Okan Boyar Üçüncü Şarkısına Hazırlanıyor

4 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Sosyal medya fenomenlerinden bir tanesi olan Okay Boyar, bundan önce çıkardığı iki şarkısı ile takipçileri ile buluşmuştu. Arap Sabunu ve Dolma ismini verdiği şarkıları ile kitlelere ulaşan fenomen bu sefer üçüncü şarkısına hazırlandığını aktardı.

Ünlü isimlere yakınlığı ile dikkat çeken fenomen bundan önce yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Video içerikleri konusunda önemli aşamalar atlayan fenomen bu sayede insanları memnun edecek paylaşımları yapmayı başardı.

Şarkısının adını da açıklayan fenomen paylaşımlarını Youtube, İnstagram ve Tiktok üzerinden yapmaya devam ediyor. Sürekli olarak takipçi kitlesini arttıran ismin bunda güzel sesinin büyük bir etkisi olduğunu söylemekte fayda var.

Chuky’nin Gelini Yeni Şarkının Adı 

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan fenomen yeni şarkısının yakında geleceği hakkında duyuruyu paylaştı. Okay Boyar yaptığı paylaşımında Chuky’nin Gelini ismini verdiği şarkısının yakında hazır olacağını aktardı.

Yeni çalışmasının söz ve müziğinin Münevver Özsarmana tarafından yapıldığını, düzenleme ve arenje’nin se Cemal Yüktaşıyan tarafından yapıldığını aktardı. Bu konuda çalışmalarının devam ettiğini bu projeyle ilgili olarak ilginç bir haberinin olduğunu da aktardı. Yapılan açıklamada bu şarkı için sürpriz bir yatırımcı olduğunu da aktardı. Ancak bu konuda şimdilik bir paylaşım yapmayacağını da söyledi. 

Diğer şarkılarında olduğu gibi aynı isimlerle çalıştığı görülen fenomenin yine dikkat çekici bir şarkı ismi tercih ettiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Fenomen Serel Yereli’nin Göğüs Dekolteli Pozu Dikkat Çekti!

Sosyal dünyanın en cesur isimlerinden birisi olan Serel Yereli son paylaşımıyla yine gündem olmayı başardı. Genelde çekici pozlarını paylaşan fenomen bu sefer İnstagram hesabından göğüs dekolteli…

4 Ay Önce
0 Yorum

Aleyna Tilki Direk Dansı Yaptı!

Sosyal medyada en çok eleştirilen aynı zamanda en çok ilgi çeken isimlerden birisi olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Çıkardığı şarkılar…

5 Ay Önce
0 Yorum

Dan Bilzerian Evlendiğini Duyurdu!

Sosyal medyanın en ünlü isimlerinden birisi olan Dan Bilzerian her zaman yaptığı paylaşımlar ve yaptığı çapkınlıklar ile ünlenen bir isimdi. İnstagram hesabında 33 milyondan fazla takipçisi…

4 Ay Önce
0 Yorum
takipçi satın al