Rüyada sigara içmek , en temelde gerginliğin işareti olarak yorumlanır. Eğer rüyasında sigara içen kişi gerçek hayatında sigara içmiyorsa bu durum kişinin oldukça gerildiğini ve korktuğunu belgeler. Eğer kişi gerçekte de sigara içiyorsa bu durumda bu rüya teslim olmayı ifade eder.

Rüyada sigara içmek, başarıyı engelleyen bir durum olarak yorumlanır. Kişinin yaşadığı hayattan ve bulunduğu düzeden memnun olmadığını simgeler. Eğer kişi yasak olan bir alanda sigara içiyor ise bu durumda kişinin gerçek hayatta olması imkânsız olan bir hayali söz konusudur.

Rüyada kişi sigara değil de puro içiyorsa gurur simgesidir. Bununla birlikte eğer rüyada sigara içtiği görülen kişi erkek ise bu durum hayra yorulurken, kadının sigara içmesi maddi ya da manevi sorunlara yorulur. Erkeklerin rüyalarında sigara içmeleri sabrın sonunda selamet olacağına işaret eder.

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara görmek, sigara içmek ile farklı yorumlanır. Alimler tarafından oldukça farklı yorumları bulunan sigara, genel olarak erkeklerde hayırlı iken kadınlarda hayırlı değildir. Bazı İslam alimlerine göre rüyada sigara görmek, bolluk ve bereketin azalacağına işarettir. Rüyada görülen sigara, germek hayatta da zorluk ve problemleri temsil eder.

Rüyada sigara görmek, elin daralması anlamına gelir. Sorunların daha da büyüyeceğine işarettir. Rüyasında sigara gören kişinin gerçek hayatında uğraşacak herhangi bir meşgale bulamayacağı ve sıkıntıya düşeceği düşünülür. Rüyada sigara görmek, içmeyenler için gerçek hayattan vazgeçmek anlamı taşır.

Rüyada Sigara Almak

Rüyada sigara almak, kişinin istediği yere gideceğine delalettir. Rüya sahibi istediği bir yere taşınacak ya da tahin durumu varsa gerçek olacaktır. İsteği ile rüyasında sigara almaya giden kişi gerçek hayatta da isteklerine ulaşır. Sigarayı istemeyerek alan kişiler de gerçek hayatlarında zorunlu adres değişikliğine gidecektir.

Rüyada sigara almak bir diğer tabire göre de kişinin borçlarını kapatacağına da işarettir. Rüyasında sigara alan kişi yakın zamanda borçlarından kurtulup hayırlı bir yolculuğa çıkacaktır. Eğer kişi rüyasında sigara aldıktan sonra parasını ödüyorsa bu durum gerçek hayatta da her şeyin yolunda gideceğini işaret eder.

Rüyada Uyuşturucu Madde Görmek

Rüyada uyuşturucu madde görmek, kişinin gerçek hayatta da şansının kötüye gideceğine işarettir. Kişi üst üste gerçek hayatında sorunlar yaşayacak ve kötü haberler alacaktır. Rüya sahibi eğer rüyasında uyuşturucu görüyorsa gerçek hayatında baskı altında kalacaktır ve çevresi ona zarar vermek isteyen inanlar ile dolacaktır.

Eğer kişi rüyada uyuşturucu satmak ile ilgili bir şey görüyor ise gerçek hayatında da birtakım sorunlar ile karşı karşıya kalacaktır. Arkadaş çevresinde bir ihanet meydana geleceğine yorumlanır. Rüya sahibi rüyasında uyuşturucuyu yakar ise bu durum da haram şekilde elde ettiği bir gelirden duyduğu pişmanlığa delalettir.

Rüyada uyuşturucu satıcısı görmek gerçek hayatta rüya sahibinin bir suça dahil olacağına işaret olarak kabul edilir. Helal yol ile kazandığı bütün gelirini haram yollardan harcamayı ifade eder. Rüyada uyuşturucu satan bir kişi görmek maddi anlamda kişilerin elinin bollaşacağına işarettir.

Rüyada Uyuşturucu Kullandığını Görmek

Rüyada uyuşturucu kullandığını görmek, gerçek hayatta kişinin yakasını problemlerin bırakmayacağına işarettir. Bu kişi gerçek hayatta da güvendiği insanlardan zarar görecek ve onların art niyetlerinin kurbanı olacaktır. Uzun süre ise bu girdiği durumun etkisinden kurtulamayacaktır.

Rüyada uyuşturucu madde kullanmak, çevresinde kendisine kötülük yapmak için bekleyen kişilerin artık harekete geçeceğinin de bir göstergesidir. Rüya sahibi de bu hamleler ile büyük bir buhrana girecek ve yaşadığı üzüntüden hastalık sahibi olacaktır.

Rüyada uyuşturucu hap görmek her koşulda kişilere kötülük geleceği anlamı taşır. Rüyada uyuşturucu görülmesi kişinin çevresinde bulunan bütün kötülüklerin açığa çıkacağını ifade eder. Kişiler büyük bir depresyon içerisine girer ve güvendiği insanlardan gelen darbeler ile hem maddi hem de manevi zarar görür. Rüya sahibi bu rüya ile etrafında kendisinin kötülüğünü düşünen insanların farkına varır.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek , hayatımızın çoğu zamanında sevimli dostlarımız olan hayvanlar ile karşılaşıyoruz. Hayatımızın birçok alanında pek çok anımızı paylaştığımız bu sevimli canlılar kimi zaman rüya…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Rüyada Ceviz Görmek

Rüyada ceviz görmek helal kazanç olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında ceviz gören kişiler için maneviyatları son derece güçlü ve Salih kişiler olduğu düşünülmektedir. Bu rüya kişinin uzun ve…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Rüyada Denizde Yüzmek

Rüyada Denizde yüzmek , yaz aylarının da gelmesiyle birlikte birçoğumuz için favori aktivitelerden biridir. Sıcak yaz aylarında, denizde yüzerek mental ve fiziksel sağlığınızı koruyabilir, boş zamanlarını…

1 Yıl Önce
0 Yorum