Köpeğinizin Sizi Sevdiğini Gösteren Hareketler

3 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Köpeğinizin sizi sevdiğini gösteren hareketlerle sadık dostlarımızın sizi sevip sevmediğini anlayabilirsiniz. Köpekler sosyal hayvanlardır. Sahiplerinden ilgi beklerler aynı insanlar gibi köpeklerde insanları sarılmayı sevdiğini biliyor muydunuz? Eğer size sarılmayı sevmiyorsa belki de farklı bir şekilde sevgisini size göstermeyi tercih ediyordur. Köpeklerin bize sevgisini anlatmanın diğer yolları şunlardır;

Eğer Kendini Size Yaslıyorsa

Köpeğiniz eğer kendini size yaslıyorsa bu size güveniyor demektir. Sizin yanınızdayken kendini rahat ve mutlu hissediyordur. Tabi tam tersini söylemekte mümkün bir şey onu korkutmuş ya da bir şeyler onu endişelendiriyor olabilir. Bu yüzden size beni koru mesajını veriyordur.

Eğer Sizinle Göz Teması Kuruyorsa

Köpeğiniz sebebi yokken sizinle göz teması kuruyor ve gözlerini sizden ayırmıyorsa sizi seviyor demektir. Siz de köpeğinizle göz teması kurarak bu sevimliliğe katılabilirsiniz ama köpeğinizi sürekli göz teması kurmak için zorlamamalısınız. Yoksa sıkılabilir ve gözlerini size bir daha dikmeyebilir.

Pomeranian Boo

Eğer Sizinle Yatıyorsa

Köpeğinizin size gösterdiği diğer bir sevgi göstergesi de sizin yanınızda yatmak istemesi. Sizi çok seviyorsa sizinle yatmaktan mutlu oluyordur. Bu yüzden size olan sevgisini de sizinle yatarak göstermek istiyordur. Her ne kadar köpeğinizi kendi yatağınıza almamaya çalışsanız da köpeğinizin size faydalarını düşündünüz mü? Köpeğinizin size sarılarak yatmasıyla daha rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz. Uyku probleminiz varsa bir köpeğin sarılmasıyla kolayca uyuyabilirsiniz. Aynı bir kedinin yanınızda yatarken mırlaması gibi köpeğinizin size sarılması da kocaman yumuşak bir ayıcığa sarılmak gibi olabilir.

Eğer Oyuncaklarını Sizinle Paylaşıyorsa

Köpeğiniz sevdiği onun için önemli oyuncakları paylaşmayı sevmez. Özellikle favori oyuncaklarını paylaşmaz. Sizi seviyorsa size sevdiği favori bir oyuncağı vermeye çalışır. Düşününce ne kadar da sevimli bir hareket değil mi? Köpeğiniz size güvendiği için sizinle sevdiği bir oyuncağı paylaşmaktan çekinmez.

Eve Geldiğinizde Sizi Karşılıyorsa

Eve gelişinize çok sevinen köpeğiniz heyecandan altına kaçırıyorsa kızmayın sakın çünkü sadece sizi çok seviyor ve heyecandan ne yapacağını bilemediği için altına yapmıştır. Sizi gördüğünde heyecan patlaması yaşadığı zaman koltuktan başka koltuklara atlayabilir. Üstünüze sıçrayıp sizi yalamaya çalışabilir. Siz eve geldiğiniz için ne yapamayacağını bilemeyip yuvarlanabilir.

Sizinle Esniyorsa

Köpekler aralarında güçlü bağı olan sahipleri esnediğinde onlarda esnerler. Bilim insanları köpekler arasında da esnemenin bulaşıcı olduğunu kanıtladı. Yani köpeğiniz sizi severse sizinle esner.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

En Popüler Proxy Siteleri [Güncel]

En popüler Proxy Siteleri, günümüzde internet ortamında fazlaca aratılan konuların başında geliyor. Bu sebeple de ilgili konu hakkında detaylı bilgilendirmeleri biz de içeriğimizde sizlere sunuyoruz. İlk…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Honor X10 Max 5G Akıllı Telefonun Genel Kullanımı

Honor X10 Max 5G , Dünyada akıllı telefon ihtiyacının artması ile üreticiler de artmaktadır. Honor markası Huawei teknoloji devinin alt üreticisi olarak biliniyor. Ürettiği cihazlarda Huawei’nin…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Sigara Fiyatları 2021 Güncel

Sigara Fiyatları 2021 Güncel kullananların en çok merak ettiği ve ilgiyle takip ettikleri konu yeni sigara fiyatlarıdır. Her yıl belirli oranlarda gelen sigara zamları her kullanıcı…

2 Ay Önce
0 Yorum