Otizmle Mücadele Eden Baba Tiktok Fenomeni Oldu

8 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

İstanbul, Bağçılar’da yaşayan Fatih Çoşkun isimli TikTok fenomeni ilginç ve özel bir konuyla sosyal medya fenomeni oldu. 7 ay önce açtığı hesabında otizme farkındalık yaratmak için paylaşımlar yapan Çoşkun, bu kadar kısa bir süre içerisinde 215 bin takipçi sayısına ulaşmayı başardı. 

Paylaşımları milyonlarca kez izlenen Fatih Çoşkun, otizmli olan oğluyla birlikte yaptığı paylaşımlar ile hem farkındalık oluşturmak hem de insanların dikkatini bu konuya çekmek için paylaşımlarına evam ediyor. 

Birçok kişinin yaşlı başlı adamsın, bu platformda ne işin var yönünde tepki gösterdiğini söyleyen fenomen, bu platforma derdi ve sıkıntısı olan insanlar başvuruyor. Yaşla ilgisi olan bir nokta değil dedi.

Otizm Konusunda Farkındalık Oluşturdu

56 yaşında olan Fatih Çoşkun, oğlu ile birlikte açmış olduğu fatihkadirbabaoğul2534 isimli hesapta paylaşımlar yapmaya başladı. Yaptığı paylaşımlar sadece ülkemizde değil hem Avrupa’da hem Asya’da ciddi takipçi kazanmasını sağladı. 

Fenomen baba konuyla ilgili açıklamalar yaptı. Oğlu, Abdülkadir’in 3,5 yaşındayken otizm olduğunu öğrendiklerini ve o andan itibaren hayatlarını çocuklarına endekslediklerini aktardı. Aile olarak bir sosyal hayatlarının olmadığını, onu mutlu etmek için çalıştıklarını ve sürekli eğitim aldıklarını aktardı.

29 yıldır otizmli oğluna baktığını ve bu konuyla ilgili olarak sürekli eğitim aldığını aktardı. Son olarak Bağçılar Belediyesi tarafından başlatılan duyu bütünlemesi kursuna gittiklerini aktardı. Videoları arasında en ilgi çekenin 13 saniyelik öfke nöbeti olduğunu, bu konuyla ilgili olarak insanları bilgilendirmek için elimden geleni yaptığını da aktardı. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Ezgi Fındık Leopar Desenli Mayosuna “Porno” Mesajı Atan Takipçisini İfşaladı!

Sosyal medyanın en ilgi çekici fenomenlerinden ve influencerlarından birisi olan Ezgi Fındık, paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Güzel isim giydiği kıyafetler ve paylaşımlarıyla 1 milyona yakın İnstagram takipçisi…

9 Ay Önce
0 Yorum

Merve Yalçın’dan Göğüs Dekolteli Paylaşım!

TikTok ünlülerinden birisi olan Merve Yalçın, yaptığı paylaşımlarla her zaman öne çıkmayı başarıyor. En son yaptığı paylaşım ile tekrar dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Her zaman çok…

8 Ay Önce
0 Yorum

Dansıyla Fenomen Olan Temizlik İşçisi Kıraç Sahnesinde

Sosyal medyada ilgi uyandıran videolardan birisi temizlik işçisinin işini yaparken aynı zamanda müzik dinleyerek dans etmesi oldu. Birçok sanatçı ve birçok kişi temizlik işçisinin bu görüntüsüne…

7 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al