Mutfağınızda Yeniliğin Tek Adresi

5 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Mutfağınızda Yeniliğin Tek Adresi , yazımız ile sizde mutfaklarınızda istediğiniz şıklığı yakalayabileceksiniz. Modern dekorasyonların artan popülerliği ile evlerde değiştirilen zevklerde artmış bulunmaktadır. Temel dekorasyon renklerinde vazgeçilerek daha canlı ve özgür renkler evlerde yerini almaya başlamıştır. Renk kartelası genişletilen dekorasyon fikirleri de artık karar vermek oldukça kolay. İstediğiniz her rengi bulabilirsiniz.

Mutfağınızda Yeniliğin Tek Adresi

Renk değişikliklerinden etkilenen bir diğer dekorasyon ürünü tezgahlardır. İstediğiniz renklerde mutfak tezgahlarına sahip olabilirsiniz. Siz sadece karar verin. Siyah tezgahlardan sarı renklere kadar birçok ürünü bulmak mümkün. Dikkat edilmesi gereken bazı kurallar da vardır. Tezgahlarınızın renklerine karar verirken mutfak dolaplarınızı unutmamanız gerekmektedir. Mutfak dolapları kullanıldıkları alan itibariyle oldukça geniş ve büyüktür.

Seçeceğiniz renkler birbiri ile uyumlu olması gerekmektedir. Uyumlu olup olmadığını denemek için istediğiniz renklerde kumaşlar bularak tezgah ve dolaplarınızın üstüne yerleştirebilirsiniz.Böylelikle seçimi yapmadan önce dolaplarınız ve tezgahlarınızla uyumluluğunu rahatça denetleyebilirsiniz. 

Mutfağınızda Yeniliğin Tek Adresi

Cam mozaiklerde son zamanların trendleri arasına ismini yazdırmıştır. Tamamlayıcı fayanslar olarak bilinen cam mozaikler , ocak üstü ve mutfak üstünde kullanılır. Mutfak alanları kirlenmeye en müsait alanlar oldukları için temizlik açısından da dayanıklı yapılar seçilmesi önemlidir. Genellikle bu malzemeler mozaik yapılardır. Önceden seramik mozaikler kullanılırdı. Şimdilerde ise yerini çeşitli yapılara bıraktı.

Cam mozaiklerin diğer mozaiklerden farkı

Cam mozaiklerin diğer mozaiklerden farkı, öncelikle cam olduğu için en sağlıklı malzeme türündedir. Aynı zamanda zarifliği ve görselliği ile de kendini ortaya koymaktadır. Cam mozaikler, seramik mozaiklere göre temizlik açısından oldukça kolay ve kullanışlıdır. Su ve bez lekesi bırakmaz.Cam mozaikleri de dilerseniz  çubuk mozaik ya da dikdörtgen veya kare olarak tercih edebilirsiniz. 

Mutfağınızda Yeniliğin Tek Adresi

Modern Yağlık ve Sirkelik Modelleri

Küçük değişikliklerden büyük sonuçlar almaya ne dersiniz? Evlerde değiştirilen ufak eşyalar büyük sonuçlar doğurabilir. Yapacağınız dekorasyonlarda farklı ve yeni tarzlar kullanmanız mutfağınızın havasını değiştirecektir. Misafirlerinizi şaşıracağınız evleri artık bu bilgilerle düzenleyebilir ve yeniden oluşturabilirsiniz.

Mutfaklarda kullanılacak malzemeler özenle ve dikkatli seçilmelidir. Kullanışlı ve fonksiyonel olması birinci kuralınız olmalıdır. Kullandığınız ürünlerin mutfak dekorasyonunuza uyumluluğunu ölçerek ilk işe başlayabilirsiniz. Renkli bir tezgah modeliniz var ise sabit duracak ürünlerinizde veya dekorlarında bu gibi değişiklikler yapabilirsiniz. Renk uyumuna dikkat ederseniz yapısını ne olursa olsun daha iyi görünecektir. Renklerin etkili ve güçlü özelliklerini unutmayın.

Mutfakta genellikle olan hem de şıklık katan ürünlerden bir tanesi de yağlık ve sirkeliktir. Farklı tasarımlara ait ürünleri bulabilirsiniz.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Beyaz Kıyafet ve Aksesuarlar Nasıl Kombinlenir?

Beyaz Kıyafet ve Aksesuarlar Nasıl Kombinlenir? Sıcak yaz aylarında beyaz kıyafetler harika bir şıklık katmaktadır. Ama son yıllarda sadece yaz ayları değil dört mevsim de beyaz…

8 Ay Önce
0 Yorum

Gerçek Gümüş Nasıl Anlaşılır?

Günümüzde en çok kullanılan ürünlerin büyük bir kısmı gümüşten yapılıyor. Gümüş ürünlerini tercih edenler gümüşlerle ilgili birçok araştırma yapabiliyor. Gümüş ürünlerinin gerçekliğini kontrol etmek isteyenler hangi…

5 Ay Önce
0 Yorum

Sağlıklı Saçlar İçin 8 Harika İpucu!

Saç bakımları, sağlıklı görünüme sahip saçlar için kaçınılmaz bir rutindir. Hangi saç tipine sahip olunursa olsun her saç, güzel ve canlı görünümünü koruyabilmek için bakıma ihtiyaç…

5 Ay Önce
0 Yorum
takipçi satın al