Biyografisi
Doğum          18 Temmuz 1992 (30 yaşında), Ankara 
İkamet          Kütahya, Türkiye 

 

Pqueen kimdir?

Büşra Pelin Baynazoğlu, sosyal platformlarda bilinen adıyla Pqueen, 18 Temmuz 1992 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. 2017 yılında Twitch üzerinden yayın hayatına başlayan Pqueen, doğallığıyla Twitch camiasının severek takip edilen yayıncılarından biridir. Yayınlarında genellikle takipçilerinin chat katılımıyla beraber izlediği Youtube içeriklerine reaksiyon veren ya da oyun oynayan Twitcher, neşeli kahkahaları ve sıcakkanlı sohbetiyle büyük bir izleyici kitlesine ulaşmıştır.

Pqueen - Mansur Yavaş canlı yayını

Senelerden beri Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın hayranı olduğunu her fırsatta dile getiren Pqueen, Twitch kitlesinin büyüklüğü sayesinde Mansur Yavaş'la beraber canlı yayında bir röportaj da yapmıştır. 300 binden fazla anlık izleyicisi sayısına ulaşan Pqueen - Mansur Yavaş canlı yayını, “Twitch tarihinde en çok izlenen canlı yayınlar” listesine de adını yazdırmıştır. Yayından toplanan 20 bin TL'nin üzerindeki gelir ise Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu “Yeşil Başkent” projesine hibe edilmilştir.

 

Pqueen - İfşa

Tarihe en büyük sanal kara para aklama skandallarından biri olarak geçen ve yapılan soruşturma kapsamında birçok yerli Twitch yayıncısının da tutuklandığı “Twitch bit skandalı”yla alakalı yorumlarda bulunan Pqueen, fikirlerini beyan ettiği için büyük bir tehditle karşı karşıya kaldı. Ünlü yayıncının açık ev adresi ve cep telefonu numarası, bu skandalın içinde bulunan bir çete tarafından ifşalandı. Bu ifşadan ve tarafına çete tarafından gelen tehditlerden hiçbir türlü korkup çekinmediğini söyleyen Pqueen, takipçi kitlesi tarafından büyük destek gördü. Pqueen'in özel bilgilerinin bu dolandırıcı çetenin eline nasıl geçtiği hakkında ise ortaya “2015 yılında sızan MERNİS dataları böyle insanların elinde” iddaları atıldı. 

Pqueen Sevgilisi

Diğer ünlü fenomenlerin aksine özel hayatıyla gündeme gelmek istemediğini her fırsatta vurgulayan, özel hayatından kareleri takipçileriyle çok nadir paylaşan Pqueen'in halihazırda bir ilişkisi olduğu biliniyor. 8 seneyi aşkın bir süredir Batuhan isimli biriyle sevgili olan ve bu sürenin bir bölümünde sevgilisiyle aynı evde yaşayan Pqueen ve Batuhan çifti henüz evli değiller. Buna rağmen son olarak Fırat Albayram - Ceyda Kasabalı çiftinin “Noluyo Ya” isimli Youtube kanalına konuk olan Pqueen, çok yakında bir evlilik düşündüklerini takipçileriyle paylaştı.

 

 

 

Bu fenomeni paylaş:
Bu Fenomeni Oyla:
  • Beğenme
    0
valorant vp satın al