Lüks Banyolar

1 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Lüks Banyolar , evlerde uygun bütçeler ile dizayn edebileceğiniz dekorasyonlardır. Modern zaman ile banyo dekorasyonları hakkında değişen fikirler çok olmuştur. Zamanın da değişmesi ile aksesuar seçimlerinde de farklılıklar olmaya başlamıştır. Bu çeşitlilik sayesinde artık herkes evlerinde istediği parçayı bulmada kolaylık yaşıyor. Aynı zamanda içine sinen parçalar olmuş oluyor. Lüks banyoların en öne çıkan özelliklerden biri de cesaretli renkler seçmektir. Sıradan olmamaya yeni örnekler incelemeyi unutmayın.

Lüks Banyolar

Dekorasyon Örnekleri 

Banyonuzun  seramiklerini siyah yapabilirsiniz. Siyah fayans seçimi ile banyolarınıza doğru ışıklandırma ile asillik getirebilirsiniz. 

Banyonuzda bazı star parçalar olması gerekmektedir. Banyolarınızda koyu kırmızı dolaplar tercih etmeye ne dersiniz ? 

Lüks Banyolar

Banyonuzun genel dekorasyonunda beyaz ve yeşil tonlarının hakim  olması da tasarımlarınıza asillik katmaktadır. Jakuziler lüks banyoların vazgeçilmez objelerindendir. Asilliği ve ön planda duruşu ile sizlere büyük lüks otel odalarını hissettirecek türdendir. Banyoda kullanılacak olan avize ve ışıklandırma lüks banyo dekorasyonlarının önemli adımlarındandır.Genellikle banyolarda avize ve ışık kullanılmaz. Basit yada kendinden kapalı ışıkların hakim olduğu aydınlatmaları bir an önce değiştirmenizi tavsiye ederiz.

Banyolarda şıklığı yakalamak için tercih ettiğiniz dekorasyon ürünlerinde bazı değiştirmeyeler yaparak daha fazla şıklık katabilirsiniz. Duşakabinlerde buzlu camlar yerine kesinlikle düz camdan duşlar tercih etmelisiniz. Şık görünüme sahip olan düz cam duşakabinler, lüks banyo dekorasyonunu tamamlayıcı bir yapı malzemesidir.  

Ahşap kullanımları  son zamanlarda evlere fazla girmeye başladı.Son zamanların trendi olan ahşaplar , banyo dekorasyonuna kattığı havayı da es geçmemek lazım. Huzur ile beraber farklı kullanımlarında gayet şık dekorasyon modelleri olabilmektedir.

Lüks Banyolar

Banyolarında koyu renk mermer ve taşlarda son dönemlerin yeni gözdesidir. Genellikle koyu renk mermerlere göz alışkın olmadığı için kullanımı daha azdır. Modern zamana geçtikten sonra birbiri ile uyumlu birçok dekorasyon örnekleri çıkarılmıştır. Bu tür banyo dekorasyonlarının değişmesi ile artık günümüzde bu kalıpların dışına çıkanların sayısı bir hayli artmıştır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Banyolarınızda kullanacağınız detayları özenle seçmelisiniz. 

Lüks banyo modellerinde en pahalı objeleri seçmenize gerek yoktur. Uygun ve şık modeller seçerek te banyolarınızın dekorasyonlarını yapabilirsiniz.

Burda önemli olması gereken renklerin uyumu,aydınlatma ve duşakabinin yapı malzemeleridir. Buralarda dikkat ettiğiniz takdirde banyolarınız artık istediğiniz lükslüğe ulaşacaktır.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

PUBG Mobile 90 FPS Ultra HD Modu Nasıl Aktif Edilir?

PUBG Mobile, günden güne gelişmeye devam eden ve getirmiş olduğu yeni güncellemelerle birlikte tüm kullanıcılarını mutlu eden oyunların başında geliyor. Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Xiaomi Black Shark 3 Akıllı Telefonuna Genel Bakış

Xiaomi Black Shark 3 Akıllı Telefonuna Genel Bakış , Çin teknoloji devi ve akıllı telefon üreticisi Xiaomi Black Shark 3 cihazından sonra 2020 yılında cihazın Pro…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Geçmişten Günümüze Kullanılan Saatler

Geçmişten günümüze kullanılan saatler günümüzde kullanılan pek çok çeşit popüler saatlerin oluşmasına temel atmıştır. Bazı saatleri dekorasyon olarak satıyorlar. Fakat geçmişte dekorasyondan çok işlevi önemliydi. Her…

2 Ay Önce
0 Yorum