<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> [removed][removed] [removed] window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-199368033-1'); [removed]

KIMCHI Finance

7 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

KIMCHI Finance SUSHI benzeri merkezi olmayan bir SWAP projesidir. KIMCHI akıllı sözleşmesinde sabitlenmemiş bir şişirme ara yüzü bulunmaktadır. Şirketin teknik ekibi tarafından analiz edildiği üzere, ara yüz bir Timelock sözleşmesine tabi olmaktadır. PeckShield’e göre enflasyon ara yüzü şu anda tetiklenmeyecek, ancak akıllı sözleşmelerin karmaşıklığı göz önüne alındığında riskler hala bir müddet devam edecektir. KIMCHI Finance tıpkı UniSwap veya SushiSwap gibi son zamanlarda müşterilerine verdiği kazançlarla DeFi dünyasını sarsan bir verim çiftliği tokeni olmaktadır. Ücretleri üretmeye çalışarak ve büyük karlılık oranları sunarak UniSwap ile rekabet etmeye çalışmaktadır. KIMCHI Finance ayrıca kullanıcıların bir UniSwap para yatırma işlemi yaptıktan sonra birden fazla kişiyle ticaret yapabileceği bir platform olma özelliğine sahiptir. 

Bir süredir bu tarz projelerin tokenlerinde oldukça yüksek bir artış gözlenmektedir. Birçok müşteri, bu tür platformlardan elde ettiği kazançlarla çok fazla ilgilenmektedir. Bunun yanında platformun getirdiği riskleri de göz ardı etmemek gerekmektedir. Diğer DeFi projelerinden farklı olarak KIMCHI Finance, temel olarak çiftçiliği ele almaktadır. KIMCHI çiftliği işlemlerine başlarken hangi jetonların kullanılması gerektiği son derece önemlidir. KIMCHI Finance’de “Farm & Trade” seçeneği ile çiftçilik ile ilgili tüm bilgileri göstermektedir. Burada en iyi getiri oranlarının mevcut olduğu görülmektedir. KIMCHI Finance’ye müşteriler, mevcut havuzlara belirli bir miktar yatırım yaptıktan sonra daha fazla jeton üretebilmektedirler. 

KIMCHI Yorumlar

KIMCHI yorumlar müşteriler tarafından olumlu değerlendirilmektedir. KIMCHI Finance hakkında olumsuz yorum yapan çok az müşteri bulunmaktadır. Firmanın sağladığı kaliteli hizmet ile müşteriler daima yüksek kazançlar sağlamaktadır. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında genellikle olumlu yorumlar olduğu görülmektedir. Müşteriler karşılaştıkları sorunları canlı destek birimine bildirebilmektedirler. Canlı destek birimi, hızlı ve etkili şekilde tüm sorunları gidermektedir. Yeni açılan bir proje olmasına rağmen üyelerinin memnuniyetini sağlamıştır. Müşterilerine oldukça kazandıran ve lisans işlemlerinde talep edilen ve kabul edilen hizmetlere ek müşteriler tarafından her zaman denetlenmekte ve kullanıcıların herhangi bir sorun yaşamaması için çalışmalar yapmaktadır.

Müşteriler sayfa içerisinde bulunan 7/24 müşteri hizmetlerine bağlanabilmektedir. Firma, uluslararası piyasada en çok talep edilen DeFi projelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Bu şekilde kaliteli ve kazançlı hizmetlerini müşterilerine sağlamış olan platform, kaliteli hizmet sağlayıcıları ile beğeni kazanmaktadır. Müşterilerin oldukça olumlu yorumlar yapması bu projeyi de daha da ön plana çıkarmaktadır. 

https://www.youtube.com/watch?v=1JyvS_MYwOI

KIMCHI Fiyat Tablosu

KIMCHI fiyat tablosu son zamanlarda yükselişe geçmektedir. Müşteriler KIMCHI Finance’nin peşinden gitmek yerine kendi kripto para birimlerini stabil tutmaktadırlar. Ancak işlem/gaz ücretlerinden tasarruf edilebilmesi için önce müşterilerin sahip oldukları jetonları kullanmaları gerekmektedir. Bu gerçek göz önüne alındığında yapmak üzere olunan belirteçleri seçmek oldukça önem kazanmaktadır. 

