Okan Boyar Üçüncü Şarkısına Hazırlanıyor

12 Gün Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Sosyal medya fenomenlerinden bir tanesi olan Okay Boyar, bundan önce çıkardığı iki şarkısı ile takipçileri ile buluşmuştu. Arap Sabunu ve Dolma ismini verdiği şarkıları ile kitlelere ulaşan fenomen bu sefer üçüncü şarkısına hazırlandığını aktardı.

Ünlü isimlere yakınlığı ile dikkat çeken fenomen bundan önce yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Video içerikleri konusunda önemli aşamalar atlayan fenomen bu sayede insanları memnun edecek paylaşımları yapmayı başardı.

Şarkısının adını da açıklayan fenomen paylaşımlarını Youtube, İnstagram ve Tiktok üzerinden yapmaya devam ediyor. Sürekli olarak takipçi kitlesini arttıran ismin bunda güzel sesinin büyük bir etkisi olduğunu söylemekte fayda var.

Chuky’nin Gelini Yeni Şarkının Adı 

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan fenomen yeni şarkısının yakında geleceği hakkında duyuruyu paylaştı. Okay Boyar yaptığı paylaşımında Chuky’nin Gelini ismini verdiği şarkısının yakında hazır olacağını aktardı.

Yeni çalışmasının söz ve müziğinin Münevver Özsarmana tarafından yapıldığını, düzenleme ve arenje’nin se Cemal Yüktaşıyan tarafından yapıldığını aktardı. Bu konuda çalışmalarının devam ettiğini bu projeyle ilgili olarak ilginç bir haberinin olduğunu da aktardı. Yapılan açıklamada bu şarkı için sürpriz bir yatırımcı olduğunu da aktardı. Ancak bu konuda şimdilik bir paylaşım yapmayacağını da söyledi. 

Diğer şarkılarında olduğu gibi aynı isimlerle çalıştığı görülen fenomenin yine dikkat çekici bir şarkı ismi tercih ettiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Taha Durmaz Soru-Cevap Etkinliğinde Kafaları Karıştırdı!

Geçtiğimiz günlerde yaptırdığı estetik ile gündem olan ünlü fenomen Taha Durmaz, bu sefer İnstagram hesabı üzerinden yaptığı soru cevap etkinliği ile gündem olmayı başardı.Sosyal medya hesapları…

22 Gün Önce
0 Yorum

Fenomen Banu Parlak’ın Tuvaletli Paylaşımı Tartışma Yarattı

Fenomenler dikkat çekmek için farklı tarzda olaylara dahil olması ve paylaşımlar yapmasıyla öne çıkıyor. Ancak bunların arasında en ilgi çekici olan paylaşım Fenomen Banu Parlak’tan geldi.…

13 Saat Önce
0 Yorum

Hamilelik Fotoğraflarıyla Servet Kazanıyor!

Sosyal medya sürekli farklı birilerini yaptıkları ilginç hareketleriyle zengin etmeye devam ediyor. Danimarka’da yaşayan Fie Laursen bir sosyal medya fenomenidir. 200 bin İnstagram takipçisi olan 26…

20 Gün Önce
0 Yorum