Polis Akademisi Film Oyuncuları ve Konusu

11 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Polis Akademisi film oyuncuları ve konusu incelenecek olduğu zaman birçok farklı detay ön planda yerini almaya devam ediyor. Film genel olarak incelenecek olduğu zaman yönetmen koltuğunda Hugh Wilson gibi güçlü bir isim yer alıyor. ABD sınırlarında çekim aşamaları tamamlanan polis akademisi serisi için çekilen ilk film olarak da yerini alıyor. 

Polis Akademisi film yapımcı koltuğunda The Ladd Company yer alırken 23 Mart 1987 tarihinde ilk olarak sevenlerinin karşısında yer aldı. Polis Akademisi film serisi içerisinde toplam 6 film yer aldı ve her biri ile herkesi kendilerine hayran bıraktılar. Rotten Tomatoes sınırlarında yapılan 29 farklı incelemeye bakılacak olduğu zaman %55 oranında onay notu aldı. Polis Akademisi film serisi o zamandan bu yana kadar kısa sürede kült kazanmayı başaran yapımlardan birisi oldu. 

Polis Akademisi Film Oyuncu Kadrosu

Polis Akademisi film oyuncu kadrosu incelenecek olduğu zaman karakterleri ile her biri dikkatleri çekmeye devam ediyor. Birçok güçlü oyuncunun yer almasından ötürü de herkes ilk sırada dikkatleri çekmeye başladı. Polis Akademisi film oyuncu kadrosu incelenecek olduğu zaman;

 1. Steve Guttenberg - Polis öğrencisi Carey Mahoney
 2. Kim Cattrall - Polis öğrencisi Karen Thompson
 3. G.W. Bailey - Teğmen Thaddeus Harris
 4. Bubba Smith - Polis öğrencisi Moses Hightower
 5. Donovan Scott - Polis öğrencisi Leslie Barbara
 6. George Gaynes - Komutan Eric Lassard
 7. Michael Winslow - Polis öğrencisi Larvell Jones
 8. Andrew Rubin - Polis öğrencisi George Martin
 9. David Graf - Polis öğrencisi Eugene Tackleberry
 10. Leslie Easterbrook - Çavuş Debbie Callahan
 11. Bruce Mahler - Polis öğrencisi Douglas Fackler
 12. Ted Ross - Yüzbaşı Reed
 13. Scott Thomson - Polis öğrencisi Chad Copeland
 14. Brant von Hoffman - Polis öğrencisi Kyle Blankes
 15. Marion Ramsey - Polis öğrencisi Laverne Hooks
 16. Ed O'Neill - Supply Clerk gibi birçok farklı güçlü isim ön planda yerini almaya da devam ediyor. 

Polis Akademisi Film Konusu

Polis Akademisi Film konusu incelenecek olduğu zaman her bir serisi ile adeta herkesi kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. Bu kadar farklı yapım genel olarak incelenecek olduğu zaman her bir detayı ile öne çıkmaya devam ediyor. 

Kentin valisi Polis Akademileri üzerinde artık her ne olursa olsun ırk, cinsiyet, boy, kilo ile eğitim ayrımları olmadan polis olma düşüncesinde olan herkese açık bir şekilde beyan eder. Bunun ardından da her biri farklı farklı olan ortamlardan gelen, biri birilerinden ilginç konumlarda yer alan ve farklı kişilikleri bulunan insanlar polis akademisi üzerinde seçmelere katılacak şekilde akademi kampüsüne giriş yaparlar. Polis adayları da artış yaşanan durumlardan son derece memnun konumda yer alırlar. Fakat onların eğitilmesi ile ilgili olan üstler, bu acemi konumda yer alan çaylakları nasıl yola getirebileceklerini de kara kara düşünmeye başlarlar. 

Öğrencilerin tamamı eğitimlerini tamamladıktan sonra iyi bir polis olarak emniyet teşkilatında yer almak için kararlı konumdadır. Fakat bazılarının buraya gelmelerinde çok farklı nedenleri vardır. Ya akademide yer alacaklar ya da hapse gireceklerdir.

Her bir serisi farklı farklı olan heyecanları içerisinde barındıran film gören herkesi en baştan en sona kadar kendisine hayran bırakmaya da devam ediyor. Bu yüzden de çok farklı detaylar ilk sıralarda yerini almaya da devam ediyor.

 

 

 

 

 

Yorum Yapın
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Uzay Filmleri

Uzay konusu her zaman için pek çoğumuzun ilgisini çekmiştir. İçinde barındırdığı gizemler, boşluk hissi, gök cisimleri, gezegenler, uzayda yaşam var mı yok mu soruları, uzay araçları,…

2 Yıl Önce
0 Yorum

Tarihi Diziler

Tarihi olaylara ve tarihi kişilere merakınız varsa tarihi diziler Türk tam size göre. Hem zamanda yolculuk hem hiç tanımadığınız kişiler hem de günümüze gelene kadar yeryüzünde…

2 Yıl Önce
0 Yorum

En İyi Eski Türk Dizileri

En İyi Eski Türk Dizileri, televizyonda yayınlandıkları anda insanları ekrana kitleyen televizyon yapımlarıdır. Türk yapımı olan diziler, hala insanlar tarafından tekrar tekrar izlenen dizilerdir. Senaryoları ve…

1 Yıl Önce
0 Yorum
valorant vp satın al