Biyografisi

Doğum

Sertab Erener, 4 Aralık 1964 (57 yaşında) İstanbul, Türkiye

İkamet

İstanbul, Türkiye

Sertab Erener 4 Aralık 1964 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Şu an 57 yaşındadır. Yay burcudur. Kendisi 1.60 boyundadır.

Babası Nizamettin Erener’dir. Annesi Yücel Erener’dir. Yücel Erener Selanik göçmenidir. Kardeşi Serdar Erener’dir. Sertab’ın erkek kardeşi şarkıcı Nil Karaibrahimgil ile evlidir.

Erener kısa zaman önce çıktığı bir kanserde Kolit rahatsızlığı ile mücadele ettiğini dile getirdi. Kalın bağırsağının komple alındığını söyledi. 

1990 senesinde Levent Yüksel ile dünya evine girdi ve 6 sene evli kaldı. Çift 1996’da boşandı. Boşanma sonrası Yüksel ‘’Bir süre sonra heyecanımızın kalmadığını ve âşık olmadığımızı fark ettik.’’ Açıklamasında bulundu.

2014 senesinde ise Demir Demirkıran ile aşk yaşadığı biliniyor. Erener ve Demir Demirkan’ın ihanetten ötürü ayrıldığı söylenenler arasında.

Daha sonra Erener 2015 yılında kendisinden 18 yaş küçük olan Emre Kula ile dünya evine girdi. Şu an ise halen mutlu bir evlilik sürmektedirler.

Bu fenomeni paylaş:
Bu Fenomeni Oyla:
  • Beğenme
    0
Sertab Erener Haberleri

Şanışer ve Sertab Erener ''Vur Yüreğim'' şarkısını sonunda çıkardı!

Müzik dünyasında kendisinden oldukça söz ettiren Sertab Erener geçtiğimiz saatlerde başarılı şarkıcı Şanışer ile Vur Yüreğim şarkısını çıkardı. 23 yıl önce tek başına seslendirdiği şarkıyı şimdi…

12 Ay Önce
0 Yorum
Sonraki Sayfa
valorant vp satın al