Onur Tuna Kimdir?

5 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Onur Tuna kimdir sorusu özellikle FOX TV ekranlarında önce mucize doktor ardından da mahkum dizileri ile ön plana çıkan yapımları ile dikkatleri çeken bir soru haline geldi. Son zamanlarda mahkum dizisinde gösterdiği üstün oyunculuk başarısının yanı sıra çıkardığı her bir şarkı ile genç kızların hayali olarak ilk sıralarda yer almaktadır. Savcı Fırat Bulut rolü ile adeta rolünü yaşar gibi ekranlara gelen Onur Tuna birçok özelliği ile araştırılan birisi haline geldi. Herkes hayranları tarafından Onur Tuna kimdir, kaç yaşında, nereli, sevgilisi var mı, sevgilisi kim, nerede yaşıyor, ne mezunu, burcu ne, boyu kaç, estetik var mı? Gibi soruları araştırmaktadır. 

Sizler için belirli aralıklar ile sayfamızda ünlülerin hayatlarını bir araya getiriyoruz. Bu yazımızda da herkesin gönlünde yer edinen Onur Tuna hakkında farklı bilgiler derledik. Özel hayatından kariyer hayatına kadar birçok farklı noktaya değinmeyi başarmaktadır. Peki, Onur Tuna kimdir, kaç yaşında, nereli, sevgilisi var mı, sevgilisi kim, nerede yaşıyor, ne mezunu, burcu ne, boyu kaç, estetik var mı?

Onur Tuna Kimdir

Onur Tuna Hayatı

Onur Tuna hayatı ile de en çok araştırılan isim haline gelmeyi başarmıştır. Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu olarak ön plana çıkan Onur Tuna; 2 Temmuz 1985 yılı içerisinde Çanakkale sınırlarında dünyaya gelmiştir. 1,95 boyunda olan başarılı ve yakışıklı oyuncu lise hayatına Bursa sınırlarında devam etmiştir. Eğitim hayatı devam ederken Robert Bosch sınırlarında basketbol ilk sırada olacak şekilde voleybol, masa tenisi ve futbol oynamaya devam etmiştir.

Üniversite eğitim hayatını Dokuz Eylül Üniversitesi iktisat fakültesinde tamamlaması ardından Ege üniversitesi devlet Türk musikisi konservatuarında sanat müziği ses eğitimleri almıştır.

Altı yaşında İbiş karakteri ile ilk olarak oyunculuk kariyer hayatına adım atmış ardından da tiyatro oyunları ile ekranlarda olmuştur. Üniversite hayatı devam ederken bir yandan da tiyatro eğitimine devam etmiş ve oyunlarda yer almıştır. İzmir sınırlarında Müjdat Gezen sanat merkezine giderek üç yıl boyunca oyunculuk  eğitimleri almıştır. Neşe Erberk Ajans içerisinde de 4 yıl model olarak yer almıştır.

Onur Tuna Dizi ve Filmleri

Onur Tuna dizi ve filmleri incelenecek olduğu zaman birçok yapım ön sıralarda yer almıştır. Bunlar;

 1. 2014      Bi Küçük Eylül Meselesi  Atıl[23]
 2. 2020      Ağır Romantik    Kerem Babayiğit
 3. 2021      Benden Ne Olur               Soner Güler
 4. 2011-2012          Hayat Devam Ediyor       Siraç Bakırcı
 5. 2013      Huzur Sokağı[24]             Ali Taner Atahan
 6. 2014-2016          Filinta    Filinta Mustafa
 7. 2016-2017          Cesur Yürek        Ömer Korkmaz
 8. 2018-2019          Yasak Elma         Alihan Taşdemir
 9. 2019-2021          Mucize Doktor  Ferman Eryiğit
 10. 2021-    Mahkum              Savcı Fırat Bulut
 11. 2015      "Subaru ile Sıradışı Hedeflere"    Reklam olarak da yer alması bilinir. 

 

 

Yorum Yapın
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Ezgi Fındık Leopar Desenli Mayosuna “Porno” Mesajı Atan Takipçisini İfşaladı!

Sosyal medyanın en ilgi çekici fenomenlerinden ve influencerlarından birisi olan Ezgi Fındık, paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Güzel isim giydiği kıyafetler ve paylaşımlarıyla 1 milyona yakın İnstagram takipçisi…

9 Ay Önce
0 Yorum

Fotoğraflarını Satarak Futbol Kulübü Satın Alacak!

Sosyal medyada son dönemin en ilgi çekici fenomenlerinden birisi olan Daniella Chavez, yaptığı açıklamayla gündeme geldi. Yetişkin insanlar için video ve fotoğraf çekerek paylaşan güzel fenomen…

8 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al