Rüyada örümcek görmek , hem iyi, hem kötü şeylere yorumlanır. İyi yorumlanması şu şeyleri anlatır; Kişinin çok bereketli bir hayata sahip olacağını ve şansın hep onunla olacağına habercidir. Ayrıca bu kişi her zaman hayatında başarılı olacaktır. Eğer gördüğünüz bu örümcek birden fazla ise evinize gelecek belirli bir miktar para söz konusu olabilir. 

Olumsuz kısmına bakarsak; Bu kısımda kaybedeceğiniz bir miktar para ya da evinizde çıkabilecek bir takım problemler söz konusu olabilir. Ayrıca rüyada görülen örümceğin anlamı yakın olduğunuz kişilerle büyük bir problem yaşayacağınıza işarettir. Rüya sahibi yakın zaman içerisinde kendisini strese sokacak işlerin içinde de bulunacaktır.

Rüyada Örümcek Ağı Görmek

Rüyada örümcek ağı görmek, eğer ağın üzerinde örümcek yoksa sizin için çok olumlu şeylere habercidir. Hayatınızın çoğunu fazlasıyla mutlu ve huzurlu geçireceğinize, maddi sıkıntılardan kurtulacağınıza ve refaha çıkacağınıza işarettir. Bu rüyayı gören kişi çok huzurlu bir hayat sürecektir. Fakat tam tersi bir şekilde o ağın üzerinde örümcek varsa bu kötü günlerin sizi beklediği anlamına gelir. Örümceklerin sayısı uğrayacağınız maddi kayba eş değerdir, aynı zamanda bu örümcekler ailenize girecek kötü niyetli insanları temsil eder. Rüya sahibi bu rüyayı gördükten sonra ailesiyle de sıkıntılar yaşayacak, hatta bir takım ayrılıklar söz konusu olacaktır.

Rüyada Örümcek Öldürmek

Rüyalarımızın birden fazla anlamı olması, bazen başımıza ne geleceği konusunda bizi yanıltabilir. Rüyada örümcek öldürmek, işinize taş koyan ya da sizi huzursuz eden bir kişiyi hayatınızdan çıkartmanız anlamına gelir. Bu kişi ömrü boyunca sizi kıskanmış ve sizin her işinizi baltalamaya çalışmış bir kişidir. Bu nedenle rüyanızda örümcek öldürmeniz bu kişiyi sonsuza kadar hayatınızdan çıkartmanız anlamına gelmektedir. 

Bu kişinin size verebileceği zararlar saymakla bitmez, sizi maddi zarara ya da manevi zarara uğratabilir. Aynı zamanda çokta yakınınızda bulunan bir kişidir. Bu sayede ailenizle aranıza girebilir hatta geri dönülemez olaylar çıkartabilir. Bu kişinin kim olduğunu bulmak ise sadece size kalmış bir olaydır. Rüyanızda öldürdüğünüz örümceklerin sayısı ise düşmanlarınızın, size zarar verecek insanların sayısını temsil eder. 

Rüyada Örümcek Isırması

Rüyada örümcek ısırması, hayatınızda size zarar verecek, sizi çekemeyen birinin olduğuna işarettir ve bu kişinin yakın zaman içerisinde size çeşitli zararlar vereceğine habercidir. Bu kişi sizin hayatınızda çok büyük bir yer kaplamaktadır ve size düşündüğünüzden de yakındır, bu nedenle size vereceği zarar hem maddi, hem manevi olabilir. Bu zararın büyüklüğünü örümceği büyüklüğüne veya sayısına bakarak anlayabilirsiniz. Rüya sahibinin çok acil bir şekilde bu kişiyi bulması ve hayatından uzaklaştırması için bu rüya bir işarettir.

Rüyada Örümcek Sürüsü Görmek

Rüyada örümcek sürüsü görmek, sizin üzülmeniz için uğraşan insanların çok fazla olduğunu anlatır. Her kim bu rüyayı görüyorsa çok yakın zaman içerisinde bir sevdiği ile problem yaşayacak demektir. Ama bu problem yaşayacağınız kişi hep sizin açığınızı kollayan ve bir açık bulduğu zaman size zarar veren/ verecek olan kişidir. Bu kişi veya kişiler sizin çok yakın çevrenizde bulunmakta ve size çok büyük zararlar vermektedir. Bu rüyanın en büyük haberi sizin bu kişilerin farkında olmayışınızdır. Bu kişiler her kimse size belli etmeden sizin işlerinizi baltalıyor ve ailenizle aranızı bozuyordur. Burada size düşen görev o kişilerin kim olduğunu bulmak ve hayatınızdan çıkartmaktır.

Rüyada Örümcek Ağına Takılmak

Rüyada örümcek ağına takılmak, yakın zaman içerisinde bir sıkıntıya düşeceğinize ve elinizden hiçbir şey gelmeyeceğine habercidir. Bu düşeceğiniz sıkıntı hem maddi, hem manevi anlamda olabilir ve bu sıkıntı size düşmanlarınızın elinden gelecektir. Dost sandığınız insanları gözden geçirmeniz gerektiğini haber eder bu rüya. Ayrıca bu yakınızda olan, size zarar verecek kişiler, sizin gerçek anlamda yakınlarınızdır ve aileniz ile aranıza da girebilirler, bu nedenle bu kişileri bulmanız ve hayatınızdan çıkartmanız gerekmektedir.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Rüyada Karabasan Nedir?

Rüyada Karabasan Nedir? Karabasan adı verilen ve sıkıntılı ruh hallerine işaret eden rüyalar kişiler tarafında görüldüğünde korku yaratır. Rüyada karabasan görmek rüya sahibi açısından olumsuzluklar yaşanacağına…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem görmek, bir ok anlamda yorumlanabilir. Ama en bariz nedeni oturduğunuz yerden nedeni belirsiz bir dolaydan dolayı taşınacağınızdır. Rüya sahibi yakın zaman içerisi de oturduğu…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada Köpek Görmek , hayatımızın her anında yaşadıklarımız çeşitli rüyalar görmemize sebep olur. Yaşadığımız olaylar ve bazı yaşanması muhtemel olaylar sebebiyle çeşitli hayvanları rüyamızda görebiliriz. Sıklıkla…

1 Yıl Önce
0 Yorum