Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek , Yağmur; rahmettir, berekettir. Rüyada yağmur yağması gelecek olan güzelliklerin habercisidir. Rüyada yağmur yağdığını görmek, uzun zamandır sıkıntılı olan rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına yorulur.  Rüyasında yağmur yağdığını gören kişi eğer varsa yıllardır küs olduğu biriyle barışacak ve eskisinden daha iyi ilişkiler içinde bulunacaktır. Rüya sahibi maddi anlamda kazançlar sağlayacak, yeni girişimlerde bulunacaktır.

Bir başka tabir olarak yağmur şifa demektir. Rüyada yağmur yağdığını görmek, rüya sahibinin ya da yakınındaki birisinin sağlığına kavuşacağı anlamlarında da yorulur. Kişinin borcu varsa biter, ilim yolundaysa ilmi artar, istediği bir dileği ya da duası varsa kabuk olur ve kişinin kederlerinden kurtulması anlamlarına gelir.

Rüyada Sel Baskınına Uğramak

Rüyada sel baskınına uğramak hayırlı yorumlar içermemektedir. Rüyada sel baskınına uğramak; kazalara, belalara ve hayırsızlıklara işarettir. Rüya sahibinin hem hayatında hem yaşadığı ortamda ve hatta ülkede birtakım problemlerin ortaya çıkacağına ve bu problemlerin çözülmesi zor ve büyük problemlerin olduğuna yorulur. 

Ayrıca rüyada sel baskınına uğramak, herkes tarafından uyarılan fakat hiçbirini dinlemeyen rüya sahibinin birtakım kötü yollara düşeceğinin de bir işaretidir. Rüya sahibi bu anlamda uyarılar dikkate almalı ve kapıda bekleyen kötülüklere karşı tetikte ve dikkatli olmalıdır. Aksi takdirde maddi anlamda bütün malvarlığını manevi anlamda ise yakın dostlarını ve ailesini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalacaktır.

Rüyada Yağmur Yağması

Rüyada yağmur yapması kısmet anlamına gelir. Yağan yağmurla birlikte rüya sahibinin kısmetlerinin açılacağına işarettir. Rüyada yağmur yağdığını gören kişi uzun zamandır bir birliktelik içinde değilse kısmetleri olacağına, eğer rüya sahibinin sevgilisi varsa evleneceği anlamında yorumlanır. Eğer ki rüya sahibi evliyse, eşiyle arasındaki problemlerin çözüleceği gibi hayırlı yorumlar mevcuttur. 

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmur altında ıslanmak maddi anlamlarda birtakım hikmetlere yorulur. Rüyada yağmur ıslanmak, maddi anlamda birtakım getirilere işarettir. En yaygın yorum ise rüyasında yağmurda ıslandığını gören kişinin çok uzun zamandır süren iş hayatındaki başarısızlığının son bulacağına dairdir. Rüya sahibi birtakım kısmetsizlikler ve talihsizlikler yaşamış ve bu rüyayı görmüş ise yakın zamanda bu sıkıntılarından kurtulacak ve iş hayatında yepyeni bir dönem açılacaktır.

Rüyada yağmurda ıslanmanın başka bir yorumu ise rüya sahibinin uzun zamandır yaşadığı sağlık problemlerine doktorlar tarafından koyulacak teşhistir. Rüyada yağmurda ıslandığını gören kişi eğer birtakım semptomlara sahipse bir an önce bir sağlı kuruluşuna başvurmalı ve gereken tetkikleri yaptırmalıdır.

Rüyada Yağmurda Yürümek

Rüyada yağmurda yürümek genel anlamda bir uzaklaşma olarak yorumlanır. Rüya sahibinin uzun zamandır yaşadığı şanssızlıklar son bulur, sıkıntılardan sıyrılma ve hastalıklardan uzaklaşma anlamına gelir. Bu uzaklaşmayla birlikte kişi hayatında yeni perspektifler kazanır ve rüya sahibinin dünyası anlamlı hale gelir. Bu rüyayı görmek, kimi zaman esenlik, mutluluk, zevk içinde olma olarak da yorumlanabilmektedir. Kişinin bu mutluluğunun kalıcılığı ve sürekliliği de önemli bir detaydır.

Rüyasında yağmurda yürüyen kişinin sevgilisiyle/eşiyle yaşadığı problemlerin bitmesi, bu rüyayla ilgili farklı bir yorumdur. Bu rüya, rüya sahibinin duygusal hayatındaki sıkıntıların son bulacağı ve eşiyle/sevgilisiyle yaşayacağı güzel günlerin habercisidir.

Son olarak kimi rüya yorumcuları tarafından rüyada yağmurda yürüyen kişinin elinde bir şemsiye bulunuyorsa, çok zor ve sıkıntılı zamanlardan geçen rüya sahibinin, çok sağlam ve baki bir dostunun varlığına işarettir. Bu kişi rüya sahibinin her anında ve her zamanında, iyi- kötü fark etmeksizin yanında olan bir can dostudur. Rüya sahibi ile bu dostu arasındaki arkadaşlığın kalıcılığı ve çıkarsızlığı vurgulanmıştır. Bu kişi bazı kaynaklarda mecazi bir kurtarıcı olarak adlandırılmıştır.

Rüyada Yağmur Altında Dans Etmek

Rüyada yağmur altında dans etmek, güzelliklerin habercisidir. Rüya sahibinin herkese ve her şeye karşı vakarlı duruşunun devamı ve gücüne işarettir. Yağmur altında dans etmek ile ilgili bir rüya birçok sevindirici habere de gebedir. Öncelikle aile hayatındaki huzura işarettir. Kavga ortamının hâkim olduğu bir aileden daha sakin ve aile ferlerinin birbirine anladığı/anlamaya çalıştığı bir ortamın habercisidir. Rüya sahibinin aile ve akraba arasındaki itibarının artacağına, sözünün geçeceğine yorulur.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Rüyada Namaz Kılmak

Rüyada namaz kılmak, kişinin diniyle bütün bir insan olduğu anlamına gelir. Kişi rüyasında dinle ilgili bir şey görüyorsa bu o kişinin hayatı boyunca dinine bağlı yaşadığı…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Rüyada Araba Kullanmak

Rüyada Araba Kullanmak , rüyalar hayatımızın bir parçasıdır. Rüyalar hem bilinçaltımızın yansıması hem de hayatımızda olabilecek bazı olayların habercisidir. Rüyalarda görülen nesneler, hayvanlar veya olaylar hayatla…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Rüyada Karınca Görmek

Rüyada karınca görmek aşırı derecede hırslı biri olduğuna tabir edilmektedir. Bu rüya kişinin hırsları nedeni ile hiçbir şeyden memnun olmayan bir yapıya sahip olduğuna da delalet…

1 Yıl Önce
0 Yorum