İstanbul’lu olan güzel fenomen İstanbul Bilgi Üniversitesinde okuduktan sonra Londra’da eğitimini tamamlayarak oyunculuk konusunda önemli bir adım atmayı başardı.

Ancak bunun yanında sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran güzel isim son tesettürlü paylaşımlarıyla tüm dikkatleri tekrar üzerine çekmeyi başardı. 

Göğüs Dekoltesinden, Tesettürlü Paylaşımlara 

Sibil Çetinkaya bir çekim sırasında başını bir şal ile kapattığı fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Bu paylaşımın ardından binlerce beğeni ve yorum geldiği görüldü. Şimdiye kadar daha çok dekolteli ve cesur kıyafetleriyle gündem olmayı başaran fenomeninin bu hali ciddi beğeni toplamayı başardı. 

Daha çok gittiği ünlü düğünleri, derin dekolteli paylaşımlarıyla öne çıkan güzel isim, bu sefer tesettürlü bir paylaşım yapınca birçok yorum ve tepkinin aynı anda gelmesi kaçınılmaz oldu. İlerleyen dönemde farklı paylaşımlarıyla tekrar gündeme gelmeye devam edeceğinin emin olduğumuz bu isim duruşu ve paylaşımlarıyla sosyal medyanın en renkli simaları arasında yer alıyor. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

PintiPanda Hakkında Ekşi Sözlükte Yazılanlara Kızdı!

Yayın dünyasının en çok tanınan isimlerinden birisi olan PintiPanda kullanıcı adına sahip Tuna Akşen, bu sefer yaptığı yayınla değil, Ekşi Sözlük hakkında söyledikleriyle gündeme oturdu. Twitch…

10 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al