O Ses Türkiye’de Parladı, TikTok’da Ünlü Oldu!

2 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

TV8’de yayınlanan ve her yıl reyting rekorları kıran O Ses Türkiye yarışmasında ünlenen bazı isimler kendilerini sosyal medya üzerinde kullanmaya devam ediyor. Doğan Cem, isimli yarışmacı, TikTok hesabı üzerinden başlattığı akım ile kısa bir sürede 6 milyona yakın izlenme sayısına ulaşmayı başardı. 

Başlattığı akım o kadar ünlü oldu ki birçok ünlü sima da bu akıma dahil oldu. Akıma dahil olanlar arasında Sertab Erener gibi birçok sanatçının da yer alması dikkat çekti. 

Şan eğitmeni ve aynı zamanda müzisyen olan Doğan Cem, adını TikTok üzerinden duyurmaya devam ediyor. Burada doğru ses teknikleri, seslerin nasıl kullanılacağı gibi detayları paylaşıyor. Tabi bu içerikler beraberinde eğlenceli anları da getiriyor. 

Sertap Erener Şarkısıyla Challence Başlattı

Doğan Cem, son videolarından birisinde hesabı üzerinden Sertap Erener’e ait olan “Olsun” şarkısını cover yaparak söyledi. Bununla beraber bir de challence başlattı. Bu başlattığı video kısa sürede milyonlarca izlenme sayısına ulaştı. 

Yaptığı bu çağrıya şarkının sahibi olan Sertap Erener’de genç sanatçıyı kırmayarak cevap verdi. Aynı zamanda Erener, Doğan Cem’e yeni yapacağı konserine davet etti. Erener, 27 Temmuz tarihinde 5 adet içerik üreticisi ile birlikte Harbiye Açıkhava’da özel bir konser vermeye hazırlanıyor. 

Tabi bu güzel challence bir anda Tiktok’un en önemli olaylarından birisi olmayı başardı. Birçok kişi kendi versiyonunu yükleyerek bu eğlenceli yarışmaya dahil olmaya çalıştı. 

TikTok hesabında şimdilik 167 bin takipçisi bulunan şarkıcının bu performans ile yakında daha çok takipçiye ulaşması da kaçınılmaz gibi duruyor. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

PintiPanda Hakkında Ekşi Sözlükte Yazılanlara Kızdı!

Yayın dünyasının en çok tanınan isimlerinden birisi olan PintiPanda kullanıcı adına sahip Tuna Akşen, bu sefer yaptığı yayınla değil, Ekşi Sözlük hakkında söyledikleriyle gündeme oturdu. Twitch…

2 Ay Önce
0 Yorum

Dan Bilzerian Evlendiğini Duyurdu!

Sosyal medyanın en ünlü isimlerinden birisi olan Dan Bilzerian her zaman yaptığı paylaşımlar ve yaptığı çapkınlıklar ile ünlenen bir isimdi. İnstagram hesabında 33 milyondan fazla takipçisi…

2 Ay Önce
0 Yorum

Ünlü Yayıncı Levent Balım’ın Hapis Cezası Onandı

Twitch üzerinden yayın yaparak ünlenen Levent Balım, geçtiğimiz günlerde bir dosyadan dolayı hapis cezası aldığı biliniyordu. Ancak bu cezaya itiraz edildiği ve büyük ihtimal ile geri…

2 Ay Önce
0 Yorum