0 Takip
0 Takipçi

Sadık Kılıç (Sponzi)

Biyografisi

Sponzi kullanıcı adı ile kendisine kısa zamanda kocaman bir kitle elde etmeyi başaran Sadık Kılıç sosyal medyada başarısını konuşturmaya devam ediyor. Birçok şehirde sahne aldıktan sonra emeklerinin karşılığını aldığı görülüyor. En son ise karşımıza Can Parem şarkısı ile gelmişti.

 

Sadık Kılıç Kimdir?

TikTok’un önce isimlerinden birisi olan Sadık Kılıç Instagram’da da adından birçok yerde söz ettirdi. Detaylara geçmeden önce Sadık hakkında kısaca bilgi edinelim.

  • Yaşı: 20
  • Boyu: 1,93
  • Kilosu: 84
  • Doğum Tarihi: 19 Temmuz 2001
  • Burcu: Yengeç
  • Memleketi: Manisa

Sadık Kılıç’ın Doğum Tarihi

Sosyal medyanın günümüzdeki önemi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Buna bağlı olarak da birçok Fenomenin hakkında bilgiler araştırmaya başlandı. Özellikle Sadık Kılıç hakkında doğum tarihi bir hayli merak edildi. Sadık Kılıç 19 Temmuz 2001 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Sadık Kılıç Kaç Yaşında?

Kullanıcı adını kendisi bulduğunu dile getiren sempatik fenomen şu an 20 yaşındadır. Kullanıcı adının anlamının ise her harfin farklı bir anlam içerdiğini ve birleştiğinde ise ‘’İnsanların kalbini çalan kişi’’ anlamına geldiğinden söz etmiştir.

Sadık Kılıç ’ın Burcu

Yengeç burcunun yakışıklılığını taşıyan Sadık, Yengeç burcunun en önemli özelliği olan ileri görüşlülüğünü taşıdığını bildirdi. Yengeçlikte ki özelliklerin sadece duygusallığın kendisinde olmadığı bilinmekte.

Sadık Kılıç Aslen Nereli?

Eğlenceli fıkraları ve sempatikliği ile tanınan Sadık Kılıç aslen Manisalı’dır.

Sadık Kılıç Nerede Oturuyor?

Sadık Kılıç Manisa’da yaşamaktadır. Lakin başka herhangi bir detay bulunmamaktadır.

Sadık Kılıç ’ın Boyu

Boylu poslu duruşu ile sosyal medyanın yakışıklılar listenin en başını çeken Sadık 1.93 boyundadır. Bununla birlikte kilosu ise 84’dür.

 

Sevgiliniz Var Mı? 

Evet var. (Ama sosyal medyaya yansıtıp nazara gelmesinden korkuyorum. O yüzden kendi içimizde yaşıyoruz).

Bize Kendiniz Hakkında Kimsenin Bilmediği Bir Hareketinizden Bahseder Misiniz?

Kendini saf göstermeyi seven, stratejik bir işkolik manyak diye tarif edebilirim.

Şu An Gündemde Yer Alan Porçay Olayı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Herhangi bir fikre sahip değilim.

Sosyal Medyadan Para Kazanıyor Musunuz? İnsanların Mesleklerini Bırakıp İnternet Fenomeni Olmasını Gerektirecek Kadar Bu Sektörde Para Var Mı?

Emeğimin karşılığını alacak kadar kazanıyorum. Fakat hiçbir kimseye işinizi gücünüzü bırakıp buraya gelin diyemem. Çünkü herkes sevdiği mesleği icra etmeli, örneğin bir doktor benim mesleğimi yapamaz. Çünkü o kendi mesleğine aşık ben ise kendi mesleğime.

İlk Sahne Deneyiminizden Bahseder Misiniz? Sizin İçin Orda Bulunan Bir Topluluğun Karşısında Olmak Nasıl Bir Duygu?

Hayallerimin peşinden koşmanın nasıl doğru bir karar olduğunu anladım ben ilk sahnemde, mücadele her zaman sonuç doğurur ve ben bunu en anlamlı biçimde ilk sahnemde anladım.

Yeni Bir Şarkı Daha Bizleri Bekliyor Mu? 

Çok yakında yeni şarkı sizlerle hem de bundan sonra ardı ardına.

Bu fenomeni paylaş:
Bu Fenomeni Oyla:
  • Beğenme
    0
Sadık Kılıç (Sponzi) Haberleri

Sadık Kılıç'ın (Sponzi) Takipçi Sayıları Göz Kamaştırıyor!

İnstagram ve Tiktok platformları üzerinde kaliteli paylaşımları ile binlerce insanın dikkatini çekmeyi başaran, paylaştığı videolar ile binlerce takipçi kazanan ve gün geçtikçe adını geniş kitlelere duyurmakta…

6 Ay Önce
0 Yorum
Sonraki Sayfa
valorant vp satın al