Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

1 Yıl Önce
Admin
0 0 0 0 0

Rüyada eski sevgiliyi görmek , her şeyden önce o kişinin sizi düşündüğü, hatırladığı anlamına gelir. Rüyanızda gördüğünüz eski sevgilinizin bir şekilde aklına gelmişsiniz ve sizi düşünmüş, belki de birileriyle sizin hakkınızda konuşmuş ve bunun sonucunda da sizde onu rüyanızda görmüşsünüz. Eğer evli iseniz bu rüya işleri biraz karıştırabilir çünkü ileriki zamanlarda evliliğinizde problemler yaşayacağınızı haber eder. Aynı zamanda eski sevgilinizin sizi düşündüğü anlamına da geldiği için sizin açınızdan ilişkiniz sekteye uğrayabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak

Bazen rüyalarımız düşüncelerimizin oynatıldığı bir film gibi olabilirler. Genellikle çok üzücü veya sevindirici olsa da bizi kandıran birer yanıltmaca gibidirler. Bu nedenle rüyalarınız en gizli sırlarınızı ve en derin düşüncelerinizi saklayan bir filmdir. Rüyada eski sevgiliyle barışmak aslında sizin eski sevgilinizi hala özlediğinizin ve çoğunlukla fark etmeden onu düşündüğünüzün bir göstergesidir. Genellikle rüyalarınızda biriyle barışmanız iyi şeyleri haber etmez. Bu nedenle aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, o kişiye dair bir şeyleri özlediğinizi ve o kişiyi tekrar yanınızda istediğinizi anlatıyor olma ihtimali yüksektir. Ayrıca rüyada eskiden hayatınızda olan biriyle barışmanız eski defterlerin tekrardan açılacağını ve şuan hayatınızda olan herhangi biriyle bu konu yüzünden tartışabileceğinizi delalet eder. Son günlerde etrafınızdaki insanlarla olan ikili diyaloglarınıza dikkat edin ve kimseyle tartışmamaya çalışın.

Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak

Rüyada eski sevgiliyle konuşmak içinizde o kişiye karşı bazı hisler biriktirmeye devam ettiğinizi delalet eder. Eğer bu konuşma sesli yapılan bir konuşma ise 2 seçenek mevcuttur. Gördüğünüz rüyada eski sevgilinizin sesi net ise o kişiyi özlediğinizi, hatta onunla yaşadığınız anıların sizin için çok değerli olduğunu, net değil, hatta onun sesine yakın bile değilse o kişiyi unutmaya başladığınızı, belki de yeni birinden hoşlanmaya başladığınızı haber eder. Aynı zamanda bu konuşma mesajlaşma üzerinden yapılmışsa da o kişiye söylemek istediğiniz iyi veya kötü şeylerin olduğunu anlatır. Bu mesajlaşma sizin duygularınızın tercümanı olacaktır ve içinizden geçen her şey orada yazacaktır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Duygusal boşluğa düştüğünüz dönemlerde eski sevgililerinizi rüyanızda görmeniz ve bunun sonucunda onları özlemeniz gayet normaldir. Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek hala o kişiye karşı bazı yoğun duygular beslediğinizi anlatır. Hatta bu kişi artık hayatınızda olmadığı için beyninizin onunla birlikte sizi mutlu edecek hayaller kurduğuna da işarettir. Eğer hayatınızda yeni bir varsa o kişinin hala eski sevgilinizin yerini dolduramadığını haber eder. Ayrıca evli iseniz yakın zaman içerisinde evliliğinizin çalkalanacağını ya da eşinizle aranıza mesafe gireceğini de haber eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Sarılmak

Rüyada eski sevgiliyle sarılmak kalp yolu üzerinden hala birbirinize karşı ufacıkta olsa bir şeyler hissettiğinizi haber eder. Bu rüyayı gören kişi ve o kişinin eski sevgilisi hala birbirini unutamamış ve kavuşmak istiyor olabilir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi eski sevgilisini özlüyordur. Bu kişinin şuan hayatında yeni bir sevgilisi varsa bu rüya ileri zamanlarda bir ayrılık veya kavganın söz konusu olacağını delalet eder. Evli bir kişinin rüyasında bunları görmesi ise iyi bir evlilik sürdürmediğini, geçmişe özlem duyduğunu anlatır. Belki kişi yaptığı tercihlerden pişman olmuş, eski sevgilisini fazlasıyla özlüyor olabilir. Bunun sonucunda da aldığı kararlarda dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Eski Sevgili İle Sevişmek

Rüyada eski sevgili ile sevişmek hala o kişiyi unutamadığınızı ve özlediğinizi anlatır. Ama bu durumun karşılıklı olduğunu da haber eder. Birbirinize karşı yoğun duygular içerisinde olduğunuzu ve kavuşmak için fırsat aradığınızı anlatır. Bu rüyayı gören kişi evli ise bu evliliğinin uzun bir dönem sarsıntılı geçeceğini anlatır. Hatta bu durum ayrılığa kadar gidebilir. Yeni bir sevgiliye sahipse yakında bir ayrılık olabileceğini de haber eder. Ayrılık dışında duygusal bir kopma veya kavgada söz konusu olabilir. Son günlerde duygularınızı dinlemeye özen gösterin.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Banyo Kalorifer Peteği Tasarımları

Banyo Kalorifer Peteği Tasarımları , modern teknoloji ile beraber yenilikçi  dekorasyon fikirleri gelişmiştir. Minimal, daha kullanışlı ve işlevselliği yüksek dizaynlar gelmiştir. Görselliğin daha ön planda olduğu…

1 Ay Önce
0 Yorum

Banyo Fayans Modellerinin Gözde Rengi Kahverengi

Banyo Fayans Modellerinin Gözde Rengi Kahverengi ,  klasik ve modern dekorasyonların vazgeçilmez rengidir. Banyo dekorasyonu, renk kullanımlarında dikkat edilmesi gereken yerlerdir. Kullandığınız renklerde ve tonlarında alanın…

1 Ay Önce
0 Yorum

13 Sayısı Neden Uğursuz Sayılıyor?

13 sayısı pek çok toplum tarafından uğursuz şekilde kabul edilmesinden kaynaklı şekilde neden 13 sayısı neden uğursuz sorusu kişileri araştırmaya yöneltiyor. 13 sayısı geçmişten günümüze dek…

4 Ay Önce
0 Yorum