Reynmen ile Esra Bilgiç Aşk mı Yaşıyor?

8 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Sosyal medyanın en ünlü fenomenleri arasında yer alan Reynmen kullanıcı adını kullanan ünlü şarkıcı Esra Bilgiç ile aşk yaşadığı yönünde dedikodular ile gündem oldu. 

Esra Bilgiç’in gelecek günlerde çekimlerine başlanacak “Atatürk” dizisinde rol alması bekleniyor. Aras Bulut İynemli ve Emma Watson’unda yer alacağı dizi de rol alarak ününü arttırması beklenen ünlü güzelin ünlü fenomen Reynmen ile aşk yaşadığı düşünülüyor.

Geçtiğimiz günlerde bir konserde birlikte sarmaş dolaş pozlar veren ünlü oyuncunun bu konuda herhangi bir açıklaması bulunmuyor. İkilinin ünlü DJ sanatçılarından birisi olan Mahmut Orhan’ı dinlemeye gittikleri aktarılıyor. O gecede Reynmen ile çok yakın oldukları gözlerden kaçmadığı konuşuluyor. 

Sarmaş Dolaş Aşk Dansları Yapıldı

DJ Mahmut Orhan’ın konserine birlikte mi gittikleri yoksa orada mı bir araya geldikleri bilinmiyor. Ama konser sırasında çalan şarkılarda çok yakın oldukları ve aşk dolu hallerini kimseden saklamadıkları söyleniyor.

Youtube videoları çekerek ünlü olan Yusuf Aktaş, daha sonra yaptığı şarkılar ile alanını değiştirmiş yoluna şarkıcı olarak devam etme kararı almıştı. Bu konuda önemli bir ilerleme yapan ismin yaşadığı ilişkiler ile gündem olmayı her zaman başardığı biliniyor.

Milyonlarca takipçisi olan ünlü fenomenin Esra Bilgiç ile aşk yaşıyor olabilmesi takipçilerini heyecanlandırdı. İki taraftan da şimdilik bu konuda herhangi bir paylaşım yapılmadığı biliniyor. Sizde bu aşkın gerçek olup olmadığını düşünüyor musunuz? 

Haberle ilişkili fenomenler:
  • Yusuf Aktaş
Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Merve Yalçın Dekoltesiyle Dikkat Çekti!

TikTok’un genç fenomenlerinden birisi olan Merve Yalçın paylaşımlarıyla öne çıkmaya devam ediyor. Özellikle bazı paylaşımları genç fenomenin takipçilerinin yakından takip etmesine neden oldu. Bu durum sürekli…

8 Ay Önce
0 Yorum

Çılgın Dondurmacı Lakaplı TikTok Fenomeni Yeni Videoları ile Gündem Oldu!

Antalya’da dondurma satarken bir anda söylediği şarkılar ve yaptığı şovlar ile fenomen olmayı başaran Mehmet Dinç sosyal medyanın bir numaralı gündemi olmaya devam ediyor. Söylediği şarkılardan…

8 Ay Önce
0 Yorum

Ünlü Yayıncı Levent Balım’ın Hapis Cezası Onandı

Twitch üzerinden yayın yaparak ünlenen Levent Balım, geçtiğimiz günlerde bir dosyadan dolayı hapis cezası aldığı biliniyordu. Ancak bu cezaya itiraz edildiği ve büyük ihtimal ile geri…

8 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al