Reynmen ile Esra Bilgiç Aşk mı Yaşıyor?

4 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Sosyal medyanın en ünlü fenomenleri arasında yer alan Reynmen kullanıcı adını kullanan ünlü şarkıcı Esra Bilgiç ile aşk yaşadığı yönünde dedikodular ile gündem oldu. 

Esra Bilgiç’in gelecek günlerde çekimlerine başlanacak “Atatürk” dizisinde rol alması bekleniyor. Aras Bulut İynemli ve Emma Watson’unda yer alacağı dizi de rol alarak ününü arttırması beklenen ünlü güzelin ünlü fenomen Reynmen ile aşk yaşadığı düşünülüyor.

Geçtiğimiz günlerde bir konserde birlikte sarmaş dolaş pozlar veren ünlü oyuncunun bu konuda herhangi bir açıklaması bulunmuyor. İkilinin ünlü DJ sanatçılarından birisi olan Mahmut Orhan’ı dinlemeye gittikleri aktarılıyor. O gecede Reynmen ile çok yakın oldukları gözlerden kaçmadığı konuşuluyor. 

Sarmaş Dolaş Aşk Dansları Yapıldı

DJ Mahmut Orhan’ın konserine birlikte mi gittikleri yoksa orada mı bir araya geldikleri bilinmiyor. Ama konser sırasında çalan şarkılarda çok yakın oldukları ve aşk dolu hallerini kimseden saklamadıkları söyleniyor.

Youtube videoları çekerek ünlü olan Yusuf Aktaş, daha sonra yaptığı şarkılar ile alanını değiştirmiş yoluna şarkıcı olarak devam etme kararı almıştı. Bu konuda önemli bir ilerleme yapan ismin yaşadığı ilişkiler ile gündem olmayı her zaman başardığı biliniyor.

Milyonlarca takipçisi olan ünlü fenomenin Esra Bilgiç ile aşk yaşıyor olabilmesi takipçilerini heyecanlandırdı. İki taraftan da şimdilik bu konuda herhangi bir paylaşım yapılmadığı biliniyor. Sizde bu aşkın gerçek olup olmadığını düşünüyor musunuz? 

Haberle ilişkili fenomenler:
  • Yusuf Aktaş
Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Enes Batur Uzun Süredir Video Paylaşımı Yapmıyor! Ünlü Fenomen Şu An Nerede?

Enes Batur, 2012 yılından bu tarafa Youtube ve diğer sosyal medya siteleri üzerinden içerik paylaşımı yapıyor. 1998 Ankara doğumlu olan Batur, 31 Ocak 2022 tarihinden bu…

4 Ay Önce
0 Yorum

Aleyna Tilki Direk Dansı Yaptı!

Sosyal medyada en çok eleştirilen aynı zamanda en çok ilgi çeken isimlerden birisi olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Çıkardığı şarkılar…

5 Ay Önce
0 Yorum

Fuat Avni Sanıklarına Verilen Cezalar Onandı

15 Temmuz darbe girişim sırasında Twitter hesabı üzerinden paylaşımlarla dikkat çeken Fuat Avni isimli hesabın kaynaklarına verilen cezalar onandı. Sosyal medya üzerinden çok derinden ve içeriden…

4 Ay Önce
0 Yorum
takipçi satın al