<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> [removed][removed] [removed] window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-199368033-1'); [removed]

SHIBA INU (SHIB)

7 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

SHIBA INU (SHIB) Son günlerde kripto dünyası oldukça hareketli dönemler geçiriyor. Hemen her türden insanın yatırım yaptığı bu borsa alanında eski ve yeni birçok coin bulunuyor. Kişiler yatırım yaptıkları coinlerden ciddi anlamda karlar elde edebilmek için birçok farklı coin türünü araştırmaktadır. Son zamanların en popüler coinlerinden birisi de SHIBA INU (SHIB)  coinidir. 

Kripto dünyasına henüz yeni bir giriş yapan SHIB piyasalara girerken kendini ‘Doge Katili’ olarak tanıtmış ve birçok kripto yatırımcısının da dikkatini bir anda üzerine çekmiştir. Piyasalara yeni dahil olan bu coin beklentisi yüksek birçok yatırımcının ilgi odağı olmuş ve beklentileri üzerine ciddi anlamda yatırımlar yapmışlardır. Mayıs ayında hızlı bir yükseliş ile piyasalarda ki yerini alan coin şuan çok düşük bir fiyat ile satın alınabilmektedir. Ancak kişilerin bu coine yatırım yapmadan önce mutlaka coin hakkında ciddi araştırmalar yapması gerekmektedir.  

Shiba Token olarak da isimlendirilen bu yatırım aracı Ağustos 2020 tarihinde oluşturulmuştur. Ryoshi olarak isimlendirilen anonim bir kişinin oluşturduğu bu coin merkeziyeti olmayan bir kripto para birimidir. Son zamanların en popüler kripto para birimleri içerisinde yer alan yatırım aracı Elon Musk ile ünlenen Dogecoin’in ardından en çok konuşulan araçlardan biri oldu. Sık sık adından söz ettiren SHIB Blockchain teknolojisini kullanan kriptolardan biridir. Ethereum tabanlı bir token olan para birimi ERC-20 kategorisinde değerlendirilmektedir. ‘Merkezi olmayan bir topluluk oluşturma deneyi’ olarak tanımlanan bu para birimi günümüzde binlerce kişinin yatırımını yaptığı coinler arasında bulunuyor. 

Shiba Inu Yorumlar

Shiba Inu günümüzde oldukça yüksek hacme sahip coinlerden biridir. Poloniex, Gate.io, Uniswap gibi birçok platformda listelenen coin Binance platformunda da yerini aldı. Alım satım işlemlerine açık olması kişilerin rahatlıkla bu coine yatırım yapabilmesine olanak tanımaktadır. Resmi bir internet sitesinde Dogecoin Katili olarak lanse edilmiş ve bununla birlikte bir anda tüm yatırımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. 

Shiba Inu yorumlar sayfalarında birçok kişinin ciddi yatırımlar yaptığı bir coin olduğu görülebilmektedir. Kişilerin düşüşleri ve yükselişleri yakından takip etmesi coinin popülerliğini korumasını da sağlamaktadır. Her ne kadar birçok kişi için şuanda bir zarar durumu söz konusu olsa da Shiba Inu uzun vade yatırımcıları için geleceği parlak bir coin olarak görülmektedir. Özellikle yorumlar da bu coinin tamamen uzun vadede yüksek kar getireceği üzerine durulmaktadır. 

Kısa vadede kişilerin yüksek fiyattan satın aldığı ve şuan çok düşük bir fiyat derecesine gelmesi yüksek kazanç beklentisi içerisinde olan kişileri bir hayli üzmüş durumdadır. Yorumlara bakıldığında uzun vade yatırımcılarının herhangi bir olumsuz düşünce içerisinde olmadığını ancak kısa vadeli yatırımcıların panik havası içerisinde olduğu söylenebilmektedir. Shiba Inu genel olarak uzun vade beklenmesi gereken coinler arasında yerini almaktadır. Birçok profesyonel kripto uzmanı Shiba hakkında son derece olumlu görüşlere yer vermektedir. 

