Rüyada Namaz Kılmak

1 Yıl Önce
Admin
0 0 0 0 0

Rüyada namaz kılmak, kişinin diniyle bütün bir insan olduğu anlamına gelir. Kişi rüyasında dinle ilgili bir şey görüyorsa bu o kişinin hayatı boyunca dinine bağlı yaşadığı ve bundan sonrada öyle yaşayacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca kişi rüyasında bu tarz şeyler görüyorsa bunun bir diğer anlamı da bir hata yapmasıdır. Kişi yaptığı büyük bir hata sonrasında rüyasında namaz kıldığını veya tövbe ettiğini görebilir, bunun nedeni yaptığınız şeye bağlı olarak duyduğunuz içsel pişmanlıktır. 

İçinizdeki bir ses bu yaptığınızın inancınıza ters olduğunu söylüyor ve bu nedenle sizi bu rüyalara maruz bırakıyor olabilir. Bu tarz durumlarda sizin ilk yapmanız gereken şey yaptığınız kötülüğü bulmak ve sonrasında nasıl düzeltebileceğinizi aramaktır. Eğer birini kırdıysanız, özür dilemektir mesela ya da birine zarar verdiyseniz eğer gerçekten pişmansanız bunu belirtmenizdir. Bu örnekler sıralamakla bitmez fakat en önemli şey yaptığınız şeyin gerçekten bir hata olmasıdır. Evet bazen insanları kandırıp vicdanınızı rahatlatabilirsiniz ama Allah’ı asla kandıramazsınız.

Rüyada Oruç Tutmak

Rüyada oruç tutmak , sizin açın ve tokun halinden anlar bir kişi olduğunuza işarettir. Bu tarz rüyaları genelde kalbi temiz insanlar görür, bunun nedeni ise aç olanları anlamak için, kendini açlıkla sınayıp sonrasında Allah’a şükretmesidir. Bu kişiler ramazan aylarında oruçlarını 1 gün dahi olsa tutar ve o gün boyunca açın halinden anlamaya çalışırlar. Eğer sağlık yönünden bir problemi yoksa bu kişiler bütün ramazanı oruç tutarak geçirir ve bunun sonucunda da fazlasıyla sevaba girmiş olurlar. 

Ancak bazen tam tersi durumlar söz konusu olabilir. Eğer siz hiçbir sağlık sebebi olmadan oruç tutmuyorsanız ve bu tarz rüyalar görüyorsanız bu sıkıntılı işlere delalet eder. Çünkü kişinin bu görevini yerine getirmediği ve getirmesi gerektiği bizzat Allah tarafından bir işaretle gönderilmiş demektir. Böyle bir durumdan sonra tutmamaya devam etmeniz sizin için daha zor günlere neden olacaktır. Her şeyden önce bencilleşmeye ve sadece kendinizi düşünmeye başlayacaksınız ve bunun devamında ikili ilişkileriniz artık asla eskisi gibi olmayacak.

Rüyada Hacca Gitmek

Rüyada hacca gitmek, yakın bir zamanda haccı ziyaret edeceğiniz ve orada yapmanız gereken her şeyi tam anlamıyla yapacağınız anlamına gelmektedir. Kim rüyasında bir yeri ziyaret ettiğini görürse o kişi yakın zaman içerisinde yüksek miktarda bir paraya kavuşacaktır ve bu para hiç beklemediği bir an gelecektir. Ayrıca tüm hayatını huzur ve mutluluk içinde ailesi ile geçirecektir. Rüyanızda hacca gitmenizin olumlun yönleri saymakla bitmez. 

Hem din yönünden, hem günlük yaşam yönünden bu rüya sizi refaha çıkartacaktır. Ayrıca rüyasında hacca giden bir kişi bir takım hatalar yapmış olabilir. Bu hatalar küçük hatalar olduğu için beyinleri kendilerine bu işi uzatmamaları gerektiğini ve tekrardan iman etmeleri gerektiğini anlatıyor olabilir. Rüyasında hacca giden kişi diniyle bütün, kalbiyle bir kişidir. Bu kişilerden kolay kolay kimseye zarar gelmez ve kalpleri her zaman iyilik için atar. 

Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest almak, pek çok olumlu şeyi anlatıyor olabilir. En başta anlatmak istediği şey bütün günahlarınızdan ve kötülüklerden arınacak olmanızdır. Rüyanızda aldığınız abdest sizin bütün iç birikimlerinizi su ile alıp götürür, bunun sonucunda geri kalan sizin en masum, en savunmasız halinizdir. Ayrıca rüyanızda abdest almanız yakın bir zaman içerisinde çok büyük bir iyilik yapacağınız anlamına da gelmektedir. Bu iyilik aç bir kimseleri doyurmak ya da maddiyatı düşük olan ailelere destek olmak olabilir. 

Sizin için yapacağınız her işte en hayırlısı olacağı anlamına gelir ve tüm bunların sonucunda başınıza hep iyi şeyler gelmeye başlar. Rüyanızda abdest almanız sizin için olabilecek en hayırlı şeylerden biridir ve bu sizin hayatınızı olumlu yönden değiştirecektir. Mesela maddi ve manevi kazançlar sağlayacak ve sonrasında sevdiklerinizle çok huzurlu bir hayatta yaşayacaksınız. BU tür örnekler bu rüya için saymakla bitmez.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Prens Randian ın Dudak Uçuklatan Serveti

Prens Randian ın Dudak Uçuklatan Serveti , 1800’lü yıllarda Vristish Gruyana da dünyaya gelen Prens’in kolları ve bacakları yoktu. Engelli olarak hayata gözlerini açan Randian, zor…

2 Ay Önce
0 Yorum

Honor Ailesinin 2020 Modeli Huawei Honor 8s 2020

Honor Ailesinin 2020 Modeli Huawei Honor 8s 2020 , yılında tanıtımı yapılan Huawei Honor 8s 2020 üst seviye telefonlardan olmasa bile uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çekmiş…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Banyo Fayans Modellerinin Gözde Rengi Kahverengi

Banyo Fayans Modellerinin Gözde Rengi Kahverengi ,  klasik ve modern dekorasyonların vazgeçilmez rengidir. Banyo dekorasyonu, renk kullanımlarında dikkat edilmesi gereken yerlerdir. Kullandığınız renklerde ve tonlarında alanın…

1 Ay Önce
0 Yorum