Rüyada Silah Görmek

1 Yıl Önce
Admin
0 0 0 0 0

Rüyada Silah Görmek , rüyalar hayatımızın her anında yer almaktadır. Gördüğümüz bir rüya hayatımızdan birçok iz taşıyabilmektedir. Ayrıca rüyalar gelecek ile alakalı da bazı ipuçları verebilmektedir. Bu yüzden rüya tabirleri oldukça önemlidir. Rüyada farklı nesneler, hayvanlar veya olaylar görülebilir. Bu nesnelerden birisi de silahlardır. Silahlar oldukça sık rüyalarda görülebilmektedir. Rüyada silah görmek ile alakalı farklı yorumlar mevcuttur. Rüyada silah sesi işitilmesi, ateş etmek, vurulmak, silahlı kavgaya karışmak gibi farklı birçok konu vardır. Her olayın ve görme şeklinin yorumu da farklıdır.

Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada silah sesi duymak pek hayırlı işlere yorulmaz. Rüya sahibinin yakın zamanda kötü bir haber alacağına işaret edilir. Alınacak kötü haber ile rüya sahibinin morali bozulacaktır. Bu kötü haber kişinin hayatını ciddi oranda etkileyecektir. Bir süreliğine yapması gereken işlerden uzak kalacak olan kişi işlerini ihmal edecektir. Sonucunda iş hayatı ve aile hayatı sıkıntıya girecektir.

Rüyada Silahla Ateş Etmek

Rüyada silahla ateş etmek genel olarak haksızlık üzerine tabir edilmektedir. Rüya sahibinin yakın zamanda büyük bir haksızlığa uğrayacağı işaret edilir. Bu haksızlığı çok kafaya takacak olan rüya sahibi hayatında önemli kararlar alacaktır. Bu kararlar ile haksızlığa karşı mücadele edecektir. Bir diğer tabir ise haksız yoldan kazanca işarettir. Rüya sahibi elde edeceği parayı haksız yollardan kazanacaktır.

Rüyada Silahla Vurulmak

Rüyada silahlar vurulmak tatsız bazı olayların yaşanacağına işarettir. Rüya sahibi kısa süre sonra istemediği bazı şeyleri yaşayacaktır. İş hayatında sorunlar ortaya çıkacaktır. Bu sorunlar ise beraberinde sıkıntılı günleri getirecektir. Rüya sahibi yaşayacağı bu tatsız olaylar sonucunda karar verme aşamasına gelecektir. Ancak kararsız kalıp uzun süre bu kötü olayların etkisi altında kalacaktır. Rüyada silahla vurulan kişi iş, aile veya sosyal hayatında farklı sorunlar ile karşılaşabilir. Bu yüzden hayatında dikkatli adımlar atmalı ve arkasını kollamalıdır.

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek kavga edilen kişiye göre farklı tabirlere sahiptir. Genel olarak rüyada birisiyle kavga ediyorsanız hayatınızda bu kişiyle alakalı olumsuz bazı olayların yaşanacağı ifade edilmektedir. Eğer rüyanızda kendi kendinize dövünüyor ve kendiniz ile kavga ediyorsanız bu ise birisine yardım etmeye işarettir. 

Kısa süre sonra zor durumda olan birisine yardım edeceksiniz. Rüyada kavga edilen kişi tabirlerin belirlenmesinde önemlidir. Eğer rüyada akraba ile kavga ediyorsanız yakın bir zamanda sosyal hayatınızda farklı birçok ailevi sorunun oluşacağı yorumu yapılabilir. Rüyanızda çok yakınınızda olan biriyle kavga ediyorsanız bu yakın zamanda dost bildiğiniz birinden darbe alacağınız anlamına gelmektedir. Ancak aileniz yanınızda olarak size destek verecektir. Rüyada arkadaşınız ile kavga ediyorsanız bu güzel ilişkilere ve aşka işarettir.

Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada bıçak görmek bıçak şekline ve farklı olaylara göre değişik tabirler içerebilmektedir. Rüyayı gören kişi eğer hamile ise erkek çocuk dünyaya getirebilir. Bir diğer yorum ise ayrılık ile alakalıdır. Rüyasında bıçak gören kişi yakın bir dostundan ayrılacaktır. Ayrı kaldığı süre boyunca bu dostunu çok özleyecektir. Rüyada eğer kişi başkasının elinde bıçak görüyorsa bu başka ve özel biriyle tanışmaya işarettir. Rüya sahibi kendi hayatını değiştirecek biriyle tanışacaktır. Bu tanışma sonucunda hayatında olumlu bazı şeyler olacaktır. Eğer rüyada rüya sahibi bıçak tutuyorsa bu bol kazanca işarettir. Rüya sahibinin malı çoğalacaktır. 

Rüyada Bıçaklanmak

Rüyada bıçaklanmak genel olarak korkmak ve bir olaydan tiksinmek ile ilgilidir. Rüya sahibinin bir olaydan korkacağı ve bu olay yüzünden sıkıntılar çekeceği tabir edilir. Genel olarak bu rüya ile alakalı kişinin korktuğu bir olayın başına gelmesi yorumu yapılmaktadır. Eğer rüyada bıçaklanan kişi başkası ise ve bu kişiyi tanıyorsanız tabir değişecektir. Başka birini bıçaklanırken görmek bu görülen kişi eğer tanınıyorsa tanıdıklarına bazı zararlar gelebileceğine işarettir. Tanınmadığı taktirde rüya sahibinin başkaları tarafından zarar uğratılacağı ve bu yüzden ciddi sıkıntılar yaşayacağı tabir edilmektedir.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

DGS Elektrik Mühendisliği 3. Sınıftan Başlatan Üniversiteler 2021 – 2022

DGS Elektrik Mühendisliği 3. Sınıftan Başlatan Üniversiteler, önlisans eğitimini bitiren birçok öğrenci tarafından merak ediliyor. Her ne kadar ülke genelinde birçok üniversite 3. sınıftan başlama imkanı…

14 Gün Önce
0 Yorum

Dünyanın En Gereksiz Pahalı Ürünleri

Dünyanın en gereksiz pahalı ürünlerini görünce sizin pahalı bulduğunuz ürünler aslında hiç pahalı olmadığını düşünebilirsiniz. Herkes ara sıra almak istediği ürünün daha ucuzu varken pahalısını almış…

2 Ay Önce
0 Yorum

Kuru Ciltler İçin Ne İyi Gelir?

Kadın ya da erkek herkes sağlıklı cilde sahip olmak ister. Fakat bu konuda herkes aynı oranda şanslı olmayabilir. Sağlıklı bir cilde sahip olmanın baş şartı ise…

1 Yıl Önce
0 Yorum