Mina Ceran Ünlü Futbolcu Sosa ile Aşk mı Yaşıyor!

2 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

İnstagram fenomeni Mine Ceran geçtiğimiz günlerde magazin dünyasına bomba gibi düşen bir haberle gündeme geldi. Fenerbahçeli futbolcu Jose Sosa, bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde iki çocuk sahibi olduğu eşiyle boşanma kararı almıştı.

Türkiye’de uzun süredir bulunan ünlü futbolcu süre zarfında birçok çapkınlık haberinde yer almıştı. Tabi bunların hiçbiri net olarak ispatlanmasa da boşandıktan sonra daha çok uzun zaman geçmeden genç fenomen Mina Ceran ile haberi gündeme düştü.

Mine Ceran’dan Sosa Açıklaması Geldi!

Sosa, eşinden ayrıldıktan sonra Melisa Döngel ile flört ettiği haberi ortaya çıkmıştı. Bunun üzerinden çok kısa bir süre sosyal medya fenomeni olan Mina Ceran ile ilgili haberleri ortaya çıktı. 

Bu iddia ikilinin aynı dönemde İbiza adasında tatil yaptığı için ortaya atılmıştı. Arjantinli yıldız oyuncudan bu konuyla ilgili bir açıklama gelmezken fenomen Ceran bu konuyla ilgili açıklama yapma gereği duydu. Sadece arkadaş olduklarını ve bunun dışında herhangi bir bağlarının olmadığını açıkladı. 

Sosyal medyada daha önce Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu olan Mahmut’la da aşk iddiaları ortaya çıkan ünlü güzel bu seferde ünlü bir isimle gündeme geldi. 

İnstagram hesabında 304 bin takipçisi bulunan attığı fotoğraflar ve hikayeler ile her zaman yeni takipçiler kazanmaya devam eden Mina Ceran, bu sefer başka bir aşk olayı ile gündeme oturmayı başardı. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

İnstagram Fenomeni Merve Taşkın Verdiği Pozlarla Dikkat Çekti!

İnstagram’da 574 bin takipçisi bulunan ve geçtiğimiz günlerde bakirelik konusuyla ilgili açıklamalarda bulunan Merve Taşkın bu sefer başka bir hareketiyle gündeme gelmeyi başardı. Sosyal medya sitelerini aktif…

22 Gün Önce
0 Yorum

Sibil Çetinkaya Yeşil Kıyafetiyle Sosyal Medya’da Gündem Oldu!

Fenomen Sibil Çetinkaya her zaman giydiği kıyafetler ve paylaşımları ile gündem olmayı başarıyor. Son paylaşımlarından bir tanesinde yeşil bir kıyafet giymiş ve bunu sosyal medya hesabından…

22 Gün Önce
0 Yorum

TikTok Fenomeni Khaby Lame Müslüman Olduğunu Açıkladı

TikTok dünyasının geçtiğimiz günlerde en çok takip edilen fenomeni olan Khaby Lame, yaptığı açıklama ile dikkat çekti. Sosyal medya da paylaştığı videolar ile insanların zorladıkları durumların…

22 Gün Önce
0 Yorum