<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> [removed][removed] [removed] window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-199368033-1'); [removed]

Saliha Erdim Kimdir?

4 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

İnstagram platformunun bir hayli gelişmesi ile beraber insanlar fenomen olma çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor. Bu isimlerden bir tanesi de Saliha Erdim kimdir olarak öne çıkmaya devam etmektedir. Biri birinden farklı yaptığı paylaşımlar ile insanların hayatında farklı izler bırakmayı başaran Saliha Erdim her açıklaması, her videosu ile biri birinden farklı kişilerin önüne çıkmayı başarır. 

Saliha Erdim kimdir sorusu büyük bir merak noktasına da olmaya da devam etmektedir. Son zamanlarda sosyal medya platformlarının çok yaygın bir hale gelmesi buralarda öne çıkan isimlerin yer alması da dikkatlerden kaçmıyor. Sizler için birçok farklı meslek grubuna ait olan isimlerin hayatları hakkında detayları araştırmaya devam ediyoruz. Sizler de yazımızı okuyarak dilediğiniz zaman yazımızı sonuna kadar okuyarak, Saliha Erdim ile ilgili tüm merak ettiğiniz detayları öğrenebilirsiniz. 

Saliha Erdim Kimdir

Saliha Erdim’in Hayatı

Saliha Erdim’in hayatı genel olarak tüm detayları da merak edilmektedir. 1956 yılı içerisinde Samsun Havza doğumlu olarak da ön plana çıkmaktadır. İlkokul hayatı Vezirköprü sınırları içerisinde okumaya devam ederken bir yandan da ortaokul hayatı ile ilgili olarak Çorum Sağlık Okulu üzerinde okumaya devam etmiştir. Lise eğitim hayatı için de Zeynep Kamil Sağlık Meslek lisesine giderek burada eğitim hayatında başarılı adımları atmıştır.

En son lisans eğitim hayatı için de Hacettepe Yüksek Hemşirelik okulunda terör olayları ile ilgili olarak açık öğretim fakültesi sosyal bilimleri bölümünü de kıyafet sorunlarından ötürü de yarıda bırakmak zorunda kalmıştır. En son uluslararası newport üniversitesi üzerinde davranış bilimleri bölümünü bitirmesi ardından aynı bölüm üzerinden de yüksek lisans yapma kararı da almıştır.

Kognitif ve davranış terapileri derneği olarak da yer alan KDTD için bir süre ve içerik olarak Avrupa davranış ve kognitif terağiler birliği olarak da standartlara uygun bir şekilde düzenlemiş olduğu hem teorik hem de uygulamalı olan kognitif ve davranış terapileri eğitimlerini de 2012 yılı içerisinde başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Ardından da kognitif ve davranış terapisti unvanı almak için de hak kazanması ile de dikkatleri çekmiştir. 

Bu güne kadar birçok farklı vakıf yanı sıra dernek ve sosyal olan organizasyonlar içerisinde hem çocuk hem de aile ilgili olarak konferansların yanı sıra seminerler de vermiştir. Bir eğitim derneği tarafından kendisi yılın annesi olarak seçilmesi ile de dikkatleri çekmektedir. Bunların yanı sıra bir yandan da aile içi iletişim programı ile beraber medya etik ödülü almak için hak kazanmıştır. Yeryüzü eğitim danışmanlık firması tarafından kurucu ortağı olarak yer almayı başarmış ardından da profesyonel eğitimci ve danışman kimlikleri sayesinde hizmetlere devam etmeye hak kazanmıştır.

Mektup, Ferzan, Beyan, Yenidünya, Hanımefendi ve başka dergilerde çocuk ve aile konuları ile ilgili olarak yazılar yazması ardından bir de Hanımefendi dergisi üzerinde başyazar ve editör kimlikleri ile de yer almayı başarmıştır. Tüm bu durumlara ek olarak ulusal ve uluslar arası durumlarda birçok panel ve sempozyumlar üzerinde tebliğler sunmayı da başarmıştır. Yazılarından bir kısmını da kitaba dönüştürmeyi tercih ederek Sıradan Konulara Sıradan Yaklaşımlar ismi ile ardından da aynı kitap ilaveleri ile beraber Hayat filminden kurtarıcı kareler ismini vermiş olduğu iki kitap olarak yayınlamayı da başarmıştır.

Şu an günümüzde aile eğitimi ve danışmanlığı alanlarında yapmaya devam ettiği hizmetleri için hem yurt içi hem de yurt dışı anaları ile ilgili olan konferanslara bir yandan da seminerlere devam etmektedir. Moral FM üzerinde eşi ile beraber aile okulu programına da aralıksız devam etmektedir.

Saliha Erdim Sosyal Medya Hesabı

Saliha Erdim sosyal medya hesabı da büyük bir ilgi ile karşılanan hesaplar arasında yer almaktadır. Yedisinden yetmişine kadar herkesin büyük bir sevgi ve saygı ile takip ediyor oldukları bir isim olurken bir yandan da aile ve çocuk ile ilgili hazırlamış olduğu videoları yayınlaması, dinimiz için yol gösterici bir konumda olması herkesin dikkatlerini çekmektedir.

Yedisinden yetmişine kadar herkesin bu kadar yakından sevdiği bir isim olurken sosyal medya hesaplarında paylaşmış olduğu videolar ile de birçok kişinin hayatına olumlu ışıklar da tutmaktadır. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Beyza Hakan Kimdir?

Kayıt Dışı programı ile kısa süredir hayatımızda yer alan Beyza Hakan kimdir, ne iş yapar, aslen nereli, evli mi, eşi kim, kaç yaşında gibi birçok detayı…

4 Ay Önce
0 Yorum

Sinan Demir Kimdir?

Sinan Demir kimdir sorusu günümüzde en çok araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Sizler için belirli aralıklar ile sayfamızda paylaşmak üzere farklı meslek gruplarının yer…

4 Ay Önce
0 Yorum

Serkan Fıçıcı Kimdir?

Serkan Fıçıcı kimdir gibi birçok soru son zamanların büyük merak noktası haline gelmeyi başaran durumlar arasında yer almaktadır. TV ekranlarında ismi bir hayli geçen ve herkesin gönlünde…

4 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al