PintiPanda Hakkında Ekşi Sözlükte Yazılanlara Kızdı!

8 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Yayın dünyasının en çok tanınan isimlerinden birisi olan PintiPanda kullanıcı adına sahip Tuna Akşen, bu sefer yaptığı yayınla değil, Ekşi Sözlük hakkında söyledikleriyle gündeme oturdu. Twitch üzerinden yayın hayatına başlayan, daha sonra Facebook ile anlaşma yapan yayıncı son olarak Youtube üzerinden binlerce kişinin aynı anda izlediği yayınlar yapmaya devam ediyor. 

Ekşi Sözlükte kendi ismi altında yazılan yorumları okuyan yayıncı, bu yorumlardan bazılarının resmini alarak Twitter hesabı üzerinden paylaşımlar yaptı. Bir tane yorumda uykudan kalmış ve izleyiciyle dalga geçiyor şeklinde yapılan açıklamaya “yoo uykudan da kalkmadım, kimseyi de aşağılamadım” şeklinde bir cevap verdi. Ayrıca bu yorumu yazan insan için “ sen salaksın… ya da art niyetlisin… umarım ilkidir.” Yazması da dikkat çekti. 

Ekşi Sözlük Hakkında +18 Video Hazırlamayı Planlıyorum! 

PintiPanda bir başka yorumda oynadığı “Erzurum” isimli oyun hakkında yaptığı yorum sebebiyle eleştirilmesine kızdı. Bu yarımda “tuna bey erzurumu zamanında çok sevmiştiniz isterseniz bir de bolu’ya bakın. Sırf yerli ve milli diye desteklemeyi seviyorsanız sonuçta değil mi?” yorumun da sinirli bir şekilde cevap verdi. 

Söylediklerimi dinlemeyen, yayınlarımı izlemeyen bir kullanıcı olduğun çok belli dedi. Yorumunun devamında “Aynen kardeşim yerli ve milli.. hadi sktir git” şeklinde çok agresif bir paylaşım yaptı. Bu yorumların altında birçok kişiden destek aldığı görüldü. Ekşi sözlük artık bir bataklık olarak görüldüğünü ve artık orada ki yorumları okumasının mantıksız olacağı destekçileri tarafından ona söylendi.

Tuna “PintiPanda” Akşen, bu konuyla ilgili son paylaşımında bir ara üşenmezsem Ekşi Sözlük platformuyla ilgili bir video yapacağını paylaştı. Bu videonun +18 olacağını, küfredeceğini ve bu sayede rahatlamayı kendisinin de hak ettiğini söyledi. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Ünlü Fenomen Niece Waidhofer’in Neden İntihar Ettiği Merak Ediliyor!

En ünlü İnstagram fenomenlerinden birisi olan Niece Waidhofer, geçtiğimiz günlerde yaklaşık 4 milyon takipçisinin bulunduğu hesabında ki birçok içeriği kaldırması dikkat çekmişti. Bu hareketinden çok kısa…

9 Ay Önce
0 Yorum

Merve Yalçın’dan Göğüs Dekolteli Paylaşım!

TikTok ünlülerinden birisi olan Merve Yalçın, yaptığı paylaşımlarla her zaman öne çıkmayı başarıyor. En son yaptığı paylaşım ile tekrar dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Her zaman çok…

8 Ay Önce
0 Yorum

Jahrein, Cemaat Lideri Hakkında Konuşmaya Devam Ediyor!

İsmailağa Cemaati Lideri, Mahmut Ustaosmanoğlu geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetmiş ve kalabalık bir grup tarafından defnedilmişti. Birçok kişi tarikatın ne kadar büyük olduğunu konuşurken, sosyal medya fenomeni…

9 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al