Eğer müşteriler listelenen jetonlardan birine sahip değillerse UniSwap’ı ziyaret ederek ve KIMCHI/SUSHI bölümü üzerinden “Ticaret” sekmesine tıklamaları gerekmektedir. Eğer jeton var ise de “Likidite Ekleyin” seçeneğinden işlem yapılabilmektedir. Bu sayede müşteriler ihtiyaçları olan KIMCHI’yi almak için eşdeğer miktarda SUSHI’yi görmüş olacaklardır. KIMCHI Finance şu anda 3 popüler stabil coin (Tether, USDC ve sUSD) içeren 8 ticaret çiftini desteklemektedir. Sayfa üzerinden “Çiftlik” bölümüne tıklayarak havuzlara erişmek ve likidite sağlamaya başlamak için müşterilerin cüzdanlarını KIMCHI Finance’ye bağlamaları gerekmektedir. Temel olarak bu platformun yaptığı şey, müşterilerin en iyi getiriyi alacakları yerlere Likidite sağlamaktır. Ancak müşteriler bu tarz DeFi projelerinin içerdiği riskleri de göz önünde bulundurmalıdırlar. 

KIMCHI Ne Zaman Çıktı?

KIMCHI ne zaman çıktı sorusuna cevap olarak 9 Eylül 2020 tarihi verilebilmektedir. Kurulduğu andan itibaren müşterilerine oldukça yüksek kazançlar sağlamaktadır. Fakat bunun yanında DeFi projesi olması nedeniyle de bir takım riskler içermektedir. Müşteriler bu riskleri göz önüne alarak yatırımlarını yapmaktadır. Kısa süre önce çıkmasına rağmen oldukça popüler bir hale gelmektedir. Bunun yanında birçok kişi hala KIMCHI Finance’nin neyle ilgili olduğunu ve yatırım yaptıklarında paralarına ne olacağını merak etmektedir. KIMCHI Finance tıpkı SushiSwap ve diğer büyüyen tarım projeleri gibi balon gibi davrandığı düşünülmektedir. Özellikle SushiSwap’ın tüm SUSHI jetonlarını bozdurduktan sonra başlanılan panikten sonra, yakın zamanda ufak bir düşüş yaşanması beklenilmektedir. Buna rağmen kazanç oranlarının yüksek olması da değerlendirildiğinde kısa süre içinde nasıl popüler hale geldiği ortaya çıkmaktadır. 

KIMCHI Grafik Analizi

KIMCHI grafik analizi incelendiğinde son fiyat artışından sonra dünyanın dört bir yanından binlerce yatırımcının dikkatini çekerek piyasadaki alanını oldukça büyütmektedir. Elbette, bir varlığa yatırım yapmak düşünüldüğünde onunla ilgili fiyat artışı ya da grafik analizleri incelenmektedir Dijital varlıklar söz konusu olduğunda, birçok insan paralarını bu piyasaya atma fikrinden pek memnun olmamaktadırlar. İnsanlar bir varlığa ne kadar güvenebileceklerini bilmek için her zaman kanıt, kimlik doğrulama, güvenilirlik ve sosyal göstergeler aramaktadırlar. Dijital para birimleri ve jeton söz konusu olduğunda, onlar hakkında fazla bilgi sahibi olmamayı tercih etmektedirler. Ancak müşteriler paralarını KIMCHI Finance’ye yatırdığında düşündükleri gibi olumsuz olmadığını görerek yüksek kazançlar sağlayabilmektedir.

Bu dijital jetonun fiyatı %100’den fazla arttı ve bu olay birkaç günden fazla sürmedi. Mayıs ayının son günlerinde grafikteki aynı varlık 0 fiyat değerine yakın işlem görmekteydi. Bugün ise fiyat 0.08000 dolar olarak gözükmektedir. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Coinzo Cnz Dijital Para Platformu

Coinzo Cnz Dijital Para Platformu, gelişen Kripto para alışverişine kolaylıklar getirmek için İzmir’de oluşumunu tamamlayan Coinzo (cnz) djital para platformu, yerli para alışveriş piyasasına 2018 yılında…

6 Ay Önce
0 Yorum

Lite Coin

Lite Coin açık kaynaklarla kodlanmış diğer kripto paralar gibi bir merkeze sahip olmayan para birimlerinden biridir.  Böyle olmasından dolayı sıfır maliyete sahiptir ve sıfır maliyetle ödeme…

7 Ay Önce
0 Yorum

XRP (XRP)

XRP (XRP) Ödeme ağları söz konusu olduğunda bazı platformlardan söz etmek mümkün olurken bunlar arasında yer alanlardan biri de RippleNet’dir. XRP (XRP) olarak bilinen kripto para…

7 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al