Ontology (ONT)

1 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Ontology (ONT) Yatırım dünyasının yavaş yavaş kripto dünyasına kaymaya başlaması ile birlikte birçok farklı coin piyasaya sürülmüştür. Son dönemde popüler coinler arasında ONT coin de son derece aktif yatırım araçlarından biridir. Grafik ve analizlerine bakıldığında Ontology (ONT) birçok yatırımcının ilgisini çekmeye başladı denilebilir. ONT Coin, blockhain teknolojisine sahip olan coinlerden biridir. NEP- 5 tabanlı olan bu coin ilk defa 2017 senesinde ortaya çıkmıştır. Çinlilerin Etherium’u olarak bilinmektedir ve Asya kıtasında çok yatırım yapılan coinlerin başında geliyor. Bu kripto paranın CEO’su Jun Li isimli bir girişimcidir. Jun Li dışında bu paranın yaratılmasında ki önemli isimler Hangfei ve Eriz Zhang’dır. ONT diğer kripto para türlerine göre önemli farklılıkları olan bir coindir. Blockhain ağı ile birlikte korunması güvenli olduğunu gösteren en önemli konulardan biridir. 

Aynı zamanda Ontology şirketi de coini ciddi bir korumaya almıştır. Çok güçlü projelerinin olması ve sınırlı bir arzının bulunması Ontology hakkında ciddi avantajlar doğurmaktadır. Günümüzde en fazla hacme sahip kriptolar arasında yer almaktadır. Yaklaşık olarak piyasada 1 milyar adet ONT piyasada dolaşımdadır.   Toplamın yalnızca %80’i şuan piyasada işlem görmektedir. Herhangi bir merkeziyetinin bulunmaması ve siber saldırılara karşı da son derece dirençli bir kripto para olması Ontology için son derece yüksek bir avantaj yaratmaktadır. 

Günümüzde en çok rağbet gören coinlerden biridir. Hızlı bir şekilde alım satım işlemi yapılabilmektedir. Coinin CEO’ları özellikle veri gizliliğine büyük bir önem vermektedir. Bu da ONT’un tercih edilebilirliğini artıran unsurlardan biridir. Bu da yatırım aracının son derece güvenilir olduğunu göstermektedir. Bu coinin kuruluş amacı ise güvenlik risklerini en aza indirmektir. Çinli bir şirket olan Onchain tarafından geliştirilmiştir. 

Ontology Yorumlar

Ontology yorumlar kişilerin bu kriptoya yatırım yapabilmesi için son derece önemlidir. Merkeziyetsiz bir yatırım aracı olması ve siber saldırılara karşı dirençli olması yatırımcılar açısından son derece cazip olan özellikleri arasında yer almaktadır. ONT alabilmek için birçok farklı kripto para borsası platformu kullanılabilmektedir. Bu coin hakkında yapılan yorumlara bakıldığında birçok yatırımcı uzun vade yatırım yapmayı planlamaktadır. Özellikle 2021 sonrasında daha da değer kazanacağı düşünülen ONT, birçok ülkede çeşitli şekillerde kullanılabilmektedir. 

Birçok kripto yorumcusuna göre ONT son derece popüler bir coindir. Dünya genelinde her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Güvenli alışveriş imkânı sunması ve kolay kolay saldırıların hedefi olmaması avantajları arasında yer almaktadır. ONT yatırımcıları özellikle uzun vadede yatırım yaparak ciddi bir yükseliş beklemektedir. 

Bu coin ilk olarak ortaya çıktığında yüzde olarak farklı gruplar arasında paylaştırılmıştır. ONT tokenlerinin %15 kadarı kurucu ekibe ayrılmıştır. %10 kadar da NEO kuruluna ayrılmıştır. Geri kalan %28 kurumsal ortaklara ayrılırken %10’u da teknik topluluk için ayrılmıştır. Bunun yanında %25 kadarı ise kendi sistemini geliştirmesi için kullanıma sunulmuştur. 

Ontology Grafik İzlenimleri

Ontology grafik izlenimleri takipçilerin merak ettiği konular arasındadır. Yükselişler ve düşüşler üzerinden yapılan analizlere dayanarak kişiler alım satım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Birçok ülkede ilgi gören ONT grafiklerde ciddi düşüşler ve yükselişler yaşamıştır. Ancak düşüş dönemleri tüm coinlerle aynı dönemdedir. Son dönemde düşüş izlenen ONT için ilerleyen süreçte yükselme belirtileri de görünmektedir. Bir süredir kripto sisteminde genel olarak düşüş olması da yatırımcıların ONT konusunda ki beklentilerini kaybetmemesini sağlamaktadır.

Merkeziyetsiz coinlerden biri olan ONT yatırımcı sayısı bakımından iyi sayılabilecek bir durumdadır. Büyük bir kısmının da dolaşımda olması yatırımcıların memnun olduğu durumlardandır. Bir süre sonrada birçok yatırımcı yükselme beklentisi içerisindedir. Ancak birkaç yıllık süreçte dalgalı bir yükseliş beklenmektedir. 

Ontology Analiz

Ontology analiz tablolarına bakıldığında son derece olumlu coinlerden biri olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Günümüzde coin birçok kripto para borsası platformunda listelenmiş durumdadır. USD, TRY, ETH, BNB, BUSD, BTC ile satın alınabilmektedir. Şuanda hisse fiyatı çok yüksek olmadığından yüksek miktar yatırımla fazla hisse alabilmek mümkündür. Ancak yılsonuna kadar bu hisse fiyatlarının beklenenden daha da yükseleceği düşünülmektedir. 

ONT yatırımcıları açısından en çok merak edilen konu ise düşüşlerin ne zaman sona ereceği konusudur. BTC gibi temel kripto para birimlerinde yaşanan düşüşlerin son bulması ONT coininin de düşmesinin önüne geçecektir. Ancak bir süre daha BTC’de ciddi dalgalanmalar beklenmektedir. Direnç noktaları kırıldığında hem BTC gibi temel kripto paralar hem de alt coinlerde ciddi yükselişler beklenmektedir. 

Yatırımcılar açısından son derece önemli bir yerde olan ONT yılsonuna kadar yatırımcının beklediği noktaya gelecek izlenimini vermektedir. Ancak bu durum hem hacmin artış göstermesine hem genel düşüşe neden olan sorunların ortadan kalkmasına bağlı bir durumdur. Günümüzde yalnızca ONT yatırımcısı değil kriptoya genel olarak yatırım yapan herkes devam eden düşüş sürecinin son bulmasını beklemektedir. Önümüzde ki günlerde bir süre daha ONT ve diğer tüm kripto paralarda dalgalanmaların süreceği üzerinde durulmaktadır.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Dexchain Coin (DXC)

Dexchain Coin (DXC) dijital ortamlarda üretilebilen sanal paralar arasında alt coin kategorisinde yer alan Dexchain Coin (DXC) de bulunmaktadır. DXC, hızlı bir altyapıya sahip olan ve…

1 Ay Önce
0 Yorum

TRON COİN

TRON COİN TRX olarak bilinen Tron Coin Singapur çıkışlı bir sanal para birimidir. Merkeziyetsiz yapıda olan bu sanal para birimi Justin Sun tarafından piyasaya sürülmüştür. Tron…

1 Ay Önce
0 Yorum

KuCoin Token (KCS)

KuCoin Token (KCS) Kripto para borsaları arasında yer alan isimlerden biri de KuCoin’dir. Global yapıya sahip olması nedeni ile yatırımcıların ilgisini çeken bu borsada çeşitli coinlerin…

1 Ay Önce
0 Yorum