Rüyada Polis Görmek

1 Yıl Önce
Admin
0 0 0 0 0

Rüyada polis görmek , rakiplerinizi hiç beklemedikleri bir anda yenilgiye uğratacağınız anlamına gelmektedir. Rüyasında polis memurunun yardımcıları ile birlikte yanına geldiğini görmek kişinin tehlike arz eden ve hile yapan birinden zarar göreceği anlamına da gelmektedir.

Eğer rüyada polis sizi tutuklamazsa rakiplerinizi kısa bir süre içerisinde yeneceğiniz anlamına gelir. Polisin sizi rüyanızda tutuklanmasının anlamı etrafınızda yer alan tehlikeleri işaret etmektedir. Rüyada polis görmek bir başka yoruma göre Azrail ile tasvir edilmektedir. Birçok yorumcu bu rüyayı şiddet ve gama yorumlamaktadır.

Aile ve dostlar tarafından kişinin çok iyi korunduğuna delalet etmektedir. Bu rüya üç farklı hayra işaret etmektedir. İlki rüya sahibinin doğru bir karar ile başarı elde edeceği ikincisi sosyal ve ekonomik durumun daha iyiye gideceği üçüncü yoruma göre ise kişinin borçlarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada Polisten Kaçmak

Rüyada polisten kaçmak kişinin uzun bir süre boyunca aklımda yer edecek bir olaydan dolayı uzun süre sıkıntı yaşayacağına delalettir. Rüya sahibinin aynı zamanda kanuna aykırı bir harekette bulunmuş olabileceğine veya ileride kanunla ilgili olarak başının derde girebileceğine de işaret etmektedir.

Bu rüya işlenilen bir suçun ortaya çıkma olasılığından dolayı kişilerin uzun bir süre tedirginlik hissedeceğine de tabir edilmektedir. Rüyada polisten kaçmak insanların endişeli durumlarına yorumlanan rüyalardandır. Polisten kaçarak saklanmak rüya sahibinin hayatındaki tüm sıkıntıları üzerinden atmasına ve yeni bir hayata başlamasına delalettir.

Rüyasında polisten koşarak kaçan kişi işlemiş olduğu bir suçtan dolayı vicdan azabı çekeceğine delalettir. Aynı zamanda bu rüya kişinin kendi vicdanı ile yüzleşmesi ne de işaret etmektedir. Hatalardan ders alınması gerektiğini ve aynı hataların tekrarlanmaması gerektiğini anlatan rüyalardandır.

Rüyada Polis Olmak

Rüyada polis olmak hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır. Rüyaya göre kişi oldukça önemli bir sorumluluk alır ve bu sorumluluklar ile makamında oldukça yüksek bir yerlere erişir. Rüyada polis olmak yorumu genel olarak makamın yükseleceğine işaret eden rüyalardan biridir. Devlet makamı olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada kendisinin polis olduğunu gören kişiye devlet makamlarında önemli bir yönetim veya idare görevine getirilebilir. Bu rüya kişinin hayırlı olarak sonuçlanacağı projelerine de delalet etmektedir. Halk tarafından kabul edilen ve sevilen aynı zamanda milleti için güzel bir şeyler yapmaya çabalayan kişiye de yorumlanmaktadır. Bu rüyanın aynı zamanda olumsuz şekilde de yorumlayana bilmektedir. Rüyada polis olarak kendini görmek istemeden bir kişinin şiddete eğilim gösterebileceğini delalet etmektedir.

Rüyada Polis Arabası Görmek

Rüyada polis arabası görmek hayırlara vesile olan rüyalardan biridir. Bu rüyada insanın canının ve malının güvende olduğuna yorumlanmaktadır. Aynı zamanda devlet dairesindeki bir iş konusunda son derece başarılı olacağına delalet etmektedir.

Kişinin resmi bir göreve getirilebileceğini de yorumlanan rüya bu rüyayı gören kişi için son derece hayırlıdır. Eğer kişi polis arabasını kendi evinin önünde görürse rüya sahibinin çok büyük kazançlara ulaşacağına delalet etmektedir.

Aynı zamanda bu kişinin bulunduğu makamın çok sağlam olduğuna ve başkaları tarafından sarsılamayacak nitelikte olduğuna da tabir edilmektedir. Rüyanın bir başka yorumu ise bu rüya sahibinin çok iyi ve uzun ömürlü bir evlilik yapacağına da delalet etmektedir. Kişi rüyasında polis arabasını kullandığını görürse hem kazadan hem de beladan uzak duracağı bir hayatı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Tutuklandığını Görmek

Rüyada tutuklandığını görmek kişinin gerçek hayatı ile ilgili bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi iş yaşamında vermiş olduğu yanlış kararlar nedeniyle büyük sıkıntılar yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin tehlikeli yatırımlara girerek son derece büyük borçlar altına gireceğini de delalet etmektedir.

Polis tarafından suçsuz bir şekilde yakalanarak tutuklandığını gören kişi yapacağı tüm işlerde mantıklı düşünmesi gerektiğine tabir edilmektedir. Günlük hayat içerisinde de rüyayı gören kişinin son derece dikkatli adımlar atması gerektiğine delalet etmektedir.

Rüyada Mahkemeye Çıktığını Görmek

Rüyada mahkemeye çıktığını görmek mahkemenin türüne göre yorumlanmaktadır. Hukuk mahkemeleri ile ilgili bir rüya görmek son derece hayırlıdır. Bununla birlikte ceza mahkemeleri ile ilgili bir rüya görmek ise sıkıntı ve şiddetle açıklanmaktadır.

Kişi mahkemede yargılandığını gördüğü zaman yakın bir zaman içerisinde büyük bir sıkıntı içerisine düşeceğini tabir edilmektedir. Bu rüya aynı zamanda insanları heyecanlandıracak bir takım olayların meydana geleceğine delalet etmektedir. Sıkıntı ve kader olarak yorumlanan mahkeme rüyaları aynı zamanda kişinin uğrayacağı zarar ve ziyan olarak da tabir edilmektedir.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Migros Şarap Fiyatları (2022 Güncel)

Migros Şarap Fiyatları 2022 Migros Şarap Fiyatları Nedir? Şarap severler şimdiden araştırmaya başladı. En uygun şarap fiyatlarını merak eden şarap tutkunları, en ucuz şarap markasını merak…

7 Ay Önce
0 Yorum

Falda Timsah

Kahve falında timsah görmek fal yorumcularına göre mücadele anlamına gelir. Falda timsah can sıkıcı semboller arasında yer alır ve kişinin rakipleri ile bir mücadeleye gireceğinden söz…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Rüyada Domuz Görmek

Rüyada Domuz Görmek , rüyada görüldüğü zaman kişinin yasaklanan ya da günah olan bir eylemi gerçekleştirdiği düşünülmektedir. Domuz aynı zamanda düşman olarak da adlandırılan semboller arasında…

1 Yıl Önce
0 Yorum