https://www.youtube.com/watch?v=CxzwTuZ6hXo

Shiba Grafik Düşüşleri Çıkışları

Shiba coin son dönemde hacmi hızla artan ve birçok kişinin ilgi gösterdiği coinlerden biri oldu. En ilgi çeken coin olarak belli başlı borsa platformlarında da listeye girmeyi başardı. Piyasanın yeni Dogecoin’i olarak bilinen bu para biriminin gelecek dönemde çok yüksek bir kar beklentisi bulunmaktadır. Ancak bu durum birçok kişiye göre yıllar sürecek bir dönemi içermektedir. Shiba grafik düşüşleri çıkışları incelendiğinde belli bir stabil durumu koruduğu söylenebilmektedir.

Binance piyasasına çok yüksekten giren coin son dönemde yatay bir grafik şeklini korumaktadır. Borsa platformlarında listelendiğinde her ne kadar yüksekten girse de girdiği andan itibaren sert düşüşlerini korumaya devam etti. En son düştüğü grafik noktalarını bir daha toparlayamaması birçok yatırımcı açısından ciddi bir sorun olarak algılanmaya başlandı. 

Bitcoin, Ethereum gibi son derece sağlam kriptolarda yaşanan şiddetli sert düşüşler alt coinler üzerinde de çok ciddi düşüşlere neden oldu denilebilir. Bu alt coinler arasında Shiba da son derece ciddi bir düşüş sergiledi. Dogecoin katili olarak namını salmış olsa da henüz Dogecoin performansını yakalayabilmiş değildir. Yakın bir zamanda da coinin toparlanabileceğine dair net analizler yapılmamaktadır. Ancak birkaç yıllık bir bekleyiş sonrasında ortalama bir seviyeye gelmesi düşünülmektedir. 

Shiba Analiz

Analistlerin ortak görüşleri bulunan Shiba coinin ileride değer kazanabileceğine dair son derece güçlü fikirler bulunmaktadır. Grafiklerden yapılan yorumlar çerçevesinde Shiba coin için 2021 haziran sonrasında 0.000035 dolar ve 0.000040 dolar arasında seviyeleri bulması hedeflenmektedir. Bunun yanında en önemli değer kazanımlarından bir diğeri de 2021 sene sonu için yapılan analizlerdir. Sene sonuna kadar fazla sıfırlardan birinin atılması sene sonuna kadar gerçekleşecek şekilde birçok analiz yapılmaktadır. 

Gelecekte en çok tercih edilecek coinler arasında gösterilen Shiba coin çıkış sırasında her ne kadar rahat ve eğlenceli bir imaj çizse de ilerleyen süreçte ciddi anlaşmalarla yatırımcılarının yüzünü güldürecek gibi durmaktadır. Birçok analiste göre Shib coini anlamak için farklı bir pencereden bakmak gerektiği vurgulanmaktadır. 

Bu para birimi hiçbir imkan sunmadan kendi başına değer kazanımı yaratmaya çalışan bir coindir. Son derece rahat bir duruşunun olması da ünlü kişilerin bu coine oldukça ilgi göstermesine olanak tanıyor. Shiba analiz ve yorumlar çerçevesinde gelecekte en çok adından bahsettirecek coinler arasında yer alıyor. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Ada Coin

Ada coin Charles Hoskinson tarafından geliştirilmiştir.  Yalnızca bir kripto para değil aynı zamanda kripto para piyasasında işlem yapmayı sağlayan bir platformdur.  Charles Hoskinson Ada Coin ile…

6 Ay Önce
0 Yorum

Coinzo Cnz Dijital Para Platformu

Coinzo Cnz Dijital Para Platformu, gelişen Kripto para alışverişine kolaylıklar getirmek için İzmir’de oluşumunu tamamlayan Coinzo (cnz) djital para platformu, yerli para alışveriş piyasasına 2018 yılında…

6 Ay Önce
0 Yorum

Tezos (XTZ)

Tezos (XTZ) 2014 yılında Arthur Breitman ile Kathleen Breitman’ın başında yer aldığı bir grup yazılımcı tarafından geliştirilen coin, Tezos olmuştur. Kısa adı ve coinlerin satıldığı kripto…

7 